الو اداره اطلاعات؟ - علیرضا حسینی مقدم*

تربت حیدریه - ایرنا - رابطه شما با اداره اطلاعات شهرتان چگونه است؟ آیا رمزآلود و رازدار هستید یا اینکه در هر فرصتی می خواهید داشته های اطلاعاتی خود را به دیگری و به خصوص به اداره اطلاعات منتقل کنید و به قول معروف 'نخود در دهان تان خیس نمی خورد'؟مطالب مرتبط

الو اداره اطلاعات؟ - علیرضا حسینی مقدم*

تربت حیدریه - ایرنا - رابطه شما با اداره اطلاعات شهرتان چگونه است؟ آیا رمزآلود و رازدار هستید یا اینکه در هر فرصتی می خواهید داشته های اطلاعاتی خود را به دیگری و به خصوص به اداره اطلاعات منتقل کنید و به قول معروف 'نخود در دهان تان خیس نمی خورد'؟

بیرانوند بهترین و مجید حسینی بدترین بازیکن ایران از نگاه «فاکس اسپورتس»

کارشناسان سایت «فاکس اسپورتس آسیا»، علیرضا بیرانوند را بهترین و مجید حسینی را، بدترین بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار مقابل عمان معرفی کردند.

مجموعه خبر شبانگاهی 20و 45 دقیقه:شنبه 97/10/29

مجموعه خبر شبانگاهی 20و 45 دقیقه؛گوینده:سید محی الدین حسینی مقدم ؛سردبیر:مهدی بهرامی؛تدوینگر:اصغر شاهکرمی

ارتقاء دستگاه ثبت اطلاعات جوی هواشناسی

با ارتقاء دستگاه ثبت و اندازه گیری اطلاعات جوی به نمونه تئودور، اطلاعات جوی به صورت شبانه روزی برای اداره کل هواشناسی کشور ارسال می‌شود.

کمک سردار آزمون به بیرانوند برای مهار پنالتی/ حسینی کارت گرفت

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران جهت پنالتی بازیکن تیم عمان را پیش بینی و به علیرضا بیرانوند اشاره کرد.

وزارت اطلاعات اعلام کرد: کشف باند قاچاق نقره از چین

وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی باند قاچاق سازمان یافته زیورآلات نقره چینی به داخل کشور را کشف و 9 نفر از قاچاقچیان را دستگیر کردند.

طلسم قلعه محمود زند مقدم شکست

تهران - ایرنا - همزمان با شب بزرگداشت محمود زند مقدم، کتاب ممنوع الچاپ وی در قالب نام جدید «از سرزمین بی پرنده تا قلعه» رونمایی و اجازه انتشار گرفت.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا:تولید اوپک در سال2019کاهش می یابد

تهران – ایرنا – اداره اطلاعات انرژی آمریکا در تازه ترین چشم انداز کوتاه مدت انرژی خود نوشت:پیش بینی می شود تولید نفت خام کشورهای عضو اوپک تا پایان امسال به زیر30میلیون و 73هزار بشکه در روز کاهش یابد که پایین ترین میزان تولید ماهانه این گروه از فوریه 2015

تضعیف خط مقدم نظام سلامت/انتظار ۱۲ ساله پرستاران

نیروهای پرستاری در خط مقدم نظام سلامت قرار دارند و این واقعیت را نمی توان کتمان کرد که این نیروها مدام در حال تضعیف شدن هستند.

شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت در خراسان رضوی

ایرنا - مشهد - شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت در خراسان رضوی روز پنجشنبه با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار و غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران برگزار شد. *8*

یادداشت| ضرورت خدمت‌‌رسانی به مردم

سیاسیون کشور به خود بیایند و خود را بر مردم و خدا مقدم ندانند ، منافع شخصی را بر منافع ملی و منافع حزبی را بر منافع کشور مقدم نشمارند و برای کسب رضایت الهی خود را خدمتگزار ملت بدانند و به این ملت مظلوم خیانت نکنند.

ضربه وزارت اطلاعات به باند قاچاق نقره از چین

سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی باند قاچاق سازمان یافته زیورآلات نقره چینی به داخل کشور را کشف و ۹ نفر از قاچاقچیان را دستگیر کردند.

مرتضی کرمانی‌مقدم: امیدوارم بودیمیر خرید بدی از آب در نیاید/ منشا آمار گلزنی خوبی نداشت

مرتضی کرمانی‌مقدم، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، مهاجم جدید سرخپوشان شرایط خوبی برای همراهی این تیم داشته باشد.

هیات های مذهبی در صف مقدم مبارزه با تهدید نرم دشمن هستند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار گفت: با توجه به نقش فرهنگی هیاتهای مذهبی، این تشکل های دینی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و محتوای غنی در مسیر تحقق اهداف عالی انقلاب تلاش کنند.

هیات های مذهبی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمن هستند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار گفت: با توجه به نقش فرهنگی هیاتهای مذهبی، این تشکل های دینی در صف مقدم مبارزه با تهدیدهای نرم دشمنان هستند و باید با برنامه ریزی مناسب و محتوای غنی در مسیر تحقق اهداف عالی انقلاب تلاش کنند.

موشک را یادگار آیت‌الله هاشمی دانستن، نشناختن تاریخ است/از خانواده شهید طهرانی‌مقدم عذرخواهی شود

حمیدرضا مقدم‌فر گفت: اظهارات اخیر مبنی بر اینکه صنعت دفاعی و موشکی یادگار آیت‌الله هاشمی است، ناشی از نشناختن تاریخ موشکی است.

رسانه ها در صف مقدم مبارزه با دشمن هستند

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دشمن در عرصه اقتصاد و رسانه وارد مبارزه با انقلاب اسلامی شده است و رسانه ها در صف مقدم مبارزه با دشمن هستند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین معرفی شد

قزوین - ایرنا - علیرضا خزائلی روز یکشنبه با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین معرفی شد.

کتابخوانی، تمرین و مقدمه تقویت مهارت افراد در نمایشنامه‌خوانی است

دومین برنامه از سلسله نشست‌های نمایشنامه خوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با خوانش نمایشنامه «میزان» اثر شهید سید حسن حسینی با حضور علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در کتابخانه های عمومی محقق حلی اجرا شد.

بانک اطلاعات نخبگان در دسترس مدیران قرار گیرد

بندرعباس - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت: بانک اطلاعات نخبگان استان برای استفاده از آنان توسط اداره های دولتی در دسترس مدیران اجرایی قرار گیرد.