سایه سنگین بحران در روابط کشورهای عربی بر جام ملت های آسیا

تهران- ایرنا- تارنمای الخلیج اونلاین امارات در گزارشی اقدام امارات در جلوگیری از ورود برخی شخصیت های ورزشی به این کشور را نشان دهنده دخالت دادن سیاست در عرصه ورزش به شمار آورد.
کلمات کلیدی: [ ورزشی] [ فوتبال و فوتسال] [ خارجی]


مطالب مرتبط

سایه سنگین بحران در روابط کشورهای عربی بر جام ملت های آسیا

تهران- ایرنا- تارنمای الخلیج اونلاین امارات در گزارشی اقدام امارات در جلوگیری از ورود برخی شخصیت های ورزشی به این کشور را نشان دهنده دخالت دادن سیاست در عرصه ورزش به شمار آورد.

سایه سنگین بحران های کشورهای عربی بر سر نشست اقتصادی بیروت

تهران- ایرنا- برگزاری نشست اقتصادی کشورهای اتحادیه عرب در بیروت توجه بسیاری از رسانه های عربی را به خود جلب کرده است و شماری از آنها با توجه به وجود بحران های پیچیده در جهان عرب با بدبینی به این نشست و نتایج آن می نگرند.

روایت نشریه پاکستانی از روابط کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی

اسلام آباد - ایرنا - دبیرکل بنیاد حمایت از فلسطین در پاکستان (PLF-P) با انتشار مقاله ای در روزنامه «دیلی پاکستان» به تحلیل روابط کنونی کشورهای عربی و رژیم صهیونسیتی و آینده آن پرداخت.

قطر آماده گفت‌وگوی بدون شرط برای حل بحران با کشورهای عربی

قطر امروز (دوشنبه) اعلام کرد، آماده گفت‌وگوی سازنده بدون شرط برای حل بحران میان خود و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است.

وعده وزیر صهیونیست برای علنی‌سازی روابط با کشورهای عربی

وزیر اطلاع‌رسانی رژیم صهیونیستی وعده داد که در صورت انتخاب به عنوان وزیر خارجه این رژیم، روابط پنهانی با برخی کشورهای عربی را علنی خواهد کرد.

سایه تیره بحران سیاسی قطر و عربستان در مستطیل سبز

تهران – ایرنا – در تب وتاب بحران سیاسی میان دوحه و ریاض، بازی فوتبال بین تیم های ملی قطر و عربستان در رقابت های دور نخست جام ملت های آسیا 2019 پنجشنبه شب برگزار شد و با برتری دو در مقابل صفر قطر پایان یافت،اما این بازی با حواشی زیادی همراه بود و سایه سرد

انتقاد وزیر خارجه فلسطین از همراهی کشورهای عربی با معامله قرن

وزیر خارجه تشکیلات خودگردان ضمن ابراز نگرانی از عادی‌سازی روابط عربی با رژیم صهیونیستی، افزود کشورهای حاشیه خلیج فارس با طرح آمریکا موسوم به «معامله قرن» همراه شده‌اند.

مصاف تیم های فوتبال عربستان و قطر زیر سایه سنگین سیاست

تهران – ایرنا – تیم های ملی فوتبال قطر و عربستان در حالی قرار است روز پنجشنبه 27 دی ماه جاری در چارچوب مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 به مصاف هم بروند که سایه اختلافات سیاسی دو کشور طی 20 ماه گذشته این بازی را به نبرد سرنوشت سازی برای دو طرف تبدیل کرده

نتانیاهو: روابط ما اعراب مستحکم‌تر از گذشته است

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که روابط این رژیم با کشورهای عربی مستحکم‌تر از هر زمانی است.

پشت‌پرده حضور کشورهای عربی در سطح پایین در نشست بیروت

یک روزنامه لبنانی نوشت که فشارهای آمریکا و عربستان سعودی به کشورهای عربی، سبب شده است که آنها سطح نمایندگی‌شان در کنفرانس اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت را کاهش دهند.

معارض سوری؛ کشورهای عربی ما را مانند «دستمال كاغذی» دور انداختند

یک معارض سوری در جریان دیدار با شماری از سرکرده‌های گروههای تروریستی گفت؛ کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به آنان گفته‌اند که دیگر به آنها نیازی ندارند.

سفر نتانیاهو به چاد

نخست وزیر رژیم اسرائیل سفر امروز یکشنبه خود به چاد را در راستای عادی سازی روابط با حکام برخی کشورهای عربی و اسلامی دانست.

اظهارنظر امیر قطر درباره حضورش در اجلاس بیروت/باسیل: امیر قطر تحریم عربی علیه اجلاس را شکست

امیر قطر درباره حضورش در نشست اقتصادی سران عرب در بیروت آن را مساله‌ای عادی و از باب تلاش برای فعالیت مشترک کشورهای عربی دانست. این در حالی است که اکثر رهبران کشورهای عربی از حضور در این نشست امتناع کرده بودند.

کشورهای عربی به صف شده‌اند تا سفارت‌های خود را در دمشق بازگشایی کنند

یک خبرگزاری آمریکایی در گزارشی با بررسی تحولات اخیر در سوریه نوشت کشورهای عربی به صف شده‌اند تا سفارتخانه‌های خود در دمشق را بازگشایی کنند.

حج نقش موثری در ارتقاء سطح روابط کشورهای اسلامی دارد

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه ایران خواهان روابط صمیمانه و دوستانه با همه کشورهای همسایه است، گفت: حج نقش موثری در ارتقاء سطح روابط کشورهای اسلامی دارد.

نصب تابلوهایی علیه کشورهای طرفدار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

پویش جهانی بازگشت به فلسطین با نصب تابلوهایی در مسیر حرکت هیأت های شرکت کننده عادی سازی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را خیانتی بزرگ اعلام کرده است.

برف سنگین در آسیا، اروپا و روسیه‎

بارش سنگین برف در اروپا، آسیا و خاورمیانه بسیاری از کشورها را سفید پوش کرده است.

خوزستان|جشنواره بین‌المللی شعر "مهرجان السلام" از دیدگاه شاعران کشورهای عربی اسلامی

جشنواره ببن‌المللی شعر" مهرجان السلام" با هدف گسترش فرهنگ و ادب شعر عربی در خوزستان برگزار شد که شاعران حاضر در این جشنواره آن را نماد صلح در میان کشورهای عربی اسلامی جهان می‌دانند.

سایه بزرگ رسوایی بر ورزش کره جنوبی

پکن- ایرنا- ورزش کره جنوبی، کشوری که در بسیاری از رشته ها، برنده مدال های خوشرنگ و گوناگون جهانی است امروز بیش از هر زمان دیگری سایه سنگین خشونت و فساد را احساس می کند تا حدی که دولتمردان کشور را نیز به واکنش وادار کرده است.

کشورهای عربی نمی توانند سوریه را از ایران جدا کنند

بیروت-ایرنا-'عدنان منصور' وزیر خارجه پیشین لبنان گفت: کشورهای عربی که به سوریه نزدیک می شوند تصور می کنند که می توانند سوریه را از ایران جدا کنند اما آنها موفق به انجام این کار نخواهند شد.