ارتباط داشتن خواب خوب و کاهش وزن

محققان دریافتند خواب می تواند به تقویت عادات غذایی سالم تر و در نتیجه حفظ وزن سالم کمک کند.مطالب مرتبط

اینجا جای آشفته‌خوابان است

«اینجا جای آشفته‌خوابان است، آنها که سرشان را راحت نمی‌گذارند و بخوابند؛ آدم‌هایی که تا صبح، در تقلای خوابی خوش به سر می‌برند، در جنگند با خودشان، با خواب‌شان و حسرت خواب راحت را سال‌هاست با خودشان به این طرف و آن طرف می‌کشند. کلینیک خواب، برای همین آدم‌ه

وقتی خواب حمله می‌کند!

اگر در تمرکز یا حافظه خود با مشکلاتی مواجه هستید یا احساس می‌کنید قابلیت تفکر شفاف را از دست داده اید، این موارد می‌توانند از علائم مرتبط با حمله خواب باشند.

کاهش قابل ملاحظه آمارتلفات چهارشنبه آخر سال

استاندار تهران: کاهش قابل ملاحظه آمار تلفات چهارشنبه پایان سال ارتباط مستقیمی با ایفای درست وظایف نیروی انتظامی دارد

خواب آلودگی قربانی گرفت

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: راننده 20 ساله که با سواری 206 از بانه کردستان به سمت همدان در حال تردد بود به علت خواب آلودگی در گردنه همه کسی با گاردریل برخورد کرد و جان باخت.

نیمی از بزرگسالان در سطح جهان خواب کافی شبانگاهی ندارند

حدود نیمی از افراد بزرگسال در سراسر دنیا هشت ساعت خواب شبانه را که برای سلامت افراد ضروری است، ندارند. 

فوتبال محلات به خواب رفته است

اهواز – ایرنا – نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: فوتبال محلات در کشور و به ویژه خوزستان در خواب به سر می برد و این موضوع از دید مسئولان فراموش شده است.

ارتباط علائم یائسگی و افزایش ریسک بیماری قلبی عروقی

مطالعه جدید نشان می دهد علائم شدید یائسگی نظیر اختلال خواب، گُرگرفتگی و افسردگی، ریسک ابتلا به بیماری قلبی-عرقی را افزایش می دهد.

شوراها برای حل مشکلات با مسئولان ارتباط موثری داشته باشند

تبریز - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه میانه بر ضرورت ارتباط تنگاتنگ شوراهای اسلامی روستاها و بخش ها با بخشداران و مسئولان تاکید کرد و گفت: بسیاری از مشکلات با ارتباط و تعامل بین مسئولان و شوراها قابل حل است.

فهرست کالاهای مجاز برای تبلیغ از طریق رسانه‌ها اعلام شد

طبق قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، تبلیغات رسمی کالاها و خدمات مشمول مقررات اجرای استاندارد اجباری از طریق رسانه های ارتباط جمعی در صورت داشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد یا تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران مجاز می باشد.]]>

فهرست کالاهای مجاز برای تبلیغ از طریق رسانه‌ها، اعلام شد

طبق قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، تبلیغات رسمی کالاها و خدمات مشمول مقررات اجرای استاندارد اجباری از طریق رسانه‌های ارتباط جمعی، در صورت داشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد یا تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران مجاز خواهد بود.

امیدبخشی با تکیه بر ارتباط مردمی

استانداری مرکزی: بخشداران باید با تقویت ارتباط با اقشار مختلف امید را در میان مردم گسترش دهند.

علت "خواب‌رفتگی دست و پا" چیست + راهکارهای درمانی طب سنتی

بسیاری از افراد با حالت "خواب‌رفتگی دست و پا" در طول روز مواجه می‌شوند که تکرار این امر می‌تواند مشکلات جدی را برای افراد ایجاد کند؛ در این مطلب ضمن توضیح چرایی این حالت، چند راهکار درمانی بر اساس آموزه‌های طب سنتی برای آن ارائه شده است.

تپه باستانی دامغانی محلِ خوابِ معتادان و کارتن‌خواب‌ها شده/ سرنوشتِ محوطه‌های باستانیِ داخل شهرها تخریب است/ طرح موزه‌ باز شکست خورد

تپه باستانی دامغانی سبزوار با وجود آنکه قرار بود تبدیل به سایت موزه فضای باز شود اما به دلایل مختلف تاکنون این مهم محقق نشده و این روزها تبدیل به مکانی برای حضور معتادان و کارتن‌‌خواب‌ها شده.]]>

خواب آلودگی عامل بیشترین حوادث رانندگی در اصفهان است

اصفهان- ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از خستگی و خواب آلودگی رانندگان به عنوان بیشترین عامل تصادفات و حوادث رانندگی در جاده های این استان نام بُرد.

احساس استقلال در زندگی، احساس پیری را کاهش می‌دهد

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی نشان دادند که داشتن احساس استقلال و کنترل در زندگی، به افراد مسن کمک می‌کند بیشتر احساس جوانی داشته باشند.

«ویلا» و «کافه» به‌ جای درختان «میوه»

کاشمر؛ شهری که زمانی به دلیل داشتن باغات و میوه‌های متنوعش به شربتخانه خراسان مشهور بود و کشاورزان منطقه برای داشتن محصول با کیفیت بهتر تلاش بسیاری داشتند و هر کسی اجازه ورود به این باغات را نداشت اما حالا چند سالی است که حریمی وجود ندارد و برخی از مردم ب

نوروز تلنگری برای دوست داشتن ها

سمنان- ایرنا- اکنون که جامعه بشری تبدیل به جامعه ای ماشینی شده دیدارهای حضوری جای خود را به یک تماس تلفنی و پیامکی داده و برگزاری آیین های نوروزی تلنگری برای یادآوری دوست داشتن ها، محبت ها،دورهمی ها، اصالت و هویت افراد است.

نوروز تلنگری برای دوست داشتن ها

سمنان- ایرنا- اکنون که جامعه بشری تبدیل به جامعه ماشینی شده دیدارهای حضوری جای خود را به یک تماس تلفنی و پیامکی داده و برگزاری آیین های نوروزی تلنگری برای یادآوری دوست داشتن ها، محبت ها،دورهمی ها، اصالت و هویت افراد است.

قاهره درباره دست داشتن موساد در ترور دانشمندان مصری تحقیق می کند

تهران – ایرنا – دادستان مصر دستور تحقیق درباره احتمال خرابکاری و دست داشتن سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در سرنگونی یک فروند هواپیمای خطوط هوایی اتیوپی و کشته شدن 6 دانشمند مصری این پرواز را صادر کرد.

لزوم تداوم و تقویت ارتباط ستاد مدیریت بحران کشور و نیروهای مسلح

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک گفت: ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است که باید تداوم داشته و تقویت شود.