‌جهانگیری: عزم ایران برای مبارزه باتروریسم راسخ تر خواهد شد

تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری اقدامات تروریستی را که با هدف تفرقه افکنی در صفوف ملت ایران توسط دشمنان طراحی و اجرا می شود، محکوم به شکست دانست وتاکید کرد: این قبیل اقدامات عزم جمهوری اسلامیی ایران را برای مبارزه با تروریسم راسخ تر خواهد کرد.مطالب مرتبط

ترور مرزبانان خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب وارد نمی کند

تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری چهارشنبه شب در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی و شهادت جمعی از مرزبانان در جاده خاش- زاهدان تصریح کرد: این حادثه خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب اسلامی وارد نمی کند و عزم ملی را برای مبارزه بی امان با تروریسم را

جهانگیری: این حادثه خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند

معاون اول رئیس‌جمهور در مکالمه تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان، ضمن اطلاع از ابعاد حادثه تروریستی خواستار تلاش و بکارگیری همه توان برای شناسایی و برخورد با مسببان این حمله تروریستی شد.

ترکیه در مبارزه با تروریسم کنار ایران خواهد ماند

تهران - ایرنا - سفارت جمهوری ترکیه در پیامی با محکومیت شدید حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ترکیه در مبارزه با تروریسم در کنار ملت و دولت دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران خواهد ماند.

بینی آل سعود و استکبار جهانی به خاک مالیده خواهد شد.

برادران این پاسداران شهید زنده هستند و محکم تر،راسخ تر و ثابت قدمتر در این مسیر گام برخواهند داشت.

وعده ما، 22 بهمن

22 بهمن امسال روزی خواهد بود که همگان، باور راسخ ایرانیان در حمایت از آرمانهای امام راحل و تداوم راه شهیدان را به نظاره خواهند نشست.

اعلام آمادگی فائو برای مبارزه با آفت ملخ در ایران

نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) گفت: این سازمان تجربه‌های زیادی در بحث مبارزه با آفت ملخ در کشورهای مختلف دنیا دارد و آمادگی داریم تا به ایران برای حل این مشکل کمک کنیم.

عزم راسخ حزب‌الله برای مقابله با فساد اقتصادی در لبنان

۱۰ میلیون دلار برای یک مبارزه نمایشی می ودر

ستاره بوکس جهان برای یک مبارزه نمایشی ۱۰ میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

عزم دولت ایران برای مبارزه با تروریسم مصمم تر از گذشته است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:جنایات غیرانسانی در استان سیستان و بلوچستان، عزم دولت و ملت ایران را در ادامه راه مقابله با تروریسم در منطقه مصمم تر از گذشته خواهد کرد.

سفیر ایران در مینسک: برنامه سفر جهانگیری به بلاروس در حال تنظیم است

سفیر ایران در بلاروس اعلام کرد یک دعوتنامه از سوی نخست وزیر بلاروس خطاب به معاون اول رئیس جمهور ایران برای سفر به بلاروس ارسال شده است.

طرح جامع پلیس برای مبارزه با موادمخدر در سال آینده

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدرناجا گفت که ورود موادمخدر به ایران از طریق جریان‌های مافیایی و با پشتیبانی سرویس‌های اطلاعاتی انجام می‌شود.

سرلشکر جعفری: انتقام خون شهدای حادثه تروریستی زاهدان را خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه در پیامی تاکید کرد سپاه پاسداران راسخ تر و مصصم تر از گذشته، ضمن صیانت از امنیت و مرزهای میهن عزیزمان، انتقام خون این شهیدان مظلوم را از دشمنان خبیث خواهد گرفت.

شفافیت مالی برای مبارزه با پول شویی ضروری است

ارومیه - ایرنا - عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه ساز و کار مالی اروپا می تواند فرصت و گشایشی مناسب در وضعیت فعلی اقتصادی باشد، گفت: شفافیت مالی برای اطمینان دادن به طرف های تجاری جهت هرگونه مبارزه با پولشویی ضروری است.

راهپیمایی 22 بهمن پاسخ به مداخلات دشمنان در امور ایران است

زنجان - ایرنا - یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال پاسخی راسخ به مداخلات دشمنان به ویژه آمریکایی ها در امور کشورمان و ایستادگی در برابر توطئه های مختلف آنان است.

چه کسی از تحریم‌های ونزوئلا سود می‌برد؟

کارشناسان غربی می‌گویند تحریم‌های دولت ترامپ علیه ونزوئلا، تلاش‌هایش برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران را پیچیده خواهد کرد و واشنگتن برای اجتناب از جهش قیمت، احتمالاً ناچار خواهد شد معافیت برخی از خریداران نفت ایران را تمدید کند.

جهانگیری: به قول شهید بهشتی، آمریکا از دست ملت ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر

جلسه مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران عصر سه شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

لهستان: ایران جزئی از فرایند مقابله با بی‌ثباتی در نشست ورشو خواهد بود

معاون وزیر امور خارجه لهستان با تایید این خبر که ایران به دلیل روابط پرتنش با آمریکا به نشست ورشو دعوت نشده است، اعلام کرد با این وجود ایران جزئی از فرایندی خواهد بود که در نشست آتی برای مقابله با بی ثباتی در منطقه طراحی خواهد شد.

مبارزه با تروریسم نقش مهمی در سیاست خارجی ایران دارد

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره شمالی گفت: مبارزه با افراطی گری و تروریسم نقش مهمی در سیاست خارجی ایران دارد و تهران نقش محوری و مهمی در شکست این پدیده شوم در خاورمیانه ایفا کرده است.

گزارش ویژه از مبارزه بوکس زیر زمینی بانوان ایران

بانوی بوکسور ایران از روزهای سخت تمرین برای رشته‌ای که به آن علاقه داشت صحبت کرده است.]]>

تروریسم از مهمترین معضلات منطقه و نیازمند مبارزه همگانی است/ آمادگی ایران برای توسعه همکاری‌ها در حوزه انرژی، صنعت و حمل و نقل با ترکیه

رئیس جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه در دیدار دو جانبه با رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه در حاشیه نشست سه جانبه سوچی، تروریسم را از مهمترین معضلات منطقه عنوان کرد و گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری همگانی است.]]>