تاثیر مدت شیردهی بر راست دست یا چپ دست شدن کودک

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد طول مدتی که کودکی از شیر مادر تغذیه می شود می تواند تعیین کننده دست راست یا دست چپ بودن کودک باشد.مطالب مرتبط

تاثیر مدت شیردهی بر راست دست یا چپ دست شدن کودک

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد طول مدتی که کودکی از شیر مادر تغذیه می شود می تواند تعیین کننده دست راست یا دست چپ بودن کودک باشد.

سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: چندین خودروساز ارقامی معادل ۶۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان بابت ثبت‌نام خودروهای وارداتی از مردم پول گرفته‌اند و هیچ خودرویی به آنان تحویل نداده‌اند و صاحبان این شرکتها هم راست راست راه می‌روند و هیچ نهاد مسؤول و ناظری هم به

گزارش ال پاییس از کمک مالی منافقین به حزب راست افراطی اسپانیا

مادرید - ایرنا - روزنامه 'ال پاییس' در گزارشی نوشت: اعضای گروه مخالف ایران، 80 درصد هزینه یک میلیون یورویی تبلیغات انتخابات حزب راست افراطی (ووکس) را در سال 2014 میلادی تامین مالی‌ کردند.

برنامه معاونت صدای رسانه‌ملی برای کودکان؛ گام اول افزایش برنامه‌های کودکانه و گام دوم راه‌اندازی شبکه کودک

شاه‌آبادی با اشاره به راه‌اندازی شبکه رادیویی کودک، گفت: کارگروهی تشکیل شده تا وضعیت برنامه‌های فعلی کودک را در رادیو بررسی کند؛ بعد از اضافه کردن برنامه‌های کودک، به سراغ راه‌اندازی شبکه رادیویی کودک هم خواهیم رفت.

تاثیر افزودنی های خوراکی بر بی تحرکی/ ماهی و افزایش هوش کودک

حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.

مشارکت ۱۳۷۰مهدکودک در جشنواره کودک/۷۰۰هزار کودک به مهد می روند

مدیر کل امور کودکان و نوجوانان بهزیستی با اشاره به اینکه کودکان ۱۳۷۰ مهد کودک آثار خود را به جشنواره فیلم و نقاشی ارسال کردند گفت: گفت:۷۰۰ هزار کودک در ۱۵ هزار مهد خدمات دریافت می کنند.

تظاهرات مخالفان کنفرانس حزب راست افراطی در آلمان

صدها نفر در آلمان در اعتراض به کنفرانس حزب راست افراطی تظاهرات کردند.

نخست وزیر نروژ دولت اکثریت راست میانه تشکیل داد

نخست وزیر نروژ برای ایجاد یک دولت اکثریت حزب راست میانه با حزب کوچک دموکرات مسیحی به توافق رسید.

3000 شهر در 40 کشور "دوستدار کودک" هستند

نماینده یونیسف در ایران گفت: بیش از 3000 شهر در حوزه شهرهای دوستداران کودک قرار دارند که حدود سی میلیون کودک را در چهل کشور در بر می‌گیرند و بر اساس تجربیات شهرداری‌ها، وزارت کشور از یونیسف درخواستی مبنی بر راه اندازی پروژه شهر دوستداران کودک در ایران دا

حمایت محمد بن سلمان از راست‌گرایان افراطی و دشمنان اسلام در اروپا

یک دانشگاه معروف اسرائیلی در پژوهشی از حمایت محمد بن سلمان از راست‌های افراطی و دشمنان اسلام در اروپا پرده برداشت.

حمایت منافقین از حزب راست‌گرای اسپانیا در انتخابات پارلمانی اروپا

حزب راست‌گرای افراطی اسپانیا که در انتخابات پارلمانی اروپا در سال 2014 میلادی شرکت کرده بود، برخلاف قوانین انتخاباتی اسپانیا، از کمک‌های مالی منافقین استفاده کرده است.

برنامه‌های کودک سال‌هاست که از دست رفته/ کمکی از ما نخواسته‌اند

مجری باسابقه برنامه‌های کودک تلویزیون معتقد است به دلیل حضور نداشتن افراد متخصص در تولید برنامه‌های کودک در سال‌های اخیر، این برنامه‌ها نمی توانند به نیازهای کودکان پاسخ دهند.

کمپین مقابله با کودک‌آزاری و کودک‌همسری در استان بوشهر ایجاد شود

بوشهر - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار بوشهر خواستار ایجاد کمپین مقابله با کودک آزاری و کودک همسری از طریق فضای مجازی شد.

راست افراطی آلمان با شعار خروج از اتحادیه اروپا وارد کارزار انتخاباتی می شود

تهران - ایرنا - حزب راست افراطی آلمان موافقت کرد که درصورت تحقق نیافتن خواسته هایش برای اصلاحات در اتحادیه اروپا، با شعار خروج آلمان از این اتحادیه وارد کارزار انتخابات پیش روی پارلمان اروپا شود.

"فیتیله‌ای‌ها" هم به عاقبت "محله گل و بلبل" دچار شد

علی فروتن با انتقاد از رویه توجه تلویزیون به حوزه کودک، گفت: کار کودک را در عمل بچگانه می‌بینند، بودجه‌ها و سرمایه‌های اندک برایش قائل می‌شوند اما در سخنرانی از مهم بودن کودک حرف می‌زنند. عدم حمایت اسپانسر مالی گریبان «دوقلوهای تلویزیون» را هم گرفت.

جشن صد سالگی تئاتر کودک در ایران

جشن صد سالگی افتخار آمیز تئاتر کودک ایران با گرامی‌داشت فعالیت‌های جبار باغچه‌بان در پایه‌گذاری تئاتر کودک در ایران برگزار شد.

بی‌توجهی به ادبیات کودک موجب ارتباط آنها با بازی‌های رایانه‌ای می‌شود

کارشناسان مسائل کودک و نوجوان معتقد هستند بی‌توجهی به حوزه ادبیات کودک و نوجوان بستری را فراهم می‌کند تا نسل جدید با بازی‌های رایانه‌ای و شخصیت‌های کارتونی خارجی پیوند و دوستی بیشتری برقرار کند.

فقرو معلولیت علت بازماندگی از تحصیل حدود ۱۹ هزار کودک

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از پیگیری وضعیت حدود ۱۹ هزار کودک بازمانده از تحصیل از سوی سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: براساس بررسی‌های انجام شده حدود ۲۴۰۰ کودک به دلیل فقر و حدود ۱۶ هزار کودک به دلیل معلولیت، از تحصیل بازمانده بودند.

شهری که کودک کار و بازمانده از تحصیل دارد، «دوستدار کودک» نیست

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد گفت: اگر بسیاری از فضاها و کالبدهای شهر را متناسب با دنیای کودکان کنیم اما در شهر ما کودکان کار، کودکان بازمانده از تحصیل، خشونت برعلیه کودکان و... وجود داشته باشد، آن شهر، دوستدار کودک نیست.

دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم به‌روایت تصویر

دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان استان قم با حضور 110 ناشر کشوری و عرضه 18 هزار عنوان کتاب در زمینه‌ کودک و نوجوان تا 28 دی‌ماه پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.