عفو بین الملل خواستار تحقیق بین المللی در مورد قتل خاشقجی شد

یک مقام عفو بین الملل خواستار تحقیق بین المللی در مورد جمال خاشقجی روزنامه نگار مقتول سعودی شد.مطالب مرتبط

مسئول سعودی: با بین‌المللی شدن پرونده خاشقجی مخالفیم

رئیس هیأت «حقوق بشر» عربستان در سازمان ملل متحد تأکید کرد، با هرگونه صحبتی درباره بین‌المللی کردن پرونده جمال خاشقجی قاطعانه مخالف هستیم.

اینترپل 20 فرد مظنون در ماجرای قتل خاشقجی را تحت پیگرد قرار می‌دهد

پلیس بین‌الملل برای 20 تبعه سعودی مظنون به دست داشتن در قتل جمال خاشقجی قرار تعقیب صادر کرد.

ایرانیان کانادا خواستار تحقیق کانادا از مفسدان مالی فراری شدند

نیویورک- ایرنا- ایرانیان مقیم کانادا در طوماری که تا کنون نزدیک به 2 هزار و 100 امضا دارد، از کانادا خواسته اند تا از مفسدان مالی ایرانی که به این کشور گریخته اند، تحقیق به عمل آورد.

گانتز خواستار تحقیق درباره دست داشتن نتانیاهو در موضوع هک شدن تلفن همراهش شد

همه مراحل تامین مواد، تولید تا فروش خودرو بررسی می شود

تهران - ایرنا - نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازی، گفت: استراتژی کمیته تحقیق وتفحص مجلس در مورد خودروسازی؛ دست‌گیری به جای مچ‌گیری است و همه مراحل تولید خودرو از تامین مواد اولیه، تولید، عرضه و خدمات پس از فروش مورد بررسی قرار می گیرد.

اقدام جدید آمریکا برای کتمان حقیقت

آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر جنایات نظامیان خود در افغانستان اعلام کرد کسانی را که با دیوان بین‌المللی کیفری در مورد تحقیق بر روی جنایات این کشور در افغانستان همکاری کنند، تحریم می کند.

کمیته حقوق‌بشر پارلمان اروپا خواستار اجرای عدالت درباره قتل خاشقجی شد

رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا از اتحادیه اروپا خواست، درباره قتل خاشقجی به اجرای عدالت پرداخته و علیه نقض‌های حقوق بشر عربستان موضعی اتخاذ کند.

شورشی خاندان سعودی، اپوزیسیون مستقر در اروپا تشکیل داد و خواستار تغییر رژیم شد

به دنبال قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی توسط مقامات عربستان در سال گذشته میلادی، یکی از شاهزاده‌های در تبعید سعودی یک جنبش اپوزیسیون به راه انداخته، خواستار تغییر رژیم در ریاض شده و متعهد شده تا از منتقدانی که از عربستان فرار می‌کنند، حمایت کند

عفو بین‌الملل: اتهامات وارد شده به فعالان زن عربستانی کذب است

سازمان عفو بین‌الملل اعلام کرد، فعالان زن سعودی که از یک سال پیش بازداشت شده‌اند، اتهام‌های دروغینی از جمله ارتباط با رسانه‌های خارجی، مدافعان حقوق بشر و سازمان‌های بین‌المللی به آنها وارد شده است.

اردوغان: سرویس اطلاعاتی ترکیه در مورد حمله اوترخت هلند تحقیق می کند

پلیس آمریکا در مورد دریافت رشوه تعدادی از دانشگاههای بزرگ این کشور تحقیق می کند

ریاض بار دیگر تحقیقات بین‌المللی درباره پرونده قتل خاشقجی را رد کرد

عربستان سعودی بار دیگر درخواست‌ها برای انجام تحقیقات بین‌المللی و مستقل درباره پرونده قتل روزنامه‌نگار منتقد این کشور را رد کرد.

اتحادیه عرب خواستار تحرک بین‌المللی برای توقف تخریب منازل فلسطینیان شد

اتحادیه عرب خواستار تحرکات منطقه‌ای و بین‌المللی برای توقف تخریب منازل فلسطینیان به بهانه ساخت و ساز بدون مجوز و بازخواست مسؤولان تخریب و ویرانی دارایی‌های ویژه فلسطینیان شد.

پامپئو دادگاه کیفری بین‌المللی را تهدید کرد؛ "تغییر رویه دهید!"

وزیر خارجه آمریکا در تلاش برای تهدید همگان برای عدم تحقیق درباره جرایم جنگی آمریکا یا اسرائیل در دادگاه کیفری بین‌المللی گفت، هر شخصی که در چنین تحقیقاتی دخیل باشد، ویزای خودش را از دست می‌دهد و ممکن است با تحریم روبرو شود.

فساد اخلاقی کشیش ها به لهستان رسید

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد مقامات کلیسای لهستان از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۸ میلادی ۳۸۲ نفر از افراد زیر سن قانونی را مورد آزار جنسی قرار داده‌اند.

گزارش حقوق بشر آمریکائی با تبرئه عامل اصلی قتل جمال خاشقجی

رونمایی از گزارش سالانه به اصطلاح حقوق بشر که در آن نامی از عامل بزرگترین رسوایی دیپلماتیک سال 2018 یعنی قتل جمال خاشقجی برده نشد.

حمایت لیندسی گراهام از تحریم ولیعهد سعودی در ارتباط با قتل خاشقجی

سناتور جمهوری خواه آمریکا از اعمال تحریمهایی علیه ولیعهد سعودی در ارتباط با قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی حمایت می کند.

اتحادیه اروپا خواستار حفظ پیمان موشکی بین آمریکا و روسیه است

"فدریکا موگرینی" با تاکید بر همکاری نزدیک اتحادیه اروپا و روسیه در برخی مسائل بین المللی، از جمله اجرای برجام، بدون اشاره به تصمیم آمریکا برای خارج شدن از پیمان موشکی، خواستار بازگشت مسکو به اجرای تعهداتش در قبال این توافقنامه شد.

هند از آمریکاخواست درباره استفاده از اف-۱۶ توسط پاکستان تحقیق کند

سخنگوی وزارت خارجه هند از آمریکا خواست تا درباره استفاده از اف-۱۶ توسط پاکستان در تنش های اخیر میان دو کشور تحقیق کند.

75 نماینده خواستار ارایه گزارش دولت درباره الزامات FATF شدند

تهران- ایرنا- 75 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار ارایه نتایج اجرای سایر الزامات 41 گانه FATF توسط دولت به این مجمع شدند تا مورد بررسی دقیق پژوهشی قرار بگیرد.