قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال مردم استان سمنان

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از استقبال مردم استان سمنان از رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید استقبال کرد.مطالب مرتبط

قدردانی دفتر رئیس‌جمهور از استقبال مردم استان سمنان

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از استقبال مردم استان سمنان از رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال مردم استان سمنان

دفتر رئیس جمهور در پیامی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم استان سمنان از کاروان دولت تدبیر و امید تقدیر و تشکر کرد.

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال مردم استان سمنان

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از استقبال مردم استان سمنان از رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید استقبال کرد.

قدردانی دفتر رئیس جمهوری از مردم استان سمنان

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم خطه باستانی استان سمنان از رئیس جمهوری و کاروان دولت قدردانی کرد.

استقبال مردم استان سمنان از روحانی بازخورد بین‌المللی دارد

شاهرود - رئیس دفتر رئیس‌جمهور بابیان اینکه امروز باید با عمل خودمان با دنیا حرف بزنیم، گفت: استقبال از روحانی در استان سمنان بازخورد بین‌المللی دارد.

سفر رئیس جمهور به استان سمنان حامل پیام های منطقه ای و بین المللی است

در آستانه سفر دکتر روحانی به استان سمنان ، رئیس دفتر رئیس جمهوری در جلسه های جداگانه ای با فعالان سیاسی و تشکل های مردم نهاد و فعالان اقتصادی شهرستان شاهرود دیدار و گفت و گو کرد.

واعظی: روحانی تا آخر پای قول‌های خود به مردم ایستاده است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور، حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس‌جمهور در سفرهای استانی را موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه‌ها و یاوه‌گویی‌های برخی قدرتمندان علیه ملت و کشور ایران دانست و گفت: هیچ قدرتی نمی‌تواند به دولت، حکومت و نظامی که از حمایت مردم برخوردار است،

سفر رئیس جمهور به سمنان حامل پیام های منطقه ای و بین المللی

در آستانه سفر دکتر روحانی به استان سمنان ، رئیس دفتر رئیس جمهوری در جلسه های جداگانه ای با فعالان سیاسی و تشکل های مردم نهاد و فعالان اقتصادی شهرستان شاهرود دیدار و گفت و گو کرد.

مردم در استقبال از رئیس جمهوری حضور پرشور داشته باشند

سمنان- ایرنا- احزاب، سمن ها، اصناف، گروه ها و تشکل های مختلف مردمی در بیانیه های جداگانه مردم خونگرم و شهیدپرور استان سمنان را به حضور پرشور در استقبال از رئیس جمهوری دعوت کردند.

انتقال آب دریای خزر مطالبه مردم سمنان از رئیس جمهور است

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از دریای خزر به سمنان و تکمیل و بهره‌برداری سد فینسک و روزیه مهم‌ترین مطالبه مردم سمنان از رئیس جمهور است.

استقبال جالب و پرشور مردم شاهرود از رئیس جمهور

حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز(سه‌شنبه) به استان سمنان سفر کرد و با حضور در ورزشگاه تختی شاهرود در جمع مردم حضور بهم رساند.

رئیس‌جمهور وارد فرودگاه شاهرود شد/ شرکت در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی سمنان

رئیس جمهور دقایقی پیش و در میان استقبال رسمی مسئولان استان سمنان وارد فرودگاه شاهرود شد.]]>

رئیس جمهوری به استان سمنان سفر می کند

شاهرود - ایرنا - سرپرست استانداری سمنان گفت: مردم استان سمنان سه شنبه هفته آینده میزبان حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی خواهند بود و در شاهرود استقبال پرشوری از وی به عمل خواهد آمد.

مردم در استقبال از رئیس جمهوری حضور پرشور داشته باشند

سمنان - ایرنا - سرپرست استانداری سمنان ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در استقبال از رئیس جمهوری گفت: حضور پررنگ مردم پیام همدلی و انسجام ملت ایران را به جهان مخابره می کند.

رئیس‌جمهور وارد استان سمنان شد/ فرودگاه شاهرود میزبان روحانی

شاهرود-حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران اسلامی برای آغاز سفر دو روزه خود به استان سمنان وارد فرودگاه شاهرود شد و مورد استقبال مقامات استان قرار گرفت.

نمایندگان استان سمنان از رئیس جمهور چه می‌خواهند؟

دومین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان سمنان امروز در حالی آغاز می‌شود که مردم این استان منتظر تحقق بسیاری از مصوبات سفر قبلی دولت و نیز تصویب برخی مصوبات جدید برای حل مشکلات اساسی این استان هستند.

سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم سمنان

پیشخوان روزنامه‌های امروز به سخنان رئیس جمهور در جمع مردم و دانشجویان سمنان اختصاص یافت.

سمنان|انتظارات گرمساری‌ها از رئیس جمهور چیست؟

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار وآرادن در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر به گرمسار و پیگیری پروژه‌های نیمه‌کاره و مصوبات سفر  گذشته روحانی به گرمسار مهم‌ترین مطالبه مردم این شهرستان از حضور رئیس‌جمهور در استان سمنان است.

رییس جمهوری سه شنبه به استان سمنان سفر می کند

شاهرود- ایرنا- سرپرست استانداری سمنان گفت: مردم استان سمنان روز سه شنبه هم زمان با ورود رئیس جمهوری به استان، در شاهرود استقبال پرشوری از ایشان خواهند داشت.

مردم سمنان منتظر آب هستند

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان رئیس جمهور از کم آبی به عنوان مهمترین مشکل این استان کویری نام برد و خطاب به رئیس جمهوری گفت: آقای رئیس جمهوری مردم این استان منتظر آب هستند.