تلاش مجلس بر بررسی صحیح و قانونمند بودجه متمرکز است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش مجلس بر آن است تا ضمن بررسی صحیح و قانونمند بودجه، بتواند آن را تا قبل از پایان سال به تصویب برساند.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر] [ صفحه اول] [ استانها] [ سیاسی] [ مجلس]


مطالب مرتبط

تلاش مجلس بر بررسی صحیح و قانونمند بودجه متمرکز است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش مجلس بر آن است تا ضمن بررسی صحیح و قانونمند بودجه، بتواند آن را تا قبل از پایان سال به تصویب برساند.

تلاش مجلس بر بررسی صحیح و قانونمند بودجه متمرکز است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش مجلس بر آن است تا ضمن بررسی صحیح و قانونمند بودجه، بتواند آن را تا قبل از پایان سال به تصویب برساند.

از ورود مجلس به بررسی بودجه شرکت‌های دولتی استقبال می‌کنیم

سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:‌ سازمان برنامه و بودجه کشور آمادگی کامل برای بررسی بودجه شرکت‌های دولتی را همانند سایر اجزای لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی دارد.

یوسف‌نژاد: بودجه شرکت‌های دولتی در مجلس بررسی می‌شود

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 گفت که بر اساس تصمیم این کمیسیون، مجلس امسال در جریان بررسی بودجه، ردیف بودجه‌ مربوط به شرکت‌های دولتی را نیز مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

مجلس با دقت بیشتری بودجه 98 را بررسی کند

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای نگهبان از نمایندگان مجلس خواست که لایحه بودجه 1398 کل کشور را با دقت بیشتری بررسی و تصویب کنند.

ابهام در منابع و مصارف جداول لایحه بودجه ۹۸/ مجلس بررسی کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از ابهامات موجود در درآمد ها و هزینه های جداول بودجه ۹۸ از عدم بررسی این جداول در مجلس انتقاد کرد.

درخواست ۸۹درصد مردم برای بررسی بودجه شرکت‌های دولتی

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد با توجه به اینکه سه‌چهارم بودجه سال۹۸، مربوط به شرکت‌های دولتی است، ۸۹.۲درصد پاسخگویان ، موافق بررسی دقیق‌تر این بخش از بودجه از سوی مجلس هستند.

خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۱۸ دی ماه

تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس تا پایان سال ۹۷، سوال نمایندگان از وزیر، آغاز بررسی کلیات و جزییات بودجه ۹۸ از شنبه در کمیسیون تلفیق، تعیین سازوکار رتبه‌بندی تولیدکنندگان کالاها و عرضه‌کنندگان خدمات، بررسی بودجه نهاد کتابخانه‌ها، بنیاد سعدی و بنیاد دا

89 درصد مردم خواستار بررسی دقیق بودجه شرکت های دولتی در مجلس شدند

نتایج یک نظرسنجی نشان داد بیش از 69 درصد مردم معتقدند بودجه سازمان ها و نهادها در لایحه بودجه شفاف نیست و 89 درصد مردم با بررسی دقیق تر بوددجه شرکت های دولتی از سوی مجلس موافقند.

نمایندگان در بررسی بودجه، به همه بخش ها توجه کنند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به ارائه بودجه 98 از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان خانه ملت در بررسی لایحه بودجه ، به همه بخش های جامعه توجه کنند.

بادامچی خواستار ممانعت مجلس از تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیرشفاف شد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس برای کاهش فشار بر سفره مردم باید لایحه بودجه ۱۳۹۸ را به طور دقیق بررسی و در برابر تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیرشفاف تصمیم بگیرد.

نامه نمایندگان مجلس به کمیسیون تلفیق درباره‌ بودجه 98

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد تعدادی از نمایندگان به کمیسیون تلفیق مجلس برای بررسی شفافیت در بودجه سال 98 خبر داد.

وقت بررسی بودجه شرکت ها در مجلس باید افزایش یابد

اصفهان-ایرنا-نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون گفت: وقت بررسی بودجه شرکت های خصوصی وابسته به دولت در مجلس شورای اسلامی باید افزایش یابد.

انتقاد از سهم پنهان ۱۲۰۰ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی در بودجه/ بررسی فقط ۲۵ درصد بودجه توسط مجلس

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان فقط ۲۵ درصد بودجه یعنی ۴۰۰ هزار میلیارد تومان را بررسی می‌کنند از اینکه کسی به سه چهارم بودجه یعنی ۱۲۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی ورود نمی‌کند انتقاد کرد.

ارائه ۵ پیشنهاد بودجه‌ای؛ از واریز درآمد نفتی به حساب ذخیره تا تلاش برای عدم فرار‌ مالیاتی

عضو فراکسیون مستقلان مجلس از بررسی پیشنهادات این فراکسیون در مورد لایحه بودجه ۹۸ در نشست صبح امروز این فراکسیون خبر داد و گفت: در این نشست ۵ پیشنهاد جدید ارائه و قرار شد جمع‌بندی در این خصوص صورت گیرد.

استقبال سازمان برنامه و بودجه از شفاف سازی بودجه شرکت‌های دولتی در مجلس

سخنگوی ستاد بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اعلام کرد که سازمان برنامه و بودجه کشور از بررسی دقیق و شفاف بودجه شرکت‌های دولتی توسط مجلس شورای اسلامی استقبال می‌کند.]]>

بودجه ۹۸ از نگاه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با اینکه دولت تلاش کرد ۴۰ هزار میلیارد تومان هزینه ها را کاهش دهد، اما به نظر می رسد طراحی بودجه ۹۸ شبیه ۹۷ است.

نمایندگان مجلس و آزمون بودجه 98

شیراز - ایرنا - مهم ترین آزمونی که هر سال پیش روی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است بررسی و تصویب لایحه ای است که افزون بر مشخص شدن بودجه کشور می تواند نشان دهنده مسیر توسعه هر استانی باشد.

نماینده مجلس سوریه: امیدواریم کردها به مسیر صحیح بازگردند

تهران - ایرنا - 'محمد فواز' نماینده مجلس سوریه اظهار امیدواری کرد که تا دیر نشده است کردهای این کشور با تغییر رویکرد قبلی، به مسیر صحیح گفت وگو با دولت دمشق بازگردند.

قاضی‌زاده هاشمی: سرمایه‌گذاران بزرگ در عرصه بازی‌های رایانه‌ای متمرکز شوند

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم سرمایه گذاری متمرکز در حوزه بازی های رایانه ای گفت: اگر سرمایه گذاران بزرگ سرمایه های خود را در این حوزه متمرکز کنند شاهد راندمان و بازدهی بیشتر عرصه بازی های رایانه ای خواهیم بود.