فناوری مالی و چالش ها

تهران- ایرنا - کسب وکارهای نوپا در حوزه فین تک از بازیگران جدید و نوظهور اکوسیستم استارتاپی ایران به شمار می آیند، نقش آفرینانی که به واسطه تراکنش های مالی، بیش از استارتاپ های دیگر در معرض چالش های اداری قانونی قرار می گیرند.
کلمات کلیدی: [ سایر] [ صفحه اول] [ علمی] [ فنآوری]


مطالب مرتبط

فناوری مالی و چالش ها

تهران- ایرنا - کسب وکارهای نوپا در حوزه فین تک از بازیگران جدید و نوظهور اکوسیستم استارتاپی ایران به شمار می آیند، نقش آفرینانی که به واسطه تراکنش های مالی، بیش از استارتاپ های دیگر در معرض چالش های اداری قانونی قرار می گیرند.

اینفوگرافی / تأثیر فناوری فضایی در زندگی روزمره

به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که در فضا وجود دارد، توسعه درست و اصولی فناوری‌ فضایی می‌تواند تمام زوایای زندگی مردم را دگرگون کند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در آینده‌ای نه‌چندان دور، کشورها از جمله ایران با چالش‌هایی روبرو می‌شوند که فناوری‌ فضایی می‌ت

غلبه بر چالش‌های پایش مزارع نیشکر با فناوری سنجش از دور

با توجه به چالش‌های موجود برای بررسی وضعیت مزارع نیشکر، محققان پژوهشگاه فضایی ایران با استفاده از فناوری سنجش از راه دور راهکاری را برای بررسی وضعیت گیاهان نیشکر و اشکالات مدیریتی مزارع نیشکر ارائه دادند که به گفته آنها در این طرح، اشکالات مدیریتی موجود د

غلبه بر چالش‌های پایش مزارع نیشکر با فناوری سنجش از دور

مدیریت پسماند در شمال نیازمند منابع مالی است

ساری – عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: مدیریت پسماند در شمال کشور نیازمند منابع مالی است زیرا دپوی زباله در جنگل، منابع را با چالش مواجه کرده است.

تعیین چالش‌هایی از آب و انرژی گرفته تا امنیت غذایی و خشکسالی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طرح پایش (پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای) در استان‌ها به صورت جدی دنبال می‌شود.

۱۰۰ نفر اول مسابقه ملی فناوری نانو به نانواستارتاپ راه می‌یابند

نهممین دوره مسابقات ملی فناوری نانو از سوی ستاد توسعه فناوری نانو با هدف گسترش آموزش این فناوری در دانشگاه‌ها و مراکز علمی در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود.

ماسک غربی‌ها را از چهره ایران در آلمان برداریم

حدود دو ماه تا آغاز کار بورس بین‌المللی گردشگری در آلمان باقی مانده و ایران هنوز با چالش مالی برای شرکت در این رویداد روبه‌رو است.

حمایت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان از 16 مخترع

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان از ابتدای سال تا کنون از 16 مخترع حمایت مالی و معنوی کرده است.

مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است

زنجان-نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه همه باید برای رفع چالش های کشور تلاش کنند، گفت: در حال حاضر مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است.

چالش دخیا، ادرسون و آلیسون با علیرضا بیرانوند

سه گلر مطرح لیگ جزیره به چالش پرتاب دست های بیرانوند دعوت شدند. ]]>

شرکت ظریف در چالش ۱۰ سال قبل» و یادآوری توهم زنی جان بولتون

وزیر امور خارجه در چالش«۱۰ سال قبل» که این روزها در فضای مجازی بین کاربران شبکه های اجتماعی داغ شده، شرکت کرد.]]>

دورهمی غول‌های فناوری!

نمایشگاه CES ۲۰۱۹ بزرگترین محفل جهانی برای عاشقان فناوری است. این نمایشگاه طی ۵۰ سال گذشته سکوی پرتابی برای شرکت‌های نوآوری و فناوری‌های رو به رشد و جایگاهی جهانی برای معرفی نسل بعدی فناوری‌ها به بازار بوده است.

چالش کمیسیون بهداشت با دولت بر سر بودجه بیمه سلامت است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه چالش ما با دولت بر سر بودجه 8 هزار میلیارد تومانی بیمه سلامت است، گفت: کمیسیون تلفیق تا 40 روز موظف است که این چالش را بررسی کند.

شرکت ظریف در چالش « ده سال قبل » و یادآوری توهم زنی جان بولتون

وزیر امور خارجه کشورمان در چالش« ۱۰ سال قبل» که این روزها در فضای مجازی بین کاربران شبکه های اجتماعی داغ شده ، شرکت کرد.

دو راهکار تبادل مالی ایران با دنیا در شرایط تحریم

رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به راهکارهای تبادل مالی در دوران تحریم، از حرکت بانک مرکزی به سمت ایجاد کانال‌های مالی خبر داد.

ساز و کار مالی اتحادیه اروپا با ایران به زودی به نتیجه می‌رسد

معاون وزیر نفت گفت: اروپایی‌ها تمام تلاش خود را به کار بستند تا ساز وکار مالی با ایران را به نتیجه برسانند و مدت زمان زیادی­ نخواهد گذشت که این ساز و کار مالی به نتیجه برسد.

گذر از کم آبی با کشت گلخانه ای

تبریز- ایرنا - آذربایجان شرقی در شمال غرب کشور دارای جایگاه مهمی در تامین محصولات کشاورزی است، اما به واسطه کاهش منابع آبی با چالش جدی مواجه شده و به نظر می رسد با تکیه بر کشت گلخانه ای می توان در مسیر رفع این چالش گام برداشت.

چالش بزرگی پیش رو داریم/ بازیکنان ایرانی را می‌شناسم

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چالش بزرگی پیش رو داریم و خوشحالم که در ایران هستم.

چالش بزرگ پیش رو داریم/ امیدوارم کارهای بزرگ انجام بدهیم

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چالش بزرگی پیش رو داریم و خوشحالم که در ایران هستم.