داوطلبان هلال احمر سرمایه های بزرگ اجتماعی هستند

قزوین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: داوطلبان و امدادگران سرمایه های بزرگ اجتماعی هستند که در خدمات انسان دوستانه سرآمدند.مطالب مرتبط

داوطلبان هلال احمر سرمایه های بزرگ اجتماعی هستند

قزوین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: داوطلبان و امدادگران سرمایه های بزرگ اجتماعی هستند که در خدمات انسان دوستانه سرآمدند.

داوطلبان هلال احمر سرمایه های اجتماعی کشور هستند

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به نقش مهم داوطلبان این جمعیت در یاری رساندن به هلال احمر در حوادث و بلایا گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر سرمایه های اجتماعی کشور هستند.

داوطلبان جمعیت هلال احمر الگوی سایر کشورها هستند

بیرجند - ایرنا - معاون منابع داوطلبی و خدمات حمایتی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران الگویی برای سایر کشورها هستند چرا که دواطلب کمک به انسان ها در حوادث طبیعی و غیرطبیعی هستند.

داوطلبان هلال احمر بسیجیان بی ادعا* محمدرضا قاسمی نیا

داوطلبان بزرگوار هلال احمر؛ بسیجیانی بی ادعایی هستند که با حضور فعال در برنامه ها و طرح ها؛ افتخارات ماندگاری برای خود و جامعه رقم می زنند.

جوانان ایرانی سرمایه اصلی جمعیت هلال‌احمر هستند

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر بابیان اینکه جوانان علاقه‌مند، پرشور و پرانرژی از سرمایه های اصلی و کلیدی این جمعیت در امر امداد و نجات هستند، تأکید کرد: باید از این سرمایه‌ها در عرصه‌های مختلف اجتماعی حمایت و حضورشان را نیز در نهادهای مخ

717 هزار نفرعضو سازمان داوطلبان هلال احمر هستند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از عضویت 717 هزار داوطلب عادی و فعال در این سازمان برای ارائه خدمات افتخاری خبر داد.

تمرکزی جدی تر بر آموزش داوطلبان هلال احمر شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت و اهمیت آموزش داوطلبان هلال احمر گفت: بر آموزش داوطلبان این جمعیت در استان تمرکز جدی تری شود.

جوانان سرمایه اصلی هلال‌احمر و حضورشان در نهادها تقویت شود

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر بابیان اینکه جوانان علاقه‌مند، پرشور و پرانرژی از سرمایه های اصلی و کلیدی این جمعیت در امر امداد و نجات هستند، تأکید کرد: باید از این سرمایه‌ها در عرصه‌های مختلف اجتماعی حمایت و حضورشان را نیز در نهادهای مخ

نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر

ایرنا - بیرجند - آیین نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی شنبه شب با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار، شهردار بیرجند و جمعی از مسئولان برگزار شد.3028*

دو میلیون نفر در فعالیتهای انسان دوستانه هلال احمر مشارکت دارند

قزوین- معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: دو میلیون نفر در قالب، داوطلب، امدادگر و سازمان جوانان آماده خدمت صادقانه به انسانهای حادثه دیده و نیازمند هستند.

مردم به خدمت‌رسانی داوطلبان هلال‌احمر اردکان اعتماد دارند

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان با تبریک پنجم دسامبر (14 آذر) روز جهانی داوطلبان جمعیت هلال‌احمر ، گفت: این جمعیت یکی از با اعتمادترین نهادها برای خدمات‌رسانی به نیازمندان در زمان بروز حوادث است.

امداد گران اعتماد اجتماعی را جلب کنند

اهواز-ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امدادگران باید اعتماد اجتماعی را جلب کنند چرا که در زمان وقوع حادثه این مردم هستند که می توانند در کمک به آسیب دیدگان به هلال احمر کمک کنند.

فعالیت بیش از دو میلیون داوطلب هلال احمر در کشور

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، گفت: بیش از دو میلیون داوطلب هلال احمر در کشور فعالیت می کنند.

تفاهم میان سازمان اجتماعی وزارت کشور و سازمان داوطلبان در زمینه فعالیت‌های داوطلبانه

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر که به مناسبت روز جهانی داوطلب در برنامه روی خط خبر حاضر شده بود با تشریح برنامه‌های این سازمان، موانع پیش روی فعالیت داوطلبانه و راه‌حل‌های آن، از تفاهم با سازمان اجتماعی وزارت کشور برای استفاده از ظرفیت های قانونی ساز

رسالت هلال احمر ترویج فرهنگ نوع دوستی در جامعه است

قزوین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: رسالت مهم جمعیت هلال احمر، ترویج فرهنگ نوع دوستی و اقدامات بشردوستانه و کمک به انسانهای نیازمند با کمک داوطلبان در جامعه است.

سازمان جوانان هلال احمر تقویت می‌شود/ضرورت معرفی فعالیتهای جوانان

یزد ـ رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: یکی از اهداف مهمی که هلال احمر دنبال می‌کند، تقویت جوانان به عنوان سرمایه های اصلی این سازمان است.

جوانان هلال‌احمر در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی جریان‌سازی کنند

یزد ـ مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد گفت: جوانان هلال احمر می توانند در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار اثرگذار عمل کرده و جریان ساز باشند.

جشن بزرگ اعضای بشر دوست جمعیت هلال احمر+فیلم

جشن بزرگ اعضای بشر دوست جمعیت هلال احمر استان قزوین با عنوان « ماه و ما» برگزار شد.

جشن بزرگ اعضای بشر دوست جمعیت هلال احمر

جشن بزرگ اعضای بشر دوست جمعیت هلال احمر استان قزوین با عنوان « ماه و ما» برگزار شد.

ایثارگران سرمایه های اجتماعی ایلام هستند

ایلام - ایرنا -فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) برگزاری کنگره 3 هزار شهید را واقعه بزرگ تاریخ ایلام ذکر کرد و گفت: جمعیت پر شمار ایثارگر این استان از شهدا وخانواده های شهدا تا جانبازان و رزمندگان سرمایه های گرانقدر اجتماعی ایلام هستند.