تاکید ایران بر حفظ همکاری های تهران، مسکو و آنکارا

مسکو - ایرنا - دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور سیاسی که به روسیه سفر کرده بود در دیدار با تنی چند از مقامات امنیتی، سیاسی و دیپلماتیک روسیه بر نگاه تهران مبنی بر ضرورت حفظ همکاری های تهران، مسکو و آنکارا تاکید کرد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ سایر] [ صفحه اول] [ اروپا]


مطالب مرتبط

تاکید ایران بر حفظ همکاری های تهران، مسکو و آنکارا

مسکو - ایرنا - دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور سیاسی که به روسیه سفر کرده بود در دیدار با تنی چند از مقامات امنیتی، سیاسی و دیپلماتیک روسیه بر نگاه تهران مبنی بر ضرورت حفظ همکاری های تهران، مسکو و آنکارا تاکید کرد.

جابری انصاری بر ضرورت حفظ همکاری ایران، روسیه و ترکیه تاکید کرد

مسکو - ایرنا -دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور سیاسی بر ضرورت حفظ و تکمیل همکاری های سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه در کنار همکاری های نزدیک تهران و مسکو تاکید کرد.

تاکید اسد بر ادامه همکاری میان دمشق و مسکو در مبارزه با تروریسم

رئیس‌جمهور سوریه در دیدار با هیئتی روسی بر ادامه همکاری میان دمشق و مسکو در مبارزه با تروریسم و عرصه‌های سیاسی و اقتصادی تاکید کرد.

جابری انصاری: همکاری های نزدیک تهران و مسکو تداوم می یابد

مسکو - ایرنا - دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور سیاسی که برای دیدار با مقامات روسیه به مسکو سفر کرده است، اعلام کرد: اهتمام ایران و روسیه به حل و فصل مسائل مختلف منطقه ای باعث شده که دو طرف سیاست ها و اقدامات خودرا هماهنگ کرده و همکاریها را تداوم

ایران به دنبال گسترش همکاری های شهری با ارمنستان است

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در دیدار با شهردار تهران خواستار گسترش همکاری های شهری میان تهران و ایروان شد.

سوریه بر ادامه همکاری با روسیه در مبارزه با تروریسم تاکید کرد

تهران- ایرنا- ولید المعلم وزیر خارجه و امور مهاجرین سوریه روز دوشنبه بر ضرورت ادامه و تحکیم روابط بین دمشق و مسکو جهت مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری‌ها بین شهرداری تهران و ایروان

سفیر کشورمان در ایروان با پیروز حناچی شهردار تهران دیدار و در خصوص همکاری‌ها بین شهرداری‌های جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان به ویژه شهرداری‌های تهران و ایروان مذاکره کردند.

لاوروف: مسکو آماده همکاری با واشنگتن برای حفظ پیمان INF است

وزیر امور خارجه روسیه از آمادگی مسکو برای همکاری با واشنگتن به منظور حفظ پیمان منع موشک‌های میان برد هسته‌ای خبر داد.

وزرای نفت ایران و عراق بر گسترش همکاری ها تاکید کردند

بغداد - ایرنا - 'بیژن زنگنه' و 'ثامر الغضبان' وزیران نفت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق بر گسترش همکاری ها میان دو کشور تاکید کردند.

اردوغان: ترکیه برای مبارزه با تروریست‌ها نیاز به اجازه کسی ندارد

رئیس جمهوری ترکیه با اشاره به اهمیت همکاری‌ها با روسیه و ایران برای حل مشکلات در سوریه، ادعای آمریکا درباره برخورد آنکارا با کُردهای سوری را تکذیب کرده و در عین حال بر مبارزه قاطع ترکیه با گروه‌های تروریستی در سوریه تاکید کرد.

ایران و روسیه در خصوص گسترش همکاری ها در قفقاز رایزنی کردند

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر امور خارجه روسیه ضمن دیدار و گفت وگو با یکدیگر در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه در منطقه قفقاز روسیه تبادل نظر کردند.

به رغم تحریم های یکجانبه آمریکا برهمکاری با ایران تاکید داریم

بغداد - ایرنا - وزیر امور خارجه عراق گفت که به رغم تحریم های اقتصادی یکجانبه آمریکا علیه تهران، بر همکاری اقتصادی با کشور همسایه مان ایران تاکید داریم.

همکاری ایران و آذربایجان در مبارزه با تروریسم ضروری است

عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - تاجیکستان بر تداوم همکاری‌های مستمر میان ایران و آذربایجان در مبارزه با تروریسم، موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید کرد.

همکاری های نظامی و دفاعی ایران و جمهوری آذربایجان توسعه می یابد

باکو - ایرنا- رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، صبح روز چهارشنبه هنگام ورود به باکو ،با تاکید بر نزدیکی مواضع و همکاری های عمیق ایران و آذربایجان ،اظهار امیدواری کرد که همکاری ها دو کشور در ابعاد نظامی و دفاعی بیش از پیش توسعه یابد.

همکاری ایران و تاجیکستان در مبارزه با تروریسم ضروری است

عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - تاجیکستان بر تداوم همکاری‌های مستمر میان ایران و تاجیکستان در مبارزه با تروریسم، موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید کرد.

همکاری‌های راهبردی اقتصادی تهران-دمشق بر پایه «مادر توافقنامه‌ها» آغاز شده است

معاون وزیر اقتصاد سوریه با اشاره به امضای توافقنامه اقتصادی با ایران تاکید کرد همکاری‌های راهبردی میان ۲ طرف بر پایه این توافق مهم آغاز شده است.

تاکید ایران و سنگال بر عدم استفاده ابزاری از سازمان همکاری اسلامی

در دیدار سفیر ایران در سنگال با مدیرکل کومیاک، دو طرف بر پرهیز از استفاده ابزاری از این نهاد در راستای منافع فرامنطقه‌ای تاکید کردند.

جابری انصاری: پوتین، روحانی و اردوغان به زودی در مسکو گردهم می آیند

دستیار ارشد وزیر خارجه ایران گفت که به زودی نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه در مسکو برگزار می شود.

خط و نشان آمریکا برای آلمان در پی جنگ انرژی با روسیه

مسکو - ایرنا - سفیر آمریکا به تازگی برای شرکت های آلمانی شریک در احداث خط لوله گاز جریان شمالی 2 با روسیه خط و نشان کشیده است که در صورت ادامه همکاری با مسکو با خطر تحریم ایالات متحده روبرو خواهند شد.

استاد دانشگاه جواهر لعل نهرو: هند اقدامات آمریکا علیه ایران را غیر قانونی می‌داند

یک استاد دانشگاه جواهر لعل نهرو هند تاکید کرد که با وجود تحریم‌های آمریکا علیه ایران و تشدید آن، هند بر همکاری با ایران در چارچوب پروژه چابهار تاکید دارد.