عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم حقوق این معلمان را به روز کنیم و مانند سرباز معلمان و نیروهای حق‌التدریس ماهیانه پرداخت شود.مطالب مرتبط

عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم حقوق این معلمان را به روز کنیم و مانند سرباز معلمان و نیروهای حق‌التدریس ماهیانه پرداخت شود.

پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی یزد تسریع شود

یزد - ایرنا - استاندار یزد از پرداخت نشدن حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی به عنوان یک چالش اجتماعی انتقاد کرد و گفت: فرهنگیان باید کمترین دغدغه و مشکلات معیشتی را در نظام آموزشی استان داشته باشند.

پرداختی معلمان خرید خدمات به روز می شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، اظهار امیدواری کرد پرداختی معلمان خرید خدمات نیز مانند معلمان حق التدریس و سرباز معلمان به روز شود.

معلمان خرید خدمات آموزشی یزد خواستار دریافت حقوق معوقه خود شدند

یزد ـ معلمان حمایتی طرح خرید خدمات آموزشی یزد که ۹ ماه است حقوق خود را دریافت نکرده‌اند، با حضور در استانداری و دفتر امام جمعه، خواستار رسیدگی به مطالبات خود هستند.

پرداخت مانده مطالبات معلمان خرید خدمات تا هفته آینده +فیلم

از زینت تمثال شهدا درخیابان ها تا شکوفه درختان را در ویژه های خبری ببینید.

نمایندگان معلمان طرح خرید خدمات مشکلات این قشر را پیگیری کنند

یزد ـ امام جمعه یزد گفت: شایسته است به جای جمع‌های اعتراض‌آمیز و تحصن در مقابل استانداری و ...، چند نماینده از میان معلمان طرح خرید خدمات، مشکلات این قشر را پیگیری کنند.

طرح معلمان خرید خدمات آموزشی و دردسرهای آن!

یزد - ایرنا - اجرای طرح معلمان خرید خدمات آموزشی برای اولین بار در سال تحصیلی 93- 92 با هدف جبران کمبود معلم در استان ها از جمله یزد آغاز شد، آنطور انتظار می رفت نه تنها به اهداف مورد نظرش نرسید، بلکه به دردسری برای وزارت آموزش و پرورش و خانواده های دانش

ادامه اعتراض معلمان طرح خرید خدمات آموزشی + فیلم

از ادامه اعتراض معلمان طرح خرید خدمات آموزشی تا گلایه آیت الله اعرافی از دانشگاه علوم پزشکی

تبدیل معلمان به نیروهای شرکتی با حقوق 600 هزار تومانی با طرح "خرید خدمت!" / فروختن آینده دانش‌آموزان فقیر به آینده دانش‌آموزان ثروتمند

در بحث کارشناسی بررسی "طرح خرید خدمات آموزشی" کارشناسان و منتقدان حوزه آموزش و پرورش بر این باور بودند‌ که "خرید خدمات" همان خصوصی‌سازی و تبدیل معلمان به نیروهای شرکتی با حقوق حدود 600 هزار تومانی با نگاه پیمانکاری به آموزش‌وپرورش است.

پرداخت مطالبات سال ۹۶ از سوی بیمه سلامت تهران  

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران از پرداخت بخش عمده‌ای از مطالبات معوقه مراکز درمانی و بیمارستان‌ها در سال ۹۶ خبر داد.

پایان دی ماه ،پرداخت کامل مطالبات چغندرکاران سرخسی

سرپرست جهاد کشاورزی سرخس گفت: مطالبات چغندرکاران سرخسی تا پایان دی ماه پرداخت می شود.

پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی در دستور کار

استاندار قزوین بر ضرورت پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی تأکید کرد و گفت: با فروش اموال کارخانه‌های تعطیل‌شده مطالبات کارگران هرچه سریع‌تر پرداخت شود.

اموال کارخانه‌های تعطیل شده برای پرداخت مطالبات کارگران فروخته می‌شود

استاندار قزوین در اولین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی بر ضرورت پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی اشاره و تاکید کرد: با فروش اموال کارخانه‌های تعطیل شده مطالبات کارگران هرچه سریعتر پرداخت شود.]]>

پرداخت مطالبات فرهنگیان از سهم دولت در صندوق ذخیره

تهران-ایرنا-مطالبات اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان از سهم دولت تا پایان سال 90 پرداخت و سود سال مالی 96 نیز واریز شد.

حقوق و عیدی کارگران تا پایان سال پرداخت شود

کرمانشاه_استاندار کرمانشاه با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات کارگران گفت: تمام حقوق و عیدی کارگران باید تا پایان سال پرداخت شود.

بودجه 98 و انتظار معلمان از مجلس/ چرا باید آموزش و پرورش جولانگاه بخش خصوصی شود؟

در نامه سرگشاده کانون تربیت اسلامی به نمایندگان مجلس بر حذف بخش‌های مربوط به خرید خدمات و نیز تأمین منابع مالی برای اجرای نظام رتبه‌­بندی معلمان در لایحه بودجه 98 تأکید شده و آمده است: چرا باید آموزش و پرورش جولانگاه بخش خصوصی و نیروهای غیرمتخصص قرارگیرد؟

وصول مطالبات به دور از هیاهو و با قدرت/ حجم عمده مطالبات معوق بانک در شرف تعیین تکلیف

قائم مقام و عضو هئیت مدیره بانک سرمایه گفت: با قدرت و به دور از هیاهو در پی وصول مطالبات هستیم.

۲۰سوال درباره طرح «خرید خدمات آموزشی»

پوشش سالانه ۱۰ درصد دانش‌آموزان بوسیله طرح خرید خدمات آموزشی در حالی در لایحه پیشنهادی دولت برای سال آینده لحاظ شده که اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن مخالفت با آن، طرح مذکور را رد کردند؛ هرچند خرید خدمات آموزشی هنوز در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرا

مطالبات پرستاران استان گلستان پرداخت می‌شود

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به مطالبات پرستاران گفت: تلاش می‌کنیم مطالبات عقب‌افتاده پرستاران استان را در فواصل کوتاه‌تری پرداخت کنیم.

بخشی از مطالبات مراکز درمانی استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: 85 میلیارد ریال از مطالبات مراکز درمانی این استان پرداخت شد و مابقی نیز به زودی پرداخت می شود.