انتقاد از نگاه امنیتی صدا و سیما به فعالیت سمن‌های حوزه جوانان

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از پخش مستند «خارج از دید» که در آن تفکیکی بین فعالیت‌های داوطلبانه تشکل‌های مردم‌نهاد از فعالیت‌های براندازانه قائل نشده بود، از نگارش نامه‌ای از سوی جمعی از اعضای سازمان‌های مردم ن
کلمات کلیدی: [ صداوسیما] [ سمن] [ سازمان های مردم نهاد جوانان کشور]


مطالب مرتبط

عملکرد سازمان های آذربایجان غربی در حوزه جوانان ارزیابی می شود

ارومیه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: عملکرد سازمان ها و نهادهای اجرایی این استان در خصوص 18 شاخص حوزه جوانان مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

خبر 22 شبانگاهی شبکه 3 سیما / اخبار سیما / سیمانیوز/ اخباری برای جوانان

میرزایی: باید در حوزه‌های اجرایی میدان را برای جوانان باز کرد

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «در کشورهای توسعه یافته جوانان نقش پررنگی در حوزه‌های اجرایی ایفا می‌کنند»، گفت: تمام دستگاه‌ها می‌توانند نقش موثری در به‌کارگیری جوانان داشته باشند. نیروهای جوان، مسلط و به‌روز باید حوزه‌های اجرای

از بودجه معاونت جوانان ناراضی هستیم

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در صورت تفکیک وزارت ورزش و حوزه جوانان، بودجه در نظر گرفته شده برای جوانان به عنوان یک سازمان مستقل پاسخگوی هیچکدام از نیازهای ما نخواهد بود.

انعکاس حاشیه‌های سیما در «جام‌جم»/ سرمایه‌ای که «هزینه‌ساز» شد!

پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی «جام‌جم» باوجود ظرفیت بالایی که برای تبدیل شدن به یک رویداد جریان‌ساز در روند فعالیت سیما داشت، به ویترینی از حاشیه‌ها تبدیل شد.

انتقاد از نگاه «خندوانه» به باستان‌شناسی

همه چیز خوب پیش می‌رفت، حرف‌ها به همان رسم همیشگی «خندوانه» با مهمانانش با خاطره همراه بود و شوخی و خنده و به تناسب مهمان، موضوعات متناسب با حوزه کاری او. این‌بار یک باستان‌شناس مهمان این برنامه پربیننده شبکه نسیم بود.

باور کردن جوانان راه نجات کشور است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: آینده انقلاب با اعتماد به جوانان بیمه خواهد شد و باید این نگاه در میان مسئولان ایجاد شود

برخورد فضای مجازی با گاف‌های تلویزیون از نگاه معاون سیما

معان سیما از زیر ذره‌بین قرار گرفتن برنامه‌های تلویزیون و به ویژه حواشی اخیر که در فضای مجازی ایجاد شده، استقبال کرد و به این پرسش پاسخ داد که این اتفاقات تا چه میزان صداوسیما را وادار به ساخت برنامه‌هایی کرده است که با دقت بیشتر و دست به عصا پیش بروند.

مسئولان جشنواره تجسمی فجر نگاه جدی‌تری به ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان جوانان داشته باشند

یدالله کابلی؛ داور رشته خوشنویسی یازدهمین جشنواره تجسمی فجر بر لزوم نگاه جدی‌تر و توجه بیشتر مسئولان این جشنواره نسبت به ایجاد انگیزه و حس رقابت سالم میان جوانان تاکید کرد.

فعالیت نوروزی ۱۰۰ تیم بارزسی در حوزه غذا و دارو

معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فعالیت ۱۰۰ تیم نظارتی حوزه غذا و دارو در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد.

تندگویان: سازمان‌هایی که به جوانان خدمات نمی‌دهند را به خط می‌کنیم

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تهیه گزارش عملکرد همه وزارتخانه و دستگاه‌ها در حوزه جوانان خبر داد و گفت: امسال این گزارش به تفکیک هر وزارتخانه برای معاون‬ اول رئیس جمهور فرستاده شده است.

تمرکز توسکا روی توسعه کسب و کار‌های مجازی

توسکا با همکاری سازمان صدا و سیما از تمرکز و حجم فعالیت‌های خود در حوزه ارزش افزوده می‌کاهد و بیشتر در زمینه توسعه کسب و کار‌های مجازی متمرکز می‌شود

کاهش ازدواج علاوه بر حوزه مالی، عوامل فرهنگی دارد

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: معتقدیم کاهش ازدواج علاوه بر حوزه مالی، عوامل فرهنگی دارد و زیر بار تعهد رفتن جوانان برای تشکیل زندگی مشترک کم شده است.

فعالیت‌های ویژه سپاه در حوزه محیط زیست

معاون هماهنگ‌کننده سپاه: در حوزه آب و خاک مدت‌هاست که سپاه فعالیت‌های ویژه‌ای را آغاز کرده است که هر وقت نتایج لازم به دست آید، اعلام می‌شود

خبر 20/30 شبکه 2 سیما / اخبار سیما / سیمانیوز / متفاوت ترین بخش خبری سیما

رستاک از فعالیت‌های جدید خود گفت / پروژه‌ای با نگاه ویژه به مخاطبان خارجی

تمرکز جدیدترین فعالیت و پروژه گروه موسیقی «رستاک» روی مخاطب غیر ایرانی است.

مشکل جوانان استان بزودی رفع می شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مشکل جوانان این استان در آینده نزدیک به طور کامل رفع خواهد شد، گفت: حوزه جوانان در این استان روح تازه ای به خود گرفته است.

امام جمعه کرمان: مطالبه‌گری مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف از وظایف صدا و سیما است

امام جمعه کرمان با بیان اینکه در رقابت ناهمگون شبکه‌های داخلی و شبکه‌های متعدد بیگانگان، شبکه‌ها‌ی استانی کار سختی برعهده دارند گفت: مطالبه‌گری مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف از وظایف صدا و سیما است.

انتقاد برلین از لغو فعالیت دو روزنامه‌نگار آلمانی در ترکیه

در پی لغو مجوز فعالیت دو روزنامه‌نگار آلمانی در ترکیه، برلین از آنکارا به شدت انتقاد کرد.

موفقیت کشور در گرو اعتماد به نیروهای داخلی و جوانان است

قم- استاد حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه جوانان می‌توانند نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند، گفت:مسئله مهم در موفقیت ایران اعتماد به نیروی‌های داخلی و جوانان متعهد است.