حادثه چابهار مبارزه ایران با تروریسم را راسخ تر می‌کند

معاون اول رئیس جمهور با صدور پیامی با محکوم کردن حادثه تروریستی در چابهار،تاکید کرد: این دست اقدامات عزم ما را برای مبارزه با تروریسم راسخ‌تر می‌کند.مطالب مرتبط

ترور مرزبانان خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب وارد نمی کند

تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری چهارشنبه شب در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی و شهادت جمعی از مرزبانان در جاده خاش- زاهدان تصریح کرد: این حادثه خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب اسلامی وارد نمی کند و عزم ملی را برای مبارزه بی امان با تروریسم را

تاکید دولت افغانستان بر مبارزه جدی،‌ منطقه‌ای و جهانی با تروریسم

سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در تهران و همچنین وزارت امور خارجه این کشور طی پیام‌های جداگانه‌ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفته و بر مبارزه جدی و منطقه‌ای با تروریسم تاکید کردند.

مبارزه با تروریسم نقش مهمی در سیاست خارجی ایران دارد

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره شمالی گفت: مبارزه با افراطی گری و تروریسم نقش مهمی در سیاست خارجی ایران دارد و تهران نقش محوری و مهمی در شکست این پدیده شوم در خاورمیانه ایفا کرده است.

روحانی: تروریسم نیازمند مبارزه همگانی است/اردوغان: آماده همکاری تجاری هستیم

رئیس جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه در دیدار دو جانبه با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در حاشیه نشست سه جانبه سوچی، تروریسم را از مهمترین معضلات منطقه عنوان کرد و گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری همگانی است.

تروریسم از مهمترین معضلات منطقه و نیازمند مبارزه همگانی است/ آمادگی ایران برای توسعه همکاری‌ها در حوزه انرژی، صنعت و حمل و نقل با ترکیه

رئیس جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه در دیدار دو جانبه با رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه در حاشیه نشست سه جانبه سوچی، تروریسم را از مهمترین معضلات منطقه عنوان کرد و گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری همگانی است.]]>

تابش: اقدام تروریست‌های تکفیری انتقام از ملت ایران و مرزداران غیور بود

نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی چهارشنبه شب در جاده زاهدان - خاش گفت: جا دارد سران کشورهایی که به بهانه مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و امنیت در اجلاس ورشو گرد آمده‌اند، این حادثه را محکوم و صف خود را از مسببان اصلی

هدف ما مبارزه با تروریسم و بازگشت ثبات به سوریه

آقای روحانی در پایان اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه و در جمع خبرنگاران گفت: هدف مشترک ما مبارزه قاطع با تروریسم، بازگشت ثبات و امنیت به سوریه است.

طراحان حادثه تروریستی زاهدان در ورشو نشسته‌اند تا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند

معاون سیاسی وزیر امور خارجه به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان واکنش نشان داد.]]>

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گواه دیگری بر قربانی تروریسم بودن ایران

معاون وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و محکوم کردن آن گفت که این حادثه گواه دیگری بر آن است که ایران قربانی تروریسم است.

ایران خواستار همکاری سازمان شانگهای در مبارزه با تروریسم شد

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین با ارسال نامه ای به دبیرکل و اعضای سازمان همکاری شانگهای خواستار همکاری بیشتر این سازمان و کشورهای عضو در مبارزه با پدیده شوم تروریسم شد.

تروریسم از مهمترین معضلات منطقه و نیازمند مبارزه همگانی است

تهران - ایرنا - رییس جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه در دیدار دو جانبه با رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه در حاشیه نشست سه جانبه سوچی، تروریسم را از مهمترین معضلات منطقه عنوان کرد و گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری همگانی است.

ترکیه در مبارزه با تروریسم کنار ایران خواهد ماند

تهران - ایرنا - سفارت جمهوری ترکیه در پیامی با محکومیت شدید حمله تروریستی در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ترکیه در مبارزه با تروریسم در کنار ملت و دولت دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران خواهد ماند.

هدف مشترک ما مبارزه با تروریسم و بازگشت ثبات به سوریه

آقای روحانی در پایان اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه و در جمع خبرنگاران گفت: هدف مشترک ما مبارزه قاطع با تروریسم، بازگشت ثبات و امنیت به سوریه است.

سیرک مضحک آمریکا در «ورشو»؛ به نام صلح به کام ترور و تروریسم

شرکت کنندگان در سیرک مضحک «ورشو» و در رأس آنها آمریکا درحالی هدف از برگزاری این نشست را مبارزه با تروریسم عنوان کرده‌اند که حتی زحمت محکومیت شفاهی حادثه تروریستی خاش را هم به خود ندادند.

هدف مشترک ما مبارزه با تروریسم است

رئیس جمهور در نشست خبری پایانی سوچی گفت: هدف مشترک ما مبارزه قاطع با تروریسم، بازگشت ثبات و امنیت به سوریه، تدوین قانون اساسی جدید و استحکام یک حکومت دمکراتیک در آن کشور است.

عزم دولت ایران برای مبارزه با تروریسم مصمم تر از گذشته است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:جنایات غیرانسانی در استان سیستان و بلوچستان، عزم دولت و ملت ایران را در ادامه راه مقابله با تروریسم در منطقه مصمم تر از گذشته خواهد کرد.

چین: عراق در مبارزه با تروریسم نیازمند کمک است

پکن- ایرنا- نماینده دائم چین در سازمان ملل متحد تاکید کرد: عراق در زمینه مبارزه با تروریسم نیازمند کمک است و همه کشورهای جامعه بین المللی باید با بغداد در این زمینه همکاری کنند.

مبارزه با تروریسم و ایجاد امنیت دوجانبه محور دیدارهای لاریجانی در ژاپن

رئیس مجلس شورای اسلامی مبارزه با تروریسم و ایجاد امنیت دوجانبه را از محورهای دیدارهایش در سفر به ژاپن اعلام کرد.

چگونه می توان ایران را بزرگترین تهدید برای ثبات جهان خواند؟

رم - ایرنا - نشریه 'هافپست ایتالیا' با تاکید براینکه ایران خود قربانی تروریسم بوده و با داعش و گروه های تروریستی مبارزه می کند، نوشت: چگونه می توان از ایران به عنوان بزرگترین حامی تروریسم و تهدیدی برای صلح و ثبات در منطقه و در جهان نام برد.

طراحان حادثه تروریستی خاش هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته‌اند

معاون سیاسی وزیر امور خارجه نوشت:طراحان و حامیان حادثه تروریستی خاش هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته اند تا مثلا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند!