ویدئو / آشنا: مصوب بود که دی‌ماه ۹۶ را به خشونت بکشند

«حسام‌الدین آشنا» مشاور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، با حضور در ایسنا درباره تجمعات گسترده دی‌ماه سال گذشته سخن گفت. او می‌گوید نحوه برخورد با این تجمعات را پخته‌تر از تمام موارد مشابه در تاریخ جمهوری اسلامی می‌داند و می‌گوید در دی ۹۶ یک نفر ایستا
کلمات کلیدی: [ دولت] [ حسام‌الدین آشنا] [ اعتراضات دی ماه 96] [ برخورد با معترضان] [ حوادث دی ماه 96]


مطالب مرتبط

ویدئو / آشنا: مصوب بود که دی‌ماه ۹۶ را به خشونت بکشند

«حسام‌الدین آشنا» مشاور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، با حضور در ایسنا درباره تجمعات گسترده دی‌ماه سال گذشته سخن گفت. او می‌گوید نحوه برخورد با این تجمعات را پخته‌تر از تمام موارد مشابه در تاریخ جمهوری اسلامی می‌داند و می‌گوید در دی ۹۶ یک نفر ایستا

واکاوی خشونت‌های عریان در جامعه

روزهای اخیر اخبار ناگواری از خشونت افراد با یکدیگر، خشونت برخی مسئولان با افراد بی‌گناه نظیر کودکان کار به اطلاع افکار عمومی رسیده و امنیت روانی و عاطفی جامعه را دستخوش آسیب کرده است. خشونت از کلیدواژه‌هایی است که اخیرا در گوش جامعه پیچیده و روان مردم با

شهدای دوران مبارزه آرزو داشتند در فضای جمهوری اسلامی نفس بکشند

فرزند شهید اندرزگو با تاکید براینکه شهدای دوران مبارزه آرزو داشتند در فضای جمهوری اسلامی نفس بکشند، گفت: هرکس باید بداند در هر موقعیتی نسبت به خون شهدا مسئولیت دارد.

ویدئو / با بزرگترین هواپیمای جهان آشنا شوید

هواپیمای استِراتولانچ بزرگترین هواپیمای جهان است. این هواپیمای غول‌پیکر با بدنه دوقلوی خود وزنی حدود ۲۲۶ تُن دارد و طول بال‌هایش به ۳۱۸ متر می‌رسد. در تست اولیۀ استِراتولانچ، این هواپیما با سرعت ۷۴ کیلومتر بر ساعت روی باند فرودگاه حرکت کرد و با بهبود رکور

مکرون: خشونت نتیجه ای برای کشور به همراه ندارد

رئیس جمهور فرانسه در مراسم آغاز گفتگوی بزرگ ملی در تاکید کرد خشم و خشونت به حل مشکلات فرانسه کمکی نمی کند.

استفاده از ویدئو چک در پلی‌آف اجباری خواهد بود

دبیر سازمان لیگ از اجبار استفاده از ویدئو چک در مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ والیبال خبر داد.

مکرون: خشونت کمکی به حل مشکلات نمی کند

تهران - ایرنا - رئیس جمهور فرانسه روز سه شنبه در نخستین روز از آغاز طرح 'گفت وگوی ملی'، ضمن دعوت از همه فرانسوی ها برای شرکت در این طرح ملی، تاکید کرد که خشونت هیچ کمکی به حل مشکلات نمی کند.

خرید و فروش‌های قبور خارج از تعرفه‌های مصوب شورای شهر نداریم

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا واگذاری قبور در بهشت زهرا را سیستماتیک و بر اساس نرخ مصوب خواند و گفت: خرید و فروش‌های خارج از تعرفه‌های مصوب اتفاق نمی افتد.

راهپیمایی هزاران نفر از مردم کلمبیا علیه خشونت

هزاران نفر از مردم کلمبیا با در دست داشتن پرچم‌های سفید برای اعلام انزجار نسبت به خشونت‌ها رخ داده پس از حمله مرگبار اخیر به خیابان‌ها آمدند.

عدم تناسب مجازات با جرم در لایحه «رفع خشونت علیه زنان»

جمعی از حقوق‌دانان کشور با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه ایرادات حقوقی را متوجه برخی مفاد لایحه «رفع خشونت علیه زنان» دانستند.

اورژانس اجتماعی تابوشکن اعلام خشونت‌های خانگی

شیراز- ایرنا- راه‌اندازی اورژانس اجتماعی و گسترش آن در چند سال اخیر تابو بودن اطلاع ‌رسانی خشونت‌های خانگی را شکسته است و هم به منزله عامل پیشگیرنده و درمانی آسیب‌های عمیق روحی و تألمات را درمان می‌کند.

ویدئو / امروز با فضای مجازی؛ جنجال توئیتری بر سر #طراحی_سوخته

#طراحی_سوخته ترند روزهای اخیر توئیتر است که به پخش مستندی تازه از صدا و سیما اشاره می‌کند. این مستند اتفاقات دی ماه ۹۶ تا ۹۷ را بررسی می‌کند که مهم‌ترین بخش آن مربوط به اسماعیل بخشی و سپیده قلیان - از معترضان کارخانه نیشکر هفت تپه - است. در این ویدئو مرور

هیچ طرح انتقال آبی از کارون و دز اخیرا مصوب نشده است

دزفول - ایرنا - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با تکذیب مصوب شدن طرح انتقال آب از رودخانه های کارون و دز گفت: اخیرا هیچ طرح انتقال آبی از این رودخانه ها مصوب نشده است.

نرخ مصوب مرغ گرم ۱۰ هزار تومان است

اتحادیه پرنده و ماهی به اعضای خود اعلام کرد که نرخ مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده ۱۰هزار تومان است و واحدهای صنفی با داشتن فاکتور رسمی با احتساب ۱۰ درصدسود می توانند اقدام به فروش کنند.

هشدار سازمان ملل درباره افزایش خشونت‌ها در میانمار

کارشناس سازمان ملل در امور میانمار نسبت به افزایش خشونت‌ها در شمال و مرکز ایالت راخین هشدار داد و از همه طرف‌ها خواست از استفاده از زور خودداری کرده و از جان غیرنظامیان محافظت کنند.

آشنا: «پخته‌ترین» مواجهه نظام با اعتراضات در دی‌ماه ۹۶ رخ داد

«حسام‌الدین آشنا» روحانی‌ای است که سالهاست عبا و عمامه را کنار گذاشته؛ آن هم به دلیل آنکه کار خود را متناسب با کسوت روحانیت نمی‌داند؛ او امروز در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری فعالیت می‌کند و از مشاوران و مقربان حسن روحانی رئیس جمهوری نیز محسوب می

افزایش خشونت علیه پرستاران/فرهنگسازی سلامت مورد غفلت است

اردبیل - رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان اردبیل گفت: در ماه‌های اخیر خشونت بر علیه پرستاران افزایش پیدا کرده و بروز چنین ناملایماتی‌ مناسب نیست.

با غیرسیاسی‌ترین معاون سیاسی کشور آشنا شوید

وزیر کشور امروز معاون سیاسی خودر ا منصوب کرد. با سوابق جمال عرف آشنا شوید.

ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۶ دی ۹۷

از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۱۶ تا ۲۶ دی ۱۳۹۷) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

راه اندازی کمیته‌ای علیه خشونت در دانشگاه‌های ترکیه

وزارت آموزش و پرورش ترکیه قصد راه‌اندازی یک کمیته مشترک را دارد تا میزان خشونت‌ در دانشگاه‌های ترکیه را کاهش دهد.