دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی افتخار آمیز و امید بخش است

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف فرهنگی و علمی افتخار آمیز و امید بخش است.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

بزرگداشت روز شهدا با محوریت «افتخار به گذشته؛ امید به آینده»

مدیرکل بنیاد شهید گیلان با بیان اینکه امسال روز بزرگداشت شهدا از ویژگی خاصی برخوردار است، گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و لذا فعالیت‌ها و برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا با محوریت «افتخار به گذشته؛‌ امید به آینده» برگزار می‌شود.

رونمایی از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مخاطب جوان

تهران- ایرنا- در همایش «صیانت؛ شرح سی سال فعالیت علمی و پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی» از 40 اثر مکتوب و شنیداری در حوزه های مختلف دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مخاطب جوان رونمایی شد.

امروز از قدرت امنیتی بالایی برخوردار هستیم/ روحیه جهادی یکی از دستاوردهای انقلاب است

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه اگر در دوران جنگ نیاز به سیم خاردار داشتیم اما امروز از قدرت امنیتی بالایی برخوردار هستیم، افزود: امنیت پایدار و حاکم بر کشورمان، یکی از دستاوردهای بزرگ ۴۰ ساله انقلاب است.]]>

سفری افتخار آمیز که با ۵ سال تاخیر صورت گرفت

انتشارکارنامه ٤٠ ساله فرهنگ و هنر به زبان آمار

تهران - ایرنا - مشاور وزیر و دبیرستاد چهلمین سال انقلاب اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتشار «کتاب زمانه فرهنگ، کارنامه چهل ساله فرهنگ و هنر از زبان آمار» خبر داد و گفت: این کتاب به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی منتشر شده است.

اتحاد مردم را در حراست از دستاوردهای انقلاب مشاهده کردیم

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: در شرایطی که امید و اعتماد مردم توسط دشمنان نظام و انقلاب هدف قرارگرفته بود، در 22 بهمن همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب همدلی و اتحاد بی‌سابقه شهروندان و عزم جدی آن‌ها را در حفظ و حراست از دستاوردها و آرمان‌های نظام م

احیای روستاها دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: احیای روستاها، تقویت بنیه اقتصادی در مناطق کمتر برخوردار و توسعه روستایی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

امید به آینده، روح اصلی بیانیه گام دوم انقلاب

بیان دست آوردها که در امتداد بیان وضع پیش از انقلاب باشد به مراتب اثربخشی بیشتری دارد، قطعاً بخشی از امید به آینده از رهگذر نگاه توأمان به وضع پیش از انقلاب و پس از آن به دست خواهد آمد.

دشمن منتظر چهل ساله دوم انقلاب باشد

سردار سلیمانی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب یک پیام اساسی برای دشمن داشت، آن هم این بود که ما هر گام انقلاب را چهل سال پیش بینی کرده‌ایم و منتظر چهل ساله دوم باشید.

دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون حماسه شهیدان است

سال ۹۷ یکی از سال های موفقیت آمیز نظام جمهوری اسلامی ایران بود

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: امروز ما می‌توانیم سال ۹۷ را یکی از سال‌های موفقیت آمیز برای نظام جمهوری اسلامی ایران بدانیم.

باغ موزه نادری در مشهد نمایش بخشی از تاریخ پر افتخار ایران

مشهد- ایرنا- آرامگاه و باغ موزه نادری بنایی است که به یادبود نادرشاه افشار بنا شده است و هر ساله بعد از حرم امام رضا (ع) و آرامگاه فردوسی بیشترین میزان بازدید زائران و مسافران مشهد را به خود اختصاص می دهد و بخشی از تاریخ پر افتخار ایران را برای بازدیدکنند

دولت تدبیر و امید برای همکاری با قوه قضاییه آماده است

رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت ریاست قوه قضاییه، تاکید کرد که دولت تدبیر و امید برای همکاری و تعامل با آن قوه در جهت تحقق آرمان‌های بلند نظام اسلامی و اجرای دقیق قانون اساسی آماده است.

دستاوردهای ایران و انقلاب مدیون شهدا است

اهواز- رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه عزت، شرف، دستاوردهای ایران و انقلاب مدیون شهدا است.

لزوم استفاده از تجارب 40 ساله برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی

دهه پنجم انقلاب امید بیشتری به نسل جوان است

تهران -ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نسل جوانی که در حوزه تولید بازی های رایانه ای پیشرفت کرده اند در دهه پنجم انقلاب می توان به این نسل امیدهای بیشتری داشت.

سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق با عزت و موفقیت آمیز

امام جمعه موقت اهواز گفت : سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق با عزت و موفقیت آمیز بود.

فرمانده ناجا: از قدرت امنیتی بالایی برخورداریم

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه اگر در دوران جنگ نیاز به سیم خاردار داشتیم اما امروز از قدرت امنیتی بالایی برخوردار هستیم، گفت: امنیت پایدار و حاکم بر کشورمان، یکی از دستاوردهای بزرگ ۴۰ ساله انقلاب است.

ایران خواستار حل مسالمت آمیز تنش بین هند و پاکستان است

تهران-ایرنا- معاون سیاسی وزیر امور خارجه از گفت و گوی تلفنی با همتای پاکستانی خود خبر داد و گفت: جمهوری اسلامی ایران خواستار حل مسالمت آمیز تنش ها بین هند و پاکستان است.

ایران از رتبه 52 علمی جهان به 16صعود کرده است

زنجان – ایرنا – معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: ایران قبل از انقلاب در رتبه 52 علمی جهان قرار داشت که با تلاش ها و دستاوردهای 40 ساله به 16 صعود کرده است.