لیگ برتر تیر و کمان هنوز مشکل اسپانسر دارد

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تیر و کمان با اشاره به کیفی بودن نهمین دوره این رقابت‌ها گفت: امسال به خاطر استقبال خوب تیم‌ها رقابت‌های لیگ برتر تیر و کمان پویاتر و با کیفیت‌تر برگزار شد.مطالب مرتبط

لیگ برتر تیر و کمان هنوز مشکل اسپانسر دارد

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تیر و کمان با اشاره به کیفی بودن نهمین دوره این رقابت‌ها گفت: امسال به خاطر استقبال خوب تیم‌ها رقابت‌های لیگ برتر تیر و کمان پویاتر و با کیفیت‌تر برگزار شد.

کمانداران برتر لیگ تیر و کمان معرفی شدند

نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیر و کمان در دو رشته ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیر و کمان برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها تیم‌های برتر معرفی شدند.

کمانداران برتر لیگ تیراندازی با کمان مشخص شدند

نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

کمانداران برتر لیگ تیراندازی با کمان مشخص شدند

تهران- ایرنا- نهمین دوره رقابت‌ های لیگ برتر تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

کمانداران برتر لیگ تیراندازی باکمان معرفی شدند

نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیر و کمان برگزار شد.

معرفی برترین کمانداران لیگ تیراندازی باکمان

نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیر و کمان برگزار شد.]]>

اصفهان| هنوز مشکل مدیریت منابع آب زاینده‌رود روی میز است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: باوجود تلاش‌ها و اقداماتی که مسئولان حوزه آب برای مدیریت آب زاینده‌رود انجام می‌دهند، ولی هنوز مشکل روی میز است.

افزایش چند میلیونی حقوق سرمربیان تیروکمان

رئیس فدراسیون تیر و کمان در حاشیه برگزاری هفته پایانی لیگ برتر تیر و کمان گفت: حقوق سرمربیان تیمهای ملی که قبلا حدو یک و نیم میلیون تومان بود را به شش و نیم تا هشت میلیون تومان افزایش داده‌ایم.

نتایج هفته ششم مسابقات لیگ تیراندازی با کمان

هفته ششم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

نتایج هفته ششم مسابقات لیگ تیراندازی با کمان اعلام شد

تهران- ایرنا- هفته ششم رقابت ‌های لیگ تیراندازی با کمان در رشته‌ های ریکرو و کامپوند مردان در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

هفته پایانی مسابقات لیگ تیراندازی با کمان پنجشنبه برگزار می‌شود

هفته پایانی رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

جاکو اسپانسر عراق در جام ملت‌های آسیا 2019 شد

شرکت آلمانی اسپانسر تیم ملی عراق در جام ملت های آسیا 2019 امارات شد.

لینگارد همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط یونایتد

جسی لینگارد با وجود کسب نتایج ضعیف یونایتد در لیگ برتر هنوز باور دارد این تیم توان کسب سهمیه لیگ قهرمانان را دارد.

فارس من | هنوز هم که هنوز است مشق خوزستان آب

حدود 10 سال است مردم استان خوزستان از دستگاه‌های آب شیرین‌کن خانگی استفاده می‌کنند و وعده طرح‌های آبرسانی از سوی دولت‌های مختلف داده شد ولی کماکان اهوازی ها با مشکل آب شرب دست و پنجه نرم می کنند.

‌‌اولویت هیئت تیر و کمان اصفهان به دلیل مشکلات اقتصادی‌ تغییر کرد

رئیس هیئت تیر و کمان استان اصفهان گفت: سعی و تلاش ما با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده در راستای نگاه داشتن ورزشکاران در رشته تیر و کمان شده، زمانی در زمینه جذب اولویت نخست داشتیم اما در حال حاضر اولویت ما نگاه داشتن بازیکنان است.

رحمتی؛ مرد تمام نشدنی لیگ برتر

کاپیتان استقلال با آمار فوق‌العاده خودش در طول دوران بازی و فصل جاری نشان داده هنوز فاصله زیادی تا تمام شدن دارد.]]>

مشکل اقتصادی ساده‌ترین مشکل پیش‌روی انقلاب است

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه، مشکل اقتصادی امروز را آسان ترین مشکل پیش روی کشور در طول تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: در کشور همه مولفه های اقتصادی وجود دارد، تنها نیاز به فرمول انقلابی گری، اعتماد به نفس و خودباوری داریم.

لیگ تیراندازی با کمان به آخر می‌رسد

لیگ تیراندازی با کمان این هفته با معرفی قهرمان به پایان می‌رسد.

دومین اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان برگزار می‌شود

کمیته فنی فدراسیون تیراندازی با کمان اسامی نفرات دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی بزرگسالان را اعلام کرد.

نتایج هفته ششم مسابقات اعلام شد

هفته ششم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.