هشدار ترامپ به کنگره درباره اعلام وضعیت اضطراری برای ساخت دیوار مرزی

رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار داده است، در صورتی که کنگره و دموکرات‌ها با بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی موافقت نکنند، با استفاده از وضعیت اضطراری ملی چنین بودجه‌ای را تأمین خواهد کرد.
کلمات کلیدی: [ دونالد ترامپ]


مطالب مرتبط

هشدار ترامپ به کنگره درباره اعلام وضعیت اضطراری برای ساخت دیوار مرزی

رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار داده است، در صورتی که کنگره و دموکرات‌ها با بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی موافقت نکنند، با استفاده از وضعیت اضطراری ملی چنین بودجه‌ای را تأمین خواهد کرد.

ترامپ: بوجه دیوار مرزی تأمین نشود، وضعیت اضطراری ملی اعلام می‌کنم

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید که اگر برای تأمین بودجه ساخت دیوار مرزی با دموکرات‌های کنگره به توافق نرسد، کاملا حق دارد که وضعیت اضطراری ملی اعلام کند.

دونالد ترامپ: فعلا وضعیت اضطراری اعلام نمی‌کنم

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که برای پایان دادن به اختلاف‌ها بر سر احداث دیوار مرزی با مکزیک «در حال حاضر» وضعیت اضطراری اعلام نخواهد کرد. ]]>

ترامپ: برای پایان دادن به تعطیلی دولت وضعیت اضطراری اعلام نمی‌کنم

رئیس‌جمهور آمریکا دوشنبه شب گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال اعلام وضعیت اضطراری برای ساخت دیوار حائل در مرز مکزیک و پایان دادن به وضعیت تعطیلی دولت فدرال را رد کرد.

سفر ترامپ به مرز آمریکا و مکزیک‎

در میانه تنش بین دولت و کنگره بر سر دیوار مرزی با مکزیک، دونالد ترامپ در تلاش برای حمایت از طرح ساخت دیوار به ایالت تگزاس، محل احداث دیوار مرزی با مکزیک سفر کرده است.

امتیازات پیشنهادی ترامپ برای بازگشایی دولت و ساخت دیوار مرزی/ دموکراتها مخالفند

دونالد ترامپ طرحی را برای مصالحه و بازگشایی دولت پیشنهاد داده که به موجب آن در صورت تایید سرمایه ساخت دیوار مرزی با مکزیک از سوی کنگره، بازگرداندن یک میلیون مهاجر موقتا متوقف می‌شود.

ترامپ از اعلان «وضعیت فوق العاده ملی» منصرف شد

رئیس جمهور آمریکا می گوید که به منظور حل مشکل بودجه برای ساخت دیوار مرزی و تعطیلی دولت فدرال فعلاً از اعلام «وضعیت فوق العاده ملی» خودداری می کند.

برنی سندرز : حالت اضطراری باید برای سی میلیون فرد فاقد بیمه درمانی اعلام شود نه ساخت دیوار مرزی

ترامپ بدون تصویب بودجه توسط کنگره دیوار مرزی را احداث می‌کند

در آستانه رکورد ۲۱ روز تعطیلی دولت، ترامپ قصد دارد با استفاده از اختیارات خود و بدون تصویب بودجه توسط کنگره دیوار مرزی را احداث کند.

دیوارهای پشت دیوار ترامپ ...

ترامپ تهدید کرده است،چنانچه مجلس نمایندگان، هزینه دیوار مکزیک را به دولتش ندهند،، وضع اضطراری اعلام خواهد کرد. 

ترامپ درصدد استفاده از بودجه یگان مهندسان ارتش برای ساخت دیوار مرزی

دولت ترامپ در حال بررسی استفاده از میلیاردها دلار بودجه اختصاص داده شده به امداد و نجات در بلایای طبیعی است که خرج نشده تا به این ترتیب بودجه پروژه ساخت دیوار در مرز با مکزیک را تامین کند.

تعطیلی دولت آمریکا رکورد زد

تهران – ایرنا – تعطیلی دولت آمریکا امروز(شنبه)وارد بیست و دومین روز خود شد وطولانی ترین تعطیلی آن به نام دولت ترامپ رقم خورد. این در حالی است که اختلافات«دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا با نمایندگان دمکرات کنگره درباره تامین بودجه ساخت دیوار مرزی همچنان

گراهام: ترامپ از موضعش درباره ساخت دیوار کوتاه نمی‌آید

یک سناتور جمهوری‌خواه آمریکا می‌گوید، دونالد ترامپ قصد ندارد از موضع خود درباره ساخت دیوار بین ایالات متحده و مکزیک کوتاه بیاید؛ موضوعی که عدم توافق بر سر آن باعث شده است تا بخش‌هایی از دولت فدرال تعطیل شود.

ترامپ بار دیگر بر ساخت دیوار مرزی با مکزیک تاکید کرد

نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا در حالی که می گفت پیشنهاد جدیدی برای حل بحران تعطیلی بخش های دولت و دیوار مرزهای جنوبی دارد، بار دیگر بر خواسته خود مبنی بر اختصاص 5.7 میلیارد دلاری برای ساخت حصار فولادی تاکید کرد.

پلوسی: دموکرات ها فقط با دیوار مرزی و نه امنیت آن مخالف هستند

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که دموکرات های کنگره تنها با ساخت دیوار مرزی و نه امنیت آن مخالف هستند.

گروه مدافع حقوق بشر: استدلال‎های ترامپ برای ساخت دیوار مرزی بی‎اساس است

ترامپ پیشنهادی برای احداث دیوار مرزی به دموکرات‌ها ارائه می‌کند

رئیس‌جمهوری آمریکا بناست در بیانیه‌ای درخواست خود مبنی بر احداث دیوار مرزی را تکرار کند.]]>

هشدار سناتورها درباره تملک اجباری در مرز جنوبی آمریکا

رهبر ارشد دموکرات‌ها سنا در نامه‌ای به وزیر امنیت داخلی آمریکا خواستار دریافت اطلاعاتی راجع به طرح‌های دولت برای تملک اجباری اراضی زمین‌داران خصوصی برای ساخت دیوار مرزی شد.

تعطیلی دولت آمریکا دامن کنگره را هم گرفت

نیویورک - ایرنا - تعطیلی دولت آمریکا که با اصرار ترامپ برای تامین بودجه دیوار مرزی وارد روز بیستم شده است، کنگره آمریکا را هم به دلیل اختلاف در این مساله دچار نوعی تعطیلی کرده است و نمایندگان نمی توانند برای تصویب هیچ طرحی به توافق برسند.

دیوارهای پشت دیوار ترامپ

کارشناسان معتقدند ترامپ با پیش کشیدن بحث دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک قصد دارد از استیضاح و دیگر اتهامات خود فرار کند.