تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد ریالی برای حمایت از ورزش تدوین شد

بجنورد- ایرنا- دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت ورزش و جوانان گفت: بسته تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد ریالی برای حمایت از ورزش کشور تدوین شده که منتظر ابلاغ سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.مطالب مرتبط

تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد ریالی برای حمایت از ورزش تدوین شد

بجنورد-ایرنا- دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت ورزش و جوانان گفت: بسته تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد ریالی برای حمایت از ورزش کشور تدوین شده که منتظر ابلاغ سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.

تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد ریالی برای حمایت از ورزش تدوین شد

بجنورد- ایرنا- دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت ورزش و جوانان گفت: بسته تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد ریالی برای حمایت از ورزش کشور تدوین شده که منتظر ابلاغ سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.

اعطای ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات از منابع صندوق توسعه ملی + جدول

عملکرد تسهیلات ریالی از محل منابع صندوق توسعه ملی نشان می دهد، ۳ هزار میلیارد تومان در ۴ بخش صنعت معدن، آب و کشاورزی، صنایع تبدیلی و تکمیلی و گردشگری توزیع شده است.

تدوین بسته تولید و اشتغال/ اختصاص 20 هزار میلیارد تومان برای اشتغال

وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت گفت: تا آخر سال جاری 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از محل تبصره 18 بودجه در اختیار داریم.

جزئیات ۴۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات ریالی از منابع ارزی

از ابتدای تاسیس صندوق توسعه ملی تا پایان نیمه اول امسال حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان از منابع ارزی آن به ریال تبدیل شده و در مرحله پرداخت به طرح‌های مختلف قرار گرفته است.

هزار میلیارد ریال صرف اشتغالزایی در پارس آباد شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: دولت تدبیر و امید برای حمایت از اشتغالزایی در این شهرستان بیش از هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

۳۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی به بخش خصوصی رسید+جدول

عملکرد تسهیلات ریالی صندوق توسعه ملی نشان می‌دهد فقط از یک حکم قانونی تاکنون ۳۰۵۷ میلیارد تومان در نیمه نخست سال به بخش خصوصی، تعاونی و بنگاه‌های اقتصادی غیردولتی اختصاص یافته است.

اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی توسط دولت

سمنان - وزیر صنعت معدن و تجارت تسهیلات اشتغال‌زایی دولت در سال جاری را ۲۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: دولت با تلاش خود عیناً این رقم را برای سال آتی قرار داده است.

19 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال جذب روستاهای خراسان شمالی شد

بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی و ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: بیش از 19 میلیارد ریال تسهیلات امسال برای اجرای طرح های اشتغال در نقاط روستایی و محروم استان جذب شد.

تصویب ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در دولت

وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت گفت: تا پایان سال جاری ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از محل تبصره ۱۸ بودجه در اختیار داریم و این منابع در سال ۱۳۹۸ هم با موافقت رییس‌جمهوری عینا آمده است.

پرداخت بیش از 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات کارآفرینی و ایجاد ۲۵۰ هزار فرصت شغلی

مدیر اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی سازمان بسیج سازندگی، از پرداخت بیش از 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان کارآفرینی خبر داد و گفت: ۲۵۰ هزار فرصت شغلی در پنج سال گذشته ایجاد شده است.

سهم استان سمنان در پرداخت تسهیلات روستایی هزار میلیارد ریال است

سمنان- معاون استاندار سمنان سهم استان را در پرداخت تسهیلات عشایری و روستایی یک هزار میلیارد ریال دانست و گفت: گرمسار بیشترین تعداد قرارداد دریافت تسهیلات عشایری را به خود اختصاص داده است.

اختصاص تسهیلات برای اشتغال جوانان با سود صفر درصد

معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از اختصاص 3 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی جوانان با سود صفر تا 2 درصد خبر داد.

تداوم تولید خودرو در گرو تأمین تسهیلات ٣٠ هزار میلیارد تومانی خودروسازان

عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: به دلیل افزایش قیمت ارز و مواد اولیه و دیگر شرایطی که بر صنعت خودرو تحمیل شده است، چنانچه دولت تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد تومانی در اختیار این بخش نگذارد، صنعت خودروسازی به سمت ورشکستگی کامل خواهد رفت.

پیشنهاد ۲ هزار میلیاردی به دولت برای اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی گفت: اجرای کامل قانون حمایت از حقوق معلولان به بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که به همین دلیل در بودجه سال آینده پیشنهاد ۲ هزار میلیارد تومان را دادیم.

130 میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی در پارسیان جذب شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: امسال در بخش اشتغال روستایی دو هزار و 890 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به استان اختصاص یافته که از این میزان 130 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان در قالب 49 طرح جذب شده است.

جذب 7 میلیاردی تسهیلات کشاورزی در قائم شهر

دیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر از جذب 7 میلیارد ریالی تسهیلات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی تاکنون در این شهرستان خبر داد

امسال تسهیلات اشتغال‌زایی دولت 20 هزار میلیارد تومان است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تسهیلات اشتغال‌زایی دولت در سال جاری 20 هزار میلیارد تومان است.

سه هزار فقره تسهیلات اشتغال به زنان خراسان رضوی پرداخت شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: امسال سه هزار فقره وام قرض الحسنه 30 میلیون ریالی در قالب تسهیلات اشتغال زایی به زنان این استان پرداخت شد.

3 هزار بیمار از رادیوتراپی رایگان مهرانه بهره مند شدند

زنجان - ایرنا - مسئول کلینیک رادیوتراپی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) گفت: از ابتدای فعالیت این مرکز سه هزار و 729 بیمار بصورت رایگان پذیرش و تحت درمان قرار گرفتند که ارزش ریالی این خدمت، بیش از 220 میلیارد ریال بوده است