عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم حقوق این معلمان را به روز کنیم و مانند سرباز معلمان و نیروهای حق‌التدریس ماهیانه پرداخت شود.مطالب مرتبط

پرداخت بخشی از مطالبات معلمان تا پایان سال

بخشی از مطالبات معلمان حق التدریس و خرید خدمات قبل از پایان امسال پرداخت می‌شود

شرمنده حق‌التدریس‌ها هستیم/ پرداخت بخشی از مطالبات حق‌التدریس و خرید خدمات‌

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در دست تدوین است، گفت: شرمنده حق‌التدریس‌ها و نیروهای خرید خدمات هستیم؛ امیدواریم تا پایان سال بخشی از حق الزحمه حق‌‌التدریس‌ها و نیروهای خرید خدمات پرداخت شود.

"معلمان خرید خدمات" بازهم در آستانه شب عید بدون حقوق ماندند

معلمان خرید خدمات آموزشی امسال نیز به سنت سال‌های گذشته در آخرین روزهای سال، بدون حقوق مانده‌اند.

جزئیات پرداخت مطالبات داروخانه ها/مشکل نقدینگی برای خرید دارو

رئیس انجمن داروسازان ایران، از پرداخت دو ماه از مطالبات داروخانه ها توسط سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

پرداخت مطالبات باقی‌مانده از سال 96 فرهنگیان تا پایان سال

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از پرداخت تمام مطالبات باقی‌مانده از سال 96 خبر داد و گفت: اولویت اصلی در این پرداخت، حق التدریس شاغلان، حق الزحمه امتحانات و اضافه کار پرسنل اداری است.

ضرورت پرداخت مطالبات پیمانکاران

دستگاه‌های اجرایی بدهکار به پیمانکاران بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد ضرورت دارد مطالبات آنها را تا پایان امسال پرداخت کنند.

پرسپولیس منتظر AFC برای پرداخت حقوق برانکو

باشگاه پرسپولیس قصد دارد بخش عمده ای از مطالبات کادرفنی این تیم را از پولی که نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد پرداخت کند.

معوقات پیمانکاری و کارگری تا پایان سال پرداخت شود

بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: مطالبات پیمانکاران توسط دستگاه‌ها هر چه زودتر پرداخت و تا پیش از پایان سال نباید معوقات کارگری وجود داشته باشد.

مطالبات سال 96 فرهنگیان ایلام پایان فروردین ماه تسویه می شود

ایلام - ایرنا مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته مطالبات سال 96 فرهنگیان این استان تا پایان فروردین ماه سال آینده پرداخت و تسویه خواهد شد.

گلایه پرستاران از عدم پرداخت مطالبات سال ۹۶/شیفت های تحمیلی نوروز

عضو شورای عالی نظام پرستاری از پرداخت نشدن مطالبات معوق پرستاری به شدت انتقاد کرد.

شهرداری سنندج 12میلیارد ریال از مطالبات پیمانکاران را پرداخت کرد

سنندج - ایرنا - معاون توسعه مدیریت ومنابع شهرداری سنندج در پی تجمع جمعی از پیمانکاران گفت : 12 میلیارد ریال پرداخت بخشی از مطالبات این قشر به شهرداری مناطق پرداخت شده است و آنان می توانند با مراجعه به مناطق نسبت به وصول بخشی از مطالبات خود اقدام کنند.

۱۰ هزار میلیارد تومان وام خرید مسکن پرداخت شد

بانک عامل بخش مسکن از پرداخت ۹ هزار و ۸۶۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید مسکن از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه خبر داد.

دولت برای پرداخت معوقات بیمه‌ها کمک کند

رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن اشاره به ایجاد انضباط مالی به دنبال اجرای نسخه‌نویسی الکترونیک، در عین حال از دولت خواست که برای پرداخت مطالبات بیمه‌ها و ارایه دهندگان خدمات سلامت، کمک کند.

قول مسئولان پرسپولیس برای پرداخت مطالبات خارجی ها

تهران - ایرنا - مسئولان پرسپولیس به اعضای خارجی این تیم قول دادند تا اوایل هفته آتی بخشی از مطالبات آنان را پرداخت کنند.

اما و اگرهای طرح خرید خدمات آموزشی در مدارس

معاون اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: استفاده از نیروی انسانی در طرح خرید خدمات آموزشی اگر بر مبنای استانداردها باشد و به خوبی اجرا شود، متضمن کیفیت خواهد بود.

پرداخت مطالبات کشاورزان اولویت اول شرکت قند بیستون است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل کارخانه قند بیستون گفت: شرکت سهامی قند بیستون در سال 97 کوشید تا با تمام قدرت و با وجود مشکلات نقدینگی و مسائل اقتصادی حاکم بر اقتصاد کشور، پرداخت مطالبات کشاورزان را در اولویت کاری خود قرار دهد.

بخشی از مطالبات حقوق شهرداری‌های ایلام پرداخت می‌شود

استاندار ایلام، از پرداخت بخشی از مطالبات کارگران شهرداری‌های ایلام در 48 ساعت آینده خبرداد.

معوقات بلبرینگ‌سازی تبریز پرداخت شد/ ۶۷۰ هزار کارگر استان آذربایجان شرقی نیازمند توجه هستند

دبیر و اعضای هیأت اجرایی خانه کارگر استان آذربایجان شرقی در دیدار معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از پرداخت مطالبات کارگران بلبرینگ‌سازی خبر داد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده، مشکل پرداخت مطالبات یش از یک هزار و ۶۰۰ کارگر ماشین‌سازی تبر

از قرارداد خرید سامانه موشکی اس-۴۰۰ میان روسیه و ترکیه نگرانیم

مشاور امنیت ملی آمریکا توافق خرید سامانه موشکی اس-۴۰۰ را یکی از موانع عمده در روابط میان واشنگتن و آنکارا عنوان کرد. ]]>

مطالبات پاکبانان صدرا و داریون با جدیت در حال پیگیری است

شیراز-ایرنا-فرماندار شیراز ضمن تاکید بر پیگیری مطالبات کارگری و صنفی از مجاری قانونی،گفت: پیگیری لازم برای پرداخت مطالبات پاکبانان صدرا و داریون در حال انجام است و با جدیت دنبال می‌شود.