هند و روسیه در مورد توافق هسته ای ایران گفت و گو کردند

دهلی نو-ایرنا- هند و روسیه در مورد مسائل و مشکلات منطقه ای و جهانی از جمله اجرایی شدن برجام یا همان توافق هسته ای با ایران گفت و گو کردند.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه] [ سایر] [ صفحه اول] [ آسیا و اقیانوسیه] [ سیاسی] [ اروپا]


مطالب مرتبط

هند و روسیه در مورد توافق هسته ای ایران گفت و گو کردند

دهلی نو-ایرنا- هند و روسیه در مورد مسائل و مشکلات منطقه ای و جهانی از جمله اجرایی شدن برجام یا همان توافق هسته ای با ایران گفت و گو کردند.

ژنرال ارشد صهیونیست از برجام دفاع کرد

رئیس ستادمشترک ارتش رژیم صهیونیستی با دفاع از توافق هسته‌ای با ایران، گفت این توافق به تل‌آویو اجازه داد منابع خود را در اموری جز مقابله با برنامه هسته‌ای ایران هزینه کند.

روسیه: هدف آمریکا از خروج از برجام، بی‌ثباتی اوضاع در ایران است

دبیر شورای امنیت روسیه با تاکید بر مواضع اصولی مسکو در قبال برجام، گفت: آمریکا هدفمندانه از توافق هسته‌ای با ایران خارج شد تا با کمک تحریم‌ها بتواند حرکت‌های ضددولتی گسترده‌ای را تحریک کرده و اوضاع داخلی ایران را بی ثبات کند.

حفظ توافق هسته ای برای اروپا بسیار مهم است

تهران- ایرنا- اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا(ECFR) در گزارشی به اهمیت حفظ توافق هسته ای ایران برای اروپا پرداخت. به زعم نویسنده گزارش، مهمترین وجه اهمیت حفظ این توافق در ملاحظات امنیتی اروپا نهفته است.

روسیه وکره شمالی درباره بحران کره رایزنی کردند

مسکو - ایرنا - سفیر روسیه در پیونگ یانگ و معاون وزیر امور خارجه کره شمالی درباره خلع سلاح هسته ای منطقه شبه جزیره کره گفت وگو کردند.

توافق هسته‌ای نشان داد که آمریکا تا چه اندازه غیرقابل اعتماد است

معاون وزیر امور خارجه نوشت:امروز سومین سالگرد اجرای توافق هسته ای ایران است که نشان داد آمریکا تا چه اندازه غیرقابل اعتماد و اتکاناپذیر است.

اروپا به حفظ توافق هسته ای متعهد است

مادرید- ایرنا- روزنامه های اسپانیایی ال پائیس و لا وانگواردیا نوشتند که «جوسف بورل» وزیر خارجه اسپانیا در دیدار با «محمد جواد ظریف» به وی اطمینان داد که اتحادیه اروپا به حفظ توافق هسته ای متعهد بوده و خواهان جلوگیری از اثرات منفی‌ خروج آمریکا از برجام اس

ادعای جدید جان بولتون درباره برنامه هسته‌ای کشورمان

مشاور امنیت ملی آمریکا با استناد به یک گزارش ادعایی درباره برنامه هسته‌ای کشورمان گفت، ترامپ به درستی به "توافق وحشتناک" با ایران پایان داد.

ایران و روسیه در خصوص گسترش همکاری ها در قفقاز رایزنی کردند

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر امور خارجه روسیه ضمن دیدار و گفت وگو با یکدیگر در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه در منطقه قفقاز روسیه تبادل نظر کردند.

ایران و روسیه توام بااعتماد اوضاع درخاورمیانه را بررسی کردند

مسکو - ایرنا -دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور سیاسی در چارچوب برنامه سفر خود به روسیه، با نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه و آفریقا دیدار و آخرین تحولات در خاورمیانه از جمله در سوریه، یمن و لیبی را بررسی کردند.

رژیم صهیونیستی و روسیه در مورد سوریه گفت‌وگو کردند

بنا بر اعلام تل‌آویو، مقام‌های نظامی رژیم صهیونیستی و روسیه روز پنج‌شنبه در مورد وضعیت سوریه گفت‌وگو کرده‌اند.

مسکو مقامات آمریکا را به مذاکره درباره پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد دعوت کرد

معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: روسیه آماده دیدار با شرکای آمریکایی خود برای گفت‌وگو درباره پیمان منع موشک‌های میان برد هسته‌ای در هر زمانی است.

اتکای آمریکا بر بازدارندگی هسته‌ای‌ در تقابل با چین و روسیه

یک مقام ارشد دولت آمریکا در کنفرانسی اعلام کرد: آمریکا در تقابل با روسیه و چین تا حد زیادی به قدرت بازدارندگی هسته‌ای‌اش بیش از تکیه بر توسعه سامانه‌های دفاع موشکی جهانی تکیه دارد.

۷۰ درصد ادلب در اشغال تروریست‌های جبهه النصره

وزیر خارجه روسیه: روسیه و ایران برخورد با گروه‌های مخالف سوری که از توافق آتش بس تخلف می‌کنند حق خود می‌دانند

آمریکا: روسیه مرتکب نقض فاحش پیمان منع موشک‌های هسته‌ای شده است

آمریکا روز سه‌شنبه بار دیگر روسیه را به «نقض فاحش» پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد متهم کرده است.

ایران و بلژیک بر گسترش همکاری‌های دانشگاهی توافق کردند

لندن- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ایران در آخرین روز سفر به بروکسل، با وزیر آموزش عالی بلژیک ملاقات کرد و دو طرف برای گسترش همکاری‌های دانشگاهی توافق کردند.

ایران به تعهدات خود عمل کرده است

غریب آبادی: ایران علیرغم تمامی موانع ایجاد شده از سوی آمریکا و نقض توافق هسته ای توسط این کشور، به تعهدات خود عمل کرده است

ژنرال ترکیه‌ای: بمب‌های هسته‌ای اینجرلیک در سال 2017 با نسل نوین خود تعویض شده‌اند

ژنرال بازنشسته ارتش ترکیه عنوان کرد که در سال 2017، 50 بمب هسته‌ای پایگاه اینجرلیک با بمب‌های هسته‌ای حرارتی که 4 برابر قوی‌تر از بمب مورد استفاده در هیروشیما هستند تعویض شده‌اند.

عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

معاون وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در توئیتر درباره سومین سالگرد اجرای توافق برجام نوشت که توافق هسته ای نشان داد که آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است.

جزایر مورد مناقشه سفیر ژاپن را راهی وزارت خارجه روسیه کرد

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که سفیر ژاپن در مسکو برای توضیح در مورد نظرات رهبری توکیو درباره حل اختلافات چند دهه‌ای با روسیه بر سر تعدادی از جزایر مورد مناقشه فراخوانده شده است.