ماه نشین چین تصویر پانوراما به زمین ارسال کرد

پکن- ایرنا- مقامات اداره ملی هوا فضای چین از ارسال نخستین تصویر پانوراما و 360 درجه ای توسط ماه نشین' چانگ ئه 4' از نیمه پنهان ماه خبر دادند.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ سایر] [ صفحه اول] [ آسیا و اقیانوسیه] [ علمی]


مطالب مرتبط

از ساختار شکنی انقلابیون تا دیوار ۴۰ ساله میان دو تصویر

از تصویر نشستن آیت‌الله طالقانی در مجلس خبرگان روی زمین تا تصویر نشاندن پاکبانان روی زمین مراسم تقدیر از شهردار برازجان یک دیوار ۴۰ ساله وجود دارد.

برگزیدگان «تصویر سال» شانزدهم اعلام شد/ صدقه برای متولی جشن

شانزدهمین جشن «تصویر سال» و جشنواره فیلم «تصویر» عصر جمعه ۲۴ اسفندماه با حضور چهره‌های سینمایی و هنری به کار خود پایان داد.

لغو اعتبار معاملات قولنامه‌ای؛ پیش‌نیاز مقابله با زمین‌خواری

در پی ارسال نامه‌ای از سوی وزیر راه به دادستان کل مبنی بر لزوم جلوگیری از تصرف اراضی ملی، حقوقدانان معتقدند تا وقتی معاملات غیررسمی اعتبار دارد، صحبت از پیشگیری از زمین‌خواری بی‌معناست.

تراکتورسازی صدر نشین شد

تبریز – ایرنا – تیم فوتبال تراکتورسازی مهمان خود پدیده شهر خودرو را با شکست یک بر صفر بدرقه کرد و بطور موقت صدر نشین شد.

اولویت مان در سال 98 توجه به ورزش مناطق حاشیه نشین است

اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اولویت مان در سال 98 توجه به ورزش مناطق حاشیه نشین است و در این راستان بنا داریم کارگروه توسعه ورزش همگانی مناطق حاشیه نشین را تشکیل دهیم.

عمارت تاریخی «شترگلو» ماهان

ایرنا- کرمان- خانه تاریخی شتر گلو، متعلق به اواخر دوره قاجار به صورت دو قسمت شاه‌نشین و اندرونی ساخته شده و عمارت شاه‌نشین این مجموعه روبه روی حرم شاه نعمت الله ولی قرار گرفته است.5054

جشن تصویر سال برگزیدگان خود را شناخت

استعدادهای جوان هنرمند در شاخه‌های عکاسی، فیلم، کاریکاتور و… امروز در اختتامیه جشن تصویر سال درخشیدند.

نوروز فرصتی برای کنار هم بودن- الناز ملکی*

سمنان- ایرنا- عید نوروز یکی از کهن ترین آیین های مردم ایران زمین و فرصتی برای پاسداشت فرهنگ و زنده نگه داشتن سنت های دل نشین ایرانیان مانند دید و بازدید و احوالپرسی از یکدیگر در عصر فناوری محسوب می شود.

تربت حیدریه ،سومین و سی امین شهر حاشیه نشین کشور

رئیس شورای شهر تربت حیدریه گفت: تربت حیدریه با حدود ۳۵ هزار نفر حاشیه نشین ،سومین و سی امین شهر حاشیه نشین کشور است.

یزد| اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد

استاندار یزد با بیان اینکه اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد گفت: اجرای برنامه‌های اثربخش در مناطق حاشیه‌نشین سبب کاهش آمار جرم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

یورش 150 شهرک‌نشین به مسجدالأقصی

رسانه‌های فلسطینی از یورش 150 شهرک‌نشین به مسجدالأقصی خبر دادند.

اعطای مجوز به فعالان رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر در مراسمی به ۸ رسانه مجوز اعطا کرد

شانزدهمین جشن تصویر سال برگزیدگان خود را شناخت

تهران - ایرنا - شانزدهمین جشن تصویر سال بر اساس سنت هر ساله با عکس گروهی در مقابل پرده سفید آغاز و با اعلام برگزیدگان این رویداد در خانه هنرمندان به کار خود پایان داد.

تمهیدات ویژه سازمان ملی زمین برای مقابله با زمین خواری در نوروز

فرمانده یگان حفاظت از اراضی دولتی از تمهیدات ویژه سازمان ملی زمین و مسکن برای مقابله با زمین خواری در ایام نوروز 98 خبر داد و گفت: در ایام نوروزی و با هماهنگی پلیس پیشگیری ناجا و مراجع قضایی از حقوق دولت در مبارزه با زمین خواری صیانت خواهد کرد.

خوشحالم در این زمان و با این نقش شناخته شدم

«اینکه من توانسته‌ام نقش یک جانباز را به خوبی به تصویر بکشم یا نه به نظر مردم بستگی دارد. اما تمام تلاشم را کردم که اضافه کاری نکنم و کار کلیشه‌ای ارائه ندهم، سعی کردم کاراکتری که از هادی که جانباز است به تصویر می‌کشم با جانبازهایی که در این سال ها از تلو

زمین لرزه حسینیه بدون خسارت

زمین لرزه سه و 4 دهم درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) حسینیه در اندیمشک خسارتی در پی نداشت.

تصویر متفاوت از یک جانباز/ گفت‌وگو با بازیگر «لحظه گرگ و میش»

بازیگر نقش هادی در «لحظه گرگ و میش» بیان کرد: اینکه من توانسته‌ام نقش یک جانباز را به خوبی به تصویر بکشم یا نه به نظر مردم بستگی دارد اما تمام تلاشم را کردم که اضافه کاری نکنم و کار کلیشه‌ای ارائه ندهم.

باید به سمت مسئولیت پذیری در حوزه مدیریت رسانه‌ها برویم

پنجمین مراسم اعطای مجوز به فعالان رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، روز ۲۵ اسفندماه، با حضور مدیران رسانه‌ها، دکتر سیدمحمدصادق امامیان رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر و برخی از معاون

کشته شدن ۲ سرباز و یک شهرک‌نشین اسرائیلی در عملیات مقاومتی در شمال کرانه باختری

منابع اسرائیلی از کشته شدن دو سرباز و یک شهرک‌نشین اسرائیلی در عملیات با سلاح سرد و تیراندازی در نزدیکی شهرک آرئیل در کرانه باختری خبر دادند.

سوارس 10 تا 15 روز خانه نشین شد