10 ایستگاه لرزه نگاری جدید در کرمان راه اندازی می شود

کرمان - ایرنا - رئیس موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گفت: طی تفاهم نامه ای که با استانداری کرمان منعقد شده تعداد سه ایستگاه موقت لرزه نگاری موجود در استان کرمان به دائم تبدیل می شود و تا پایان سال 98 تعداد 10 ایستگاه دائم نیز نصب و به ایستگاه های لرزه نگاریمطالب مرتبط

راه اندازی مراکز لرزه نگاری خراسان شمالی در گرو ترخیص دیجیتایزر

بجنورد- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: راه اندازی مراکز لرزه نگاری استان در گرو ترخیص دستگاه دیجیتایزر از گمرک است.

افزایش حجم انتقال فرآورده‌های نفتی با راه‌اندازی تأسیسات جدید انتهایی کرمان

راه اندازی اتوبوس ویژه گردشگری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان، از راه‌اندازی یک دستگاه اتوبوس ویژه گردشگری از ابتدای سال جدید خبر داد.

11 ایستگاه ورزشی بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز راه‌اندازی شد

معاون سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس از راه‌اندازی 11 ایستگاه ورزشی ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز خبر داد.

نخستین ایستگاه هوشمند بازیافت زباله در آبادان راه اندازی شد

آبادان - ایرنا - نخستین ایستگاه هوشمند بازیافت زباله خشک (پسماند) با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری آبادان راه اندازی شد.

زمین لرزه 4.1 ریشتری مرز کرمان و هرمزگان را لرزاند

تهران- ایرنا- زمین لرزه به بزرگی 4.1 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) روز پنج شنبه حوالی حاجی آباد از توابع استان هرمزگان را لرزاند.

آمادگی میراث فرهنگی برای راه‌اندازی موزه‌های مشارکتی در جنوب کرمان

‌مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان آمادگی لازم جهت راه اندازی موزه های مشارکتی با همکاری ادارت و نهادهای دولتی و بخش خصوصی جنوب استان را دارد.

چرا طرح تشکیل سازمان نظام روزنامه نگاری نباید تصویب شود؟

طرح سازمان نظام روزنامه‌نگاری با کمی تغییر پیش‌نویس لایحه دولت در خصوص مسائل صنفی روزنامه نگاری است. این طرح ابهاماتی دارد که در صورت تصویب در مجلس، تبعات منفی در پی خواهد داشت.

فاز جدید بیمارستان حضرت فاطمه(س) استان کرمان کلنگ زنی شد

کرمان - ایرنا - فاز جدید بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) در استان کرمان امروز (چهارشنبه) با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کلنگ زنی شد.

6 ایستگاه جدید مترو تا پایان سال افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه از آماده‌سازی برای افتتاح 6 ایستگاه مترو از خطوط 6 و 7 تا پایان سال خبر داد.

تجهیز ایستگاه های سمنان به پله برقی 45میلیارد ریال نیاز دارد

سمنان- ایرنا- مدیرکل راه آهن شمال شرق(1) گفت: راه اندازی پله برقی به عنوان نیاز ضروری در خدمات رسانی مطلوب تر به مسافران در ایستگاه های راه آهن سمنان، شاهرود و دامغان 45 میلیارد ریال نیاز دارد.

فاز جدید بیمارستان فاطمه الزهرا(س) سپاه در کرمان کلنگ‌زنی شد

کرمان - فاز جدید بیمارستان فاطمه الزهرا (س) سپاه با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کرمان کلنگ‌زنی شد.

تلخ و شیرین های چهار دهه روزنامه نگاری

شیراز- ایرنا- می‌گوید از کلاس سوم دبستان عاشق روزنامه‌نگاری بوده و عشقش را تا امروز که قریب به 60 سال از آن زمان می‌گذرد، حفظ کرده است.

تلخ و شیرین های چهار دهه روزنامه نگاری

شیراز- ایرنا- صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر روزنامه خبر جنوب می‌گوید از کلاس سوم دبستان عاشق روزنامه‌نگاری بوده و عشقش را تا امروز که قریب به 60 سال از آن زمان می‌گذرد، حفظ کرده است.

ستاد کنترل مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار در استان کرمان تشکیل شد

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه طبق دستور العمل ریاست قوه قضائیه ستاد کنترل مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار در استان کرمان تشکیل شده است، گفت: با راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی، مشخصات کامل مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار در بانک اطلاعاتی ثبت می‌شود.

راه اندازی دفاتر تسهیل گری در محلات حاشیه شهر

مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: چهار دفتر تسهیل گری توسعه محلی اجتماع محور جدید در استان راه اندازی می‌شود.

امکانات رفاهی ایستگاه مرکزی گسترش میابد

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ایستگاه مرکزی راه آهن قم وضعیت گسترش امکانات رفاهی در کنار این ایستگاه مهم تاکید کرد.

امکانات رفاهی ایستگاه مرکزی گسترش می یابد

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ایستگاه مرکزی راه آهن قم بر ضرورت گسترش امکانات رفاهی در کنار این ایستگاه مهم تاکید کرد.

امدادرسانی به سیل زدگان کرمان ادامه دارد

کرمان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به بارندگیهای اخیر و بروز سیلاب در استان کرمان گفت: امداد رسانی به سیل زدگان در ۱۱ شهرستان در حال انجام است.

بسکتبال در حال پوست اندازی است

­وزیر ورزش و جوانان در بازدید از تمرین تیم ملی بسکتبال گفت: نسل جدید در حال ورود به تیم ملی بسکتبال هستند و این رشته به نوعی در حال پوست اندازی است.