خودروهایی که حرکات راننده را زیر نظر دارند

بسیاری از شرکت‌های فناوری در نمایشگاه بین‌المللی CES، دوربین‌هایی ارائه داده‌اند که امکان بررسی حرکات راننده را در خودرو فراهم می‌کنند.
کلمات کلیدی: [ دوربین] [ نمایشگاه CES 2019] [ خودروی خودران]


مطالب مرتبط

خودروهایی که حرکات راننده خود را زیر نظر دارند

بسیاری از شرکت‌های فناوری در نمایشگاه بین‌المللی CES، دوربین‌هایی ارائه داده‌اند که امکان بررسی حرکات راننده را در خودرو فراهم می‌کنند.

خودروهایی که حرکات راننده را زیر نظر دارند

بسیاری از شرکت‌های فناوری در نمایشگاه بین‌المللی CES، دوربین‌هایی ارائه داده‌اند که امکان بررسی حرکات راننده را در خودرو فراهم می‌کنند.

معادل سازی خودروهای ثبت نامی/ دستور افزایش عرضه خودرو صادر شد

وزیر صمت گفت: درباره خودروهایی که به دلیل تحریم،قطعات آنها وارد نمی شود،مقرر شد که معادل سازی کنند و خودروهایی را که امکان تولید دارند و مشخصات آنها نزدیک به خودروی ثبت نامی است، تحویل دهند.

راننده اسنپ جانش را برای حفظ مسافرش به خطر انداخت

راننده غیور تبریزی جان مسافرش را در یک اقدام آدم‌ربایی نجات داد.

دادستان تهران: راننده، دانشگاه آزاد و پیمانکار در حادثه علوم تحقیقات مقصر شناخته شدند

جعفری‌دولت‌آبادی درباره پرونده حادثه واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: راننده، دانشگاه و پیمانکار که مسئول خدمات رسانی در آنجا بوده است مقصر اعلام شدند، راننده فوت کرده است و از طریق بیمه، مبلغ دیه‌ها وصول می‌شود.

بی‎اطلاعی وزیر صنعت از تصمیم اصلاح مصوبه دولت/ خودروها بعد از 16 مرداد اجازه ترخیص ندارند

درحالی وزیر صنعت از اجازه ترخیص خودروهایی که در گمرک مانده اند خبر می دهد که قرار است با اصلاح مصوبه اخیر دولت، خودروهایی که بعد از 16 مرداد وارد شده اند مشمول این بخشنامه نشوند و ظاهرا وزیر صنعت از تصمیم دولت برای این اصلاحیه اطلاعی ندارد.

شیده معاونی: کودکان ما نیاز به مجری دارند نه بازیگر!

مجری برنامه‌های کودک تلویزیون نسبت به ادغام شدن اجرا و بازیگری واکنش نشان داد و گفت: کودکان ما مجری می‌خواهند نه بازیگر که یکسری حرکت‌های نچسب و غیرجذاب از خودشان درمی‌آورند. میدان اجرا میدان ادابازی و اصطلاحاً حرکات موزون نیست.

ترخیص خودروهای وارداتی «بدون انتقال ارز» ابهام دارد

تهران- ایرنا- اجرای مصوبه هیات دولت برای ترخیص خودروهای وارداتی بلاتکلیف از گمرکات در حالی معطل تهیه دستورالعمل وزارت صنعت است که بررسی ها نشان می دهد این مصوبه در زمینه خودروهایی که «بدون انتقال ارز» وارد مناطق آزاد و یا ویژه اقتصادی شده اند، ابهام دارند

بیمه شخص ثالث راننده محور می‌شود/خانم‌ها تخفیقات ویژه بیمه‌ای دریافت می‌کنند

رئیس کل بیمه مرکزی: بیمه شخص ثالث از سال آینده، آزمایشی به جای خودرو به راننده داده می‌شود]]>

بیمه شخص ثالث راننده محور می شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: بیمه شخص ثالث از سال آینده، آزمایشی به جای خودرو به راننده داده می‌شود.

بیمه شخص ثالث راننده محور می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی: بیمه شخص ثالث از سال آینده، آزمایشی به جای خودرو به راننده داده می‌شود

راننده تبریزی جان مسافرش را از دست یک آدم‌ربا نجات داد

تبریز- راننده تبریزی یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی جانش را برای حفظ مسافرش به خطر انداخت و وی را از دست یک آدم ربا نجات داد.

کاری کن که نه سیخ بسوزد، نه کباب!

مسافران در عین حالی‌که دوست ندارند هزینه سفرهای‌شان به موازات شرایط اقتصادی افزایش پیدا کند، توقع دارند راننده‌ها همان همراهان مهربانی باشند که چای و آب معدنی دست‌شان می‌دادند. این وسط اسنپ می‌ماند و دغدغه‌ به دست آوردن دلِ دلدار طوری‌که نه سیخ بسوزد و نه

توضیح ناجا درباره درگیری پلیس راهور با راننده آمبولانس

پایگاه خبری پلیس در خصوص خبر درگیری پلیس راهور با راننده آمبولانس متخلف توضیحاتی را منتشر کرد.

راننده تبعه ترکمنستان به اتهام قاچاق سیگار دستگیر شد

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان از دستگیری یک راننده کامیون ترانزیت تبعه ترکمنستان در مرز اینچه برون به اتهام قاچاق سیگار خبر داد.

گلستان| راننده بی‌احتیاط به کار در دانشگاه به جای زندان محکوم شد

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: قاضی پرونده راننده بی‌احتیاط را به انجام امور خدماتی در یکی از دانشگاه های استان محکوم شد.

راننده پژو درکهگیلویه و بویراحمدبه طوز معجزه آسایی نجات یافت

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز مدیرت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در جاده یاسوج- بابامیدان در استان کهگیلویه و بویراحمد راننده به طور معجزه آسایی نجان یافت.

جزئیات فوت یک راننده خوروی سنگین بر اثر حادثه روی شناور لندینگ کرافت

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از فوت یک راننده خودروی سنگین بر روی شناور لندینگ کرافت پهلو گرفته در بندر پل استان هرمزگان بر اثر بی احتیاطی یک دستگاه خودروی سنگین دیگر خبر داد.

راننده بی احتیاط به آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی محکوم شد

گرگان- رئیس دادگستری گلستان گفت: با رای قاضی گالیکشی راننده بی احتیاط گلستانی به آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی محکوم شد.

مرگ راننده کامیون بر اثر گازگرفتگی

راننده کامیون خواب به خواب رفت.