نگاه هنری به آسمان

عکاسی امروزه بیش از آن که یک شغل به حساب آید یک کار هنری به شمار می‌رود. با شروع عکاسی دیجیتال، این هنر گسترش زیادی پیدا کرد بویژه در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه علاقمندان به نجوم قرار گرفته است زیرا امکانات آن اجازه می‌دهد تصاویر زیبایی از آسمان گرفته
کلمات کلیدی: [ عکاسی نجومی] [ عكاسی]


مطالب مرتبط

نگاه هنری به آسمان

عکاسی امروزه بیش از آن که یک شغل به حساب آید یک کار هنری به شمار می‌رود. با شروع عکاسی دیجیتال، این هنر گسترش زیادی پیدا کرد بویژه در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه علاقمندان به نجوم قرار گرفته است زیرا امکانات آن اجازه می‌دهد تصاویر زیبایی از آسمان گرفته

آسمان ایران، امن ترین آسمان

فرمانده پدافند هوایی شمالغرب کشور گفت: آسمان ایران از سوی سازمان بین‌المللی هوانوردی "ایکائو" به عنوان امن‌ترین آسمان در منطقه غرب آسیا معرفی شده است.

بهترین کارگردانی هنری سال ۲۰۱۸ از نگاه زومجی

نگاه دم دستی برخی افراد به معنویت در اینستاگرام

بی آزار تهرانی با اشاره به اینکه برخی افراد طبق ذائقه مخاطب در اینستاگرام پیام می‌گذارند که جو زدگی است، گفت: در اینستاگرام باید با کمک کار هنری چشم ها را خیره کرد اما کار هنری با تایید گرفتن برای جذب مخاطب متفاوت است.

نشریات ترکیه در یک نگاه|لوله تانک‌های ترکیه به سمت سوریه/ هر 15 ثانیه٬ عبور یک هواپیما از آسمان ترکیه

فرا رسیدن سالگرد مرگ رئوف دنکتاش رهبر سابق قبرس شمالی٬ تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.

معرفی شرکت‌های هواپیمایی داخلی+ عکس

همزمان با حکومت ناصرالدین شاه، اولین باری بود که یک انسان به آسمان ایران فرستاده شد، این شخص یک مرد فرانسوی بود که با بالنی در آسمان تبریز پرواز کرد.

به یاد «فاتح خرمشهر» که از آسمان به عرش رفت

سال‌ها از آن 19 دی می‌گذرد اما یاد فرماندهانی که در عرفه سال 84 از آسمان به عرش رفتند هر سال پررنگ‌تر می‌شود و امثال حججی که خود در بین شهدا شاخص بود ادعای الگوبرداری از همان احمد کاظمی گمنام را دارد.

پیش بینی برای مهمانی آلاینده ها در آسمان اصفهان

آسمان روز شنبه اصفهان، صاف و کمی ابری و گاهی وزش باد خواهد داشت.

از عصر امروز تا یکشنبه آسمان صاف تا نیمه ابری

هواشناسی مازندران اعلام کرد : آسمان استان از عصر امروز پنج شنبه بتدریج شاهد کاهش ابر خواهد بود.

تصویری خارق‌العاده از آسمان یکی از خشک‌ترین بیابان‌های دنیا

یکی از عکاسان "رصدخانه جنوبی اروپا" تصویری زیبا از کهکشان‌ها و ستاره‌ها در آسمان شیلی به ثبت رساند.

چشمانی که به آسمان دوخته شده است

ساری - ایرنا - چشمش به آسمان است در حالی که همه از باریدن باران خوشحال هستند اما او دوست ندارد باران ببارد شاید کسی او را برای کار در مزرعه، باغ یا ساختمان بخواهد.

چشم هایی که به آسمان دوخته است

ساری – ایرنا – چشمش به آسمان است در حالیکه همه از باریدن باران خوشحال هستند اما او دوست ندارد باران ببارد شاید کسی او را برای کار در مزرعه، باغ یا سرساختمان بخواهد.

سفر ضد ایرانی مقام صهیونیست از آسمان عربستان به هند

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد مشاور امنیتی این رژیم با عبور از آسمان عربستان و عمان به هندوستان سفر کرده است.

سینما باید مانند نفت پولساز باشد/ تأکید بر تشکیل نظام صنفی هنر

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید سینما را به عنوان یک حوزه و صنعت پول‌ساز برای کشور، اشتغال‌زا برای جوانان و درآمدزا برای مردم دانست؛ در آن زمان نگاه به سینما شبیه نگاه به نفت خواهد شد و نگاه به وزیر فرهنگ، شبیه نگاه به وزیر نفت.

یونیفل: پرواز هواپیماهای اسرائیل بر فراز آسمان لبنان نقض قطعنامه 1701 است

بیروت-ایرنا-سخنگوی نیروهای ویژه سازمان ملل مستقر در جنوب لبنان موسوم به «یونیفل» پرواز هواپیماهای رژیم صهیونیستی بر فراز آسمان لبنان را ناقض قطعنامه 1701 شورای امنیت دانست. جنگنده های این رژیم برای حملات خود علیه سوریه از آسمان لبنان استفاده می کنند.

افشای یک پرواز از ابوظبی به تل‌آویو با عبور از آسمان «سعودی»

سایت سوئدی «فلایت رادار» از مسیر یک هواپیمای اختصاصی غیرنظامی از امارات به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با عبور از آسمان عربستان سعودی خبر داد.

آسمان فارس بارانی + فیلم

آسمان فارس، امروز، بارانی و برفی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

مقام صهیونیست برای سفر ضدایرانی به هند از آسمان عربستان عبور کرد

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مشاور امنیتی این رژیم با استفاده از یک هواپیمای هندی از طریق آسمان عربستان سعودی و عمان به هندوستان سفر کرده است.

ابری شدن آسمان بوشهر

آسمان استان بوشهر با ورود سامانه بارشی ابری شد و بر اساس پیش‌بینی هواشناسی امروز و فردا شاهد بارش پراکنده باران در این استان خواهیم بود.

ماجرای خطوط عجیب در آسمان ایران چه بود + تصاویر

روز گذشته مردم ایران در آسمان شهرهایی مانند تهران، ایلام، اصفهان و کرمانشاه، شاهد خطوط عجیبی بودند که تاکنون توضیح روشنی درباره منشأ آنها داده نشده است.