سایه سنگین بحران در روابط کشورهای عربی بر جام ملت های آسیا

تهران- ایرنا- تارنمای الخلیج اونلاین امارات در گزارشی اقدام امارات در جلوگیری از ورود برخی شخصیت های ورزشی به این کشور را نشان دهنده دخالت دادن سیاست در عرصه ورزش به شمار آورد.
کلمات کلیدی: [ ورزشی] [ فوتبال و فوتسال] [ خارجی]


مطالب مرتبط

بازی دلارهای عربی با حیثیت سیاسی غرب

تهران- ایرنا- نفوذ دلارهای نفتی اعراب در بطن دولت‌های غربی برای رسیدن به منافع مورد نظر در سالیان اخیر به چنان مرحله‌ای رسیده که در گوشه و کنار اروپا و آمریکا، بسیاری از رسانه‌ها از گفتمان «تطمیع و تهدید» اعراب در حوزه تجارت و روابط اقتصادی و سایه سنگین

حماس: روابط با سوریه درحال بررسی است/عادی‌سازی روابط با اسرائیل خیانت به فلسطین است

عضو روابط بین الملل در جنبش حماس از مکانیزم‌های جدیدی برای مقابله با عادی‌سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی خبر داد.

روحانی: عراق می‌تواند نقش مهمی در روابط بین کشورهای منطقه ایفا کند

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران گفت: کشور عراق را کشور مهم اسلامی و عربی در منطقه می‌دانیم و عراق می‌تواند نقش مهمی را در امنیت منطقه و روابط بین کشورهای منطقه ایفا نماید.

واکنش کشورهای عربی به حمله تروریستی نیوزیلند

بسیاری از سران کشورهای عربی  حمله تروریستی به دو مسجد در شهر کرایست چرچ شهر نیوزیلند را محکوم کردند که به جان باختن 49 نفر و زخمی شدن دهها نفر دیگر منجر شد.

تلاش جمهوری اسلامی توسعه روابط با کشورهای آفریقایی است

رئیس جمهور با بیان اینکه روابط با کشورهای آفریقایی برای ما بسیار مهم است، گفت: تلاش جمهوری اسلامی ایران توسعه روابط با کشورهای آفریقایی است.

روابط با کشورهای آفریقایی برای ایران از اهمیت بالایی برخوردار است

رئیس‌جمهور گفت: تلاش جمهوری اسلامی ایران توسعه روابط با کشورهای آفریقایی است.

هفت بهمن سنگین و نیمه سنگین در گردنه ژالانه سقوط کرد

سنندج - ایرنا - مسئول روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای سروآباد از سقوط هفت بهمن سنگین و نیمه سنگین در گردنه ژالانه مسیر ارتباطی سروآباد - اورامان خبر داد.

بانک جهانی هزینه جنگ‌ها در کشورهای عربی را ۹۰۰ میلیارد دلار برآورد کرد

بانک جهانی اعلام کرد، هزینه جنگ‌ها در کشورهای عربی طی هشت سال اخیر ۹۰۰ میلیارد دلار بوده است.

بانک جهانی هزینه جنگ‌ها در کشورهای عربی را 900 میلیارد دلار اعلام کرد

بانک جهانی اعلام کرد هزینه جنگ‌ها و ویرانی‌های ناشی از آن در کشورهای عربی طی هشت سال اخیر 900 میلیارد دلار بوده است.

دو گمانه در باره ناآرامی های الجزایر

الجزایر چند مدتی با موج اعتراض های داخلی مواجه است و معترضان با اقتباس از موج خیزش های عربی که در سال 2011 از تونس آغاز شد و به سایر کشورهای عربی در خاورمیانه و شمال افریقا سرایت کرد، هرجمعه تظاهرات برگزار می کنند.

سازمان ملل خواهان کمک هشت میلیارد دلاری برای بحران سوریه

در روز پایانی کنفرانس کمک مالی برای بحران سوریه که زیر نظر سازمان ملل در بروکسل برگزار می‌شود، هر یک از کشورهای شرکت‌کننده متعهد شدند مبالغی را به این بحران اختصاص دهند.

یک کارشناس مسائل غرب آسیا: مسلمانان در کشورهای غربی تحت فشار اسلام‌هراسی احساس امنیت ندارند

یک کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان این‌که اسلام‌هراسی پروسه‌ای است که طی چند سال اخیر از سوی برخی از کشورهای غربی و اندیشکده‌های وابسته به آنها دنبال شده است، اظهار کرد: آنچه که امروز در قالب حمله به مسلمانان و انجام اقدامات تروریستی علیه آنها در کشورهای غ

نگاه عربی به بحران بولیواری

تهران- ایرنا- رخدادهای اخیر جمهوری بولیواری ونزوئلا از ناآرامی و مشکلات شدید معیشتی تا قطع جریان برق و نیز تضاد نگاه و سیاست های چین و روسیه با آمریکا در خصوص این تحولات، در رسانه های عربی نیز بازتاب بسیاری داشته است.

سفر روحانی به عراق توطئه‌های احتمالی میان روابط دو کشور را خنثی می‌کند

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: پیام سفر رییس جمهور به عراق برای کشورهای رقیب در منطقه این است که روابط ایران و عراق در بالاترین سطح و بهترین وضعیت قرار دارد و روابط این دو کشور دارای روابط عمیقی است.

بحران دیپلماتیک در روابط رژیم صهیونیستی و اوکراین

به دنبال روابط مستحکم تل‌آویو با مسکو، یک بحران دیپلماتیک میان رژیم صهیونیستی و اوکراین به وجود آمده است.

المرزوقی:پول های امارات نمی تواند از بهار عربی جلوگیری کند

تهران - ایرنا - «محمد المنصف المرزوقی» رییس جمهوری پیشین تونس دوشنبه شب گفت: پول های امارات نمی تواند مانع از انقلاب در کشورهای عربی شود.

چطور خشم دو قدرت هسته ای هند و پاکستان فرونشست؟

تا زمانی که برخی گروه ها و جریان های سیاسی و نظامی نفع خود را در دامن زدن به بحران دنبال می کنند، نمی توان به حل بحران در روابط دو کشور امیدوار بود

دهقانی: ارتقای روابط ایران و عراق به نفع کشورهای همسایه خواهد بود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «ارتقای روابط ایران و عراق به نفع کشورهای همسایه خواهد بود» گفت: با توجه به سفر رئیس مجلس عراق به ایران و سفر پیش روی رئیس جمهور به عراق می‌توان دورنمایی از ارتقای روابط بین دو کشور را تصور کرد

۹۰۰ میلیارد دلار خسارت کشورهای عربی در 8 سال جنگ در منطقه

سقوط ۷بهمن در گردنه ژالانه

مسئول روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سروآباد از سقوط هفت بهمن سنگین و نیمه سنگین در گردنه ژالانه مسیر ارتباطی سروآباد - اورامان خبر داد.