تاثیر عدم امنیت شغلی بر سلامت قلب

به گفته محققان، از دست دادن شغل یا کاهش حقوق به شکل قابل توجهی موجب افزایش ریسک حمله قلبی، سکته، نارسایی قلبی یا مرگ می شود.مطالب مرتبط

تاثیر عدم امنیت شغلی بر سلامت قلب

به گفته محققان، از دست دادن شغل یا کاهش حقوق به شکل قابل توجهی موجب افزایش ریسک حمله قلبی، سکته، نارسایی قلبی یا مرگ می شود.

رژیم غذایی پرفیبر و پیشگیری از سرطان/ تاثیر عدم امنیت شغلی بر قلب

حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.

رضایت شغلی پرستاران در خدمات رسانی مطلوب حوزه سلامت موثر است

قزوین - ایرنا - مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: رضایت شغلی پرستاران موجب خدمات رسانی مطلوبتردرحوزه سلامت می شود که این مهم باید همواره مدنظرمسئولان قرارگیرد.

عاقبتِ نبود امنیت شغلی برای دانشجویان

عباس جاهدجاه می‌گوید: نبود امنیت شغلی بعد از فارغ‌التحصیلی را باید مساله اول در کاهش انگیزه دانشجویان در بسیاری از رشته‌ها دانست. این مساله در کلاس درس فارسی عمومی هم اثر می‌گذارد. به نظر من بزرگ‌ترین مساله‌ای که متولیان امر درباره دانشجو و دانشگاه باید ب

سلامت معنوی در رضایت شغلی و کیفیت کار پرستاران نقش مهمی دارد

شاهرود - امام‌جمعه موقت شاهرود با تاکید بر اینکه سلامت معنوی در رضایت شغلی و کیفیت کار پرستاران نقش مهمی دارد، گفت: شغل پرستاری نیازمند ایثار و چیزی جز محبت و عشق نیست.

خدمات رسانی مطلوب حوزه سلامت مستلزم رضایت شغلی پرستاران است

اراک- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: خدمات رسانی مطلوب حوزه سلامت مستلزم رضایت شغلی پرستاران است، چرا که این قشر در خط مقدم خدمات بهداشت و درمان قرار دارند.

برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی در دو شهرستان خراسان رضوی

در کارگروه سلامت و امنیت غذایی در مه ولات و باخرز خراسان رضوی بر لزوم فرهنگ سازی اجتماعی شدن سلامت تاکید شد.

تامین کنندگان سلامت افراد جامعه باید حمایت شوند

شهرکرد- ایرنا - استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حمایت شغلی از پرستاران به عنوان حافظان و تامین کنندگان سلامت افراد جامعه یک ضرورت است که در دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت توجه خاصی به این قشر شده است.

مواد شیمیایی مرتبط با کار از طریق پوست جذب می شوند

طبق اعلام موسسه سلامت و امنیت شغلی آمریکا، برخی از کارگران در معرض برخی مواد شیمیایی قرار می گیرند که از طریق پوست می توانند جذب شوند.

لزوم استفاده از مشارکت مردم در تامین سلامت وامنیت غذایی جامعه

زنجان-استاندار زنجان بر ضرورت اجتماعی‌کردن سلامت و امنیت غذایی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید از مشارکت مردم در تامین سلامت و امنیت غذایی جامعه استفاده شود.

داروهای نیروزا در کمین سلامت جوانان است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در سال‌های اخیر شاهد افزایش عوارض داروهای نیروزا بر سلامت برخی جوانان و ورزشکاران و تأثیرات سوء بر روی کلیه، کبد، قلب عروق، سسیستم اسکلتی، استخوانی و نیز ف

تاثیر اندک فعالیت های دیجیتالی بر سلامت روانی جوانان

تهران – ایرنا - محققان دانشگاه آکسفورد با ردگیری داده های مربوط به صدها هزار کاربر فناوری های دیجیتالی دریافتند استفاده از این فناوری ها کمتر از نیم درصد بر سلامت روانی جوانان اثرگذار است.

بیش از 70 درصد چالش های سلامت خارج از حوزه دانشگاه است

اهواز – ایرنا – رییس اداره همکاری بین بخشی و هیات علمی دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از 70 درصد چالش های سلامت خارج از حوزه دانشگاه است و برای برطرف کردن آنها ، سازمان های ذیربط باید مشارکت لازم را داش

80 درصد چالش‌های سلامت خارج از حوزه دانشگاه‌های علوم پزشکی است

رئیس اداره همکاری‌های بین‌بخشی شورای عالی سلامت و امنیت غذایی وزارت بهداشت گفت: بیش از 80 درصد چالش‌های سلامت خارج از حوزه دانشگاه‌های علوم پزشکی است که باید همکاران دیگر به این موضوع توجه کنند.

شغلی که منهای عشق سخت می‌شود

امروز در دانشگاه علوم پزشکی مراسم تجلیل از پرستارانی برگزار شد که شغلشان با عشق و مهربانی و همدلی و دلسوزی پیوند خورده است، شغلی که مهربانی با بیماران آن را در عین سختی شیرین کرده است.

«تامین امنیت زن» یا «تضعیف اهلیت خانواده»؟!

جمعی از حقوقدانان و مدافعان حریم خانواده از سیاستگذاران این حوزه خواستار تدوین سند جامع در«تامین امنیت اعضای خانواده در برابر ظلم» با استناد به سند مهندس فرهنگی کشور و سیاست های کلان نظام شدند که بر حفظ نهاد خانواده و ارتقای سلامت آن و نقش پررنگ زنان تاک

افشای ۲۰۰ میلیون رزومه شغلی

بیش از ۲۰۰ میلیون رکورد با رزومه شغلی حداقل برای یک هفته بدون نیاز به احرازهویت در اینترنت در یک پایگاه‌داده حجیم (MongoDBُ)، در معرض دسترسی بوده است.

تاثیر افزودنی های خوراکی بر بی تحرکی/ ماهی و افزایش هوش کودک

حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.

پرستاری، شغلی پرزحمت اما با قداست است

یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه گفت: پرستاری شغلی پرزحمت ، اما توأم باشرافت و قداست است و تلاش و خدمات آنان ستودنی است.

۵۴ درصد معلمان تهرانی فقر درآمدی دارند

یک استاد دانشگاه ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور که باعث ایجاد پدیده «چند شغلی بودن» و «زمان فروشی» شده است، گفت: کودکان در این خانواده‌ها متحمل آسیب‌های گوناگون می‌شوند چرا که فرد زمان کافی برای فرزند، خانواده، تفریح، سفر، مشارکت سیاسی و سلامت فردی و ..ر