جزئیات کورشدن مترو خط 3 در نیاوران

مدیرعامل شرکت مترو در مورد امتداد شاخه غربی خط سه مترو بر اثر ساخت بنای دیگر و راه حل توسعه مترو در این بخش توضیحاتی را ارائه کرد.
کلمات کلیدی: [ شهرداری تهران] [ مترو]


مطالب مرتبط

خط ۵ مترو زیان‌ده است!

رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر این که خط ۵ مترو زیان ده است گفت: این خط میان تهران ـ کرج مشترک است و با توجه به این که شهرداری کرج و دولت سهم خود از مترو را پرداخت نمی‌کند تأمین منابع مالی این خط از سایر خطوط مترو انجام م

برنامه های نوروزی سال ۹۸ کاخ نیاوران اعلام شد

همزمان با فرا رسیدن سال جدید، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با تدارک برنامه‌های ویژه، با دست پر به استقبال نوروز و فصل بهار می‌رود.

نیاوران میزبان "سین هشتم" می‌شود

در آستانه فرارسیدن نوروز ۱۳۹۸، پنجمین جشنواره نوروزی "سین هشتم" با محوریت نوروز و صلح در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می‌شود.]]>

موضوع مترو، یک مسئله حاکمیتی است/ منطقه ۲۲ به مترو وصل می شود

شهردار تهران با اشاره به اینکه موضوع مترو، یک موضوع حاکمیتی است، از اتصال منطقه ۲۲ به خطوط مترو خبر داد.

نیاوران، میزبان جشنواره «سین هشتم» می شود

تهران- ایرنا- در آستانه فرا رسیدن نوروز 1398، پنجمین جشنواره نوروزی «سین هشتم» با محوریت نوروز و صلح از تاریخ 22 تا 24اسفندماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می شود.

حضور حناچی در تست گرم خط ۶ مترو

شهردار تهران ظهر امروز و پس از افتتاح ایستگاه هلال‌احمر و بخش شمالی خط ٧ مترو، به ایستگاه میدان شهدا رفت تا از پیشرفت پروژه خط ۶ مترو بازدید و در تست گرم این خط حضور پیدا کند.

مترو به "میدان صنعت" رسید / افتتاح ۳ ایستگاه مترو در روز شنبه

مدیرعامل شرکت متروی تهران از افتتاح ۷.۵ کیلومتر از خط هفت مترو در روز شنبه خبر داد.

اجرای حرکات آیینی بانوان در نیاوران

تهران - ایرنا - گروه حرکات آیینی «نت آفرینش»، ویژه بانوان به سرپرستی و طراحی حرکات افشان شمشیری، 23 اسفند در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

­اعلام ساعات کاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

در طول تعطیلات عید نوروز مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ پذیرای علاقه‌مندان و دوستداران تاریخ، هنر و میراث فرهنگی کشور است

تاکید مدیرعامل متروی تهران بر ایمن‌سازی خط 7 مترو

مدیر عامل مترو با تاکید بر اینکه در این مجموعه هیچ چیزی را با ایمنی خدمت‌رسانی به شهروندان معاوضه نمی‌کنیم گفت: تمام فرآیند ایمنی به‌ویژه سینگالینگ‌ها در خط 7 مترو رعایت شده است.

عمارت کوشک احمدشاهی مجموعه نیاوران بازگشایی شد

کوشک احمدشاهی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران پس از یک دوره شش ماهه اجرای پروژه حفاظت و مرمت آثار و تزئینات وابسته به معماری بنا بازگشایی شد.

یاد فرامرز پایور گرامی داشته شد/ «شب پالیزبان» در نیاوران

آئین یادبود زنده یاد فرامرز پایور نوازنده فقید موسیقی ایرانی با عنوان «شب پالیزبان» با همکاری انجمن موسیقی ایران در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد.

موضوع مترو، یک مسئله حاکمیتی است

شهردار تهران با اشاره به اینکه موضوع مترو، یک موضوع حاکمیتی است، از اتصال منطقه ۲۲ به خطوط مترو خبر داد.

خط 5 مترو تهران زیان‌ده است

تهران-ایرنا-رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از زیان‌ده بودن خط پنج مترو تهران(کرج به تهران) خبر داد و افزود: از درآمدهای سایر خطوط مترو برای هزینه‌های این خط استفاده می‌کنیم.

خط 5 مترو تهران زیان‌ده است

*تهران-ایرنا-رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از زیان‌ده بودن خط پنج مترو تهران(کرج به تهران) خبر داد و افزود: از درآمدهای سایر خطوط مترو برای هزینه‌های این خط استفاده می‌کنیم.

از بومی‌سازی رکتی فایر تا ساخت گیت برای مترو

همکاری‌های جهاد دانشگاهی با صنایع به ایستگاه مترو رسیده است. در مهرماه سالی که گذشت تفاهم‌نامه ای میان جهاد دانشگاهی و شرکت راه‌آهن شهری امضا شد تا فناوری‌های جهاد دانشگاهی وارد مترو شود.

مترو تهران در پنجشنبه آخر سال رایگان است

تهران- ایرنا- نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: برای پنجشنبه آخر سال (23اسفندماه 1397) مترو تهران در کلیه خطوط درون شهری رایگان خواهد بود.

محسن هاشمی: دولت روحانی برخلاف دولت‌های قبل، کمکی به مترو نکرد

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به گلایه و انتقاد از دولت روحانی در ارتباط با عدم پرداخت این دولت برای کمک به توسعه مترو گفت: همه دولت‌ها در دوره گذشته به جز دولت روحانی به مترو کمک کردند.

ساعات کاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در نوروز 1398

تهران - ایرنا- مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در تعطیلات نوروز 1398 همه‌روزه از ساعت 9 تا 19 پذیرای علاقمندان و دوستداران تاریخ، هنر و میراث فرهنگی است.

پایان طراحی 4 خط جدید مترو در تهران

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از طراحی 4 خط جدید برای مترو خبر داد و گفت: با پایان خط شش و هفت مترو راه‌اندازی خطوط جدید در دستور کار قرار می‌گیرد.