تعلل در اجرای SPV به تقویت روابط ایران با چین و روسیه کمک می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بازنده اصلی تعلل در اجرای SPV شرکت های اروپایی هستند چرا که در آن شرایط روابط ما با کشورهای چین و روسیه گسترده تر خواهد شد.مطالب مرتبط

تعلل در اجرای SPV به تقویت روابط ایران با چین و روسیه کمک می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بازنده اصلی تعلل در اجرای SPV شرکت های اروپایی هستند چرا که در آن شرایط روابط ما با کشورهای چین و روسیه گسترده تر خواهد شد.

چین تقویت روابط دوجانبه با روسیه را خواستار شد

مشاور سیاسی ارشد دولت چین تقویت همکاری بین چین و روسیه را در حوزه های اقتصادی و اجتماعی ضروری خواند.

تعلل اروپا در اجرای SPV قابل قبول نیست/مردم منتظر اروپا نمی‌مانند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: تعلل اروپایی‌ها برای ایجاد کانال مالی (SPV) غیرقابل قبول است.

اسد بر تقویت روابط سیاسی و اقتصادی دمشق و مسکو تاکید کرد

تهران-ایرنا- هیات گروه دوستی پارلمانی روسیه و سوریه امروز(پنجشنبه) با «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه در دمشق دیدار و طرفین بر تداوم مبارزه با تروریسم و تقویت روابط اقتصادی و سیاسی تاکید کردند.

حکیم:تحریم ها عراق را به تقویت روابط با ایران مصمم تر می کند

بغداد - ایرنا - 'سیدعمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی و رئیس فراکسیون اصلاح و سازندگی با انتقاد شدید از اقدامات یکجانبه آمریکا گفت که تحریم های ضد ایرانی، عراق را به تقویت روابط با این کشور مصمم تر می کند.

مسوولان کردستان عراق خواهان تقویت روابط اقتصادی باایران شدند

اربیل - ایرنا - همزمان با برگزاری همایش اقتصادی مشترک ایران و اقلیم در اربیل، مسوولان سیاسی و اقتصادی کردستان عراق خواستار تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران شدند.

ایران در پی تقویت امنیت خود است/ تهران تحت فشار مذاکره نمی‌کند

معاون وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتقاد کشورهای غربی از اقدام تهران برای پرتاب ماهواره به فضا عنوان داشت که ایران در پی تقویت امنیت خود است.

فعالان اقتصادی سلیمانیه خواهان تسهیل و تقویت روابط با ایران شدند

سلیمانیه - ایرنا - مسوولان و فعالان اقتصادی در استان سلیمانیه اقلیم کردستان عراق خواستار تسهیل و تقویت روابط اقتصادی با ایران شدند.

عبدالمهدی بر گسترش روابط با ایران در بخش نفت و گاز تاکید کرد

بغداد - ایرنا - 'عادل عبدالمهدی' نخست وزیر عراق بر اهمیت تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران در بخش های مختلف بویژه نفت و گاز تاکید کرد.

ظریف: مواضع مثبت مسوولان عراقی عامل تقویت روابط دوجانبه است

بغداد - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت مواضع مثبت مسوولان عراقی درخصوص روابط دو کشور عامل تقویت مناسبات است و ما تلاش می کنیم عملیاتی شود.

رئیس مجلس عراق بر تقویت روابط اقتصادی با ایران تاکید کرد

رئیس مجلس عراق در دیدار ظریف ضمن قدردانی از نقش جمهوری اسلامی در کمک به ملت عراق در شکست داعش، بر تقویت و گسترش مناسبات با ایران تأکید کرد.

ریابکوف: توسعه برنامه موشکی ایران برای تقویت امنیت این کشور است

معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد: معتقدیم ایران با توسعه برنامه موشکی خود به دنبال اهدافی، از جمله تقویت امنیت خود است که حق هر کشوری است.

ناراحتی اروپا از ترامپ می‌تواند اوضاع را تغییر بدهد

مشاور سابق وزارت خارجه آمریکا معتقد است که روابط ایران با کشورهایی چون روسیه، هند و چین موجب تقویت بلوک شرق شده و عصبانیت اروپائیها از ترامپ می تواند به دنباله روی آنها از آمریکا پایان بدهد.

وقتی بازنشستگان زمین‌گیر تعلل‌های بی‌پایان مدیران می‌شوند

تعلل‌های بی‌پایان برخی مسؤولان موجب شده که با گذشت یک سال و نیم وعده احداث خانه امید خرم‌آباد محقق نشده و در هاله‌ای از ابهام به سر ببرد.

تأکید نخست وزیر منطقه کردستان عراق بر تقویت روابط با ایران

روسیه حامی اقدامات بیشتر در توسعه روابط با ژاپن/پوتین به توکیو می‌رود

وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) گفت، مسکو به دنبال تلاش بیشتر است تا روابط میان خود و ژاپن را در سطحی جدید قرار دهد.

بلاروس در صدد تقویت روابط خود با غرب است

بعد از سال‌ها قرار داشتن در انزوا، دولت بلاروس قصد دارد روبط خود با آمریکا و اتحادیه اروپا را سرو سامان داده و بطور همزمان وابستگی خود به روسیه را کاهش دهد و شرایط کنونی برای رسیدن به این هدف بسیار مناسب است.

صربستان آماده استقبال گرم از پوتین

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه امروز (پنجشنبه) با هدف تقویت روابط با کشوری که خواستار پیوستن به اتحادیه اروپاست، در راس یک هیئت عالی رتبه وارد صربستان خواهد شد.

اعتماد عمومی با تقویت اطلاع رسانی از دستآوردها افزایش یابد

رشت - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و تشریفات استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های گیلان خواستار افزایش سطح اعتماد مردم به مسئولان با تقویت اطلاع‌رسانی از دستاوردها شد.

اتحاد روسیه و چین، کابوس بزرگ آمریکایی‌ها

مجله «نشنال اینترست» تقویت همکاری‌های روسیه و چین را بزرگترین کابوس برای آمریکا دانسته و یادآور شده که سیاست واشنگتن، از جمله تلاش برای سرنگونی نظام سیاسی در روسیه و چین، مسکو و پکن را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کرده است.