23 طرح عمرانی دهه فجر در قم به بهره برداری می رسد

قم - ایرنا - همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 23 طرح عمرانی با استفاده از اعتبارات دولتی در قم به بهره برداری می رسد.مطالب مرتبط

23 طرح عمرانی دهه فجر در قم به بهره برداری می رسد

قم - ایرنا - همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 23 طرح عمرانی با استفاده از اعتبارات دولتی در قم به بهره برداری می رسد.

23 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در قم به بهره‌برداری می‌رسد‌

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر برنامه‌ریزی‌های استان برای افتتاح چندین طرح و پروژه استانی در دهه فجر گفت: در دهه فجر 23 پروژه عمرانی در استان قم افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

5طرح عمرانی امسال در منطقه آزادانزلی به بهره برداری می رسد

انزلی-ایرنا- رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از افتتاح و بهره برداری از پنج طرح جدید گردشگری ، بندری و زیرساختی در این منطقه تا پایان امسال خبر داد.

۲ پروژه عمرانی در تبریز به بهره برداری رسید

تبریز- پروژه رمپ شمال شرقی میدان افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار در تبریز با صرف اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی توسط شهرداری تبریز به بهره برداری رسید.

تکمیل بسیاری از طرح های عمرانی فارس در گرو تامین قیر است

شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: تکمیل و بهره برداری از بسیاری طرح های عمرانی این استان در گرو تامین قیر است.

سخنرانی رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از چند طرح درمانی، عمرانی و زیربنایی در سمنان

بهره برداری از مدرسه خیرساز در درح

یک باب مدرسه ابتدایی خیر ساز در منطقه عشایری مهردشت درح واقع در شهرستان سربیشه بهره برداری شد.

افتتاح همزمان ۴۳۴ طرح در استان سمنان

رئیس جمهور 434 طرح عمرانی ، اقتصادی ، ورزشی و درمانی سمنان را در شهرستان های این استان در ویدئو کنفرانس با وزرا به بهره برداری رساند.

استان‌های کویری بیش از شرب از آب خوزستان بهره‌برداری کردند

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: آب شرب استانهای دریافت کننده آب کارون تأمین شده و حتی بیش از آب شرب از آب استان بهره برداری کردند.

بهره برداری از هنرستان خیر ساز در نوبران ساوه

در مراسمی هنرستان خیر سازدخترانه فاطمیه شهر نوبران با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

سه طرح ورزشی در رفسنجان به بهره برداری رسید

کرمان - ایرنا - سه طرح ورزشی با اعتبار 57 میلیارد ریال عصر امروز (شنبه ) با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان محلی در رفسنجان مورد بهره برداری قرار گرفت .

سه طرح ورزشی در رفسنجان به بهره برداری رسید

کرمان- ایرنا- 3 طرح ورزشی با اعتبار 57 میلیارد ریال عصر امروز (شنبه ) با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان محلی در رفسنجان مورد بهره برداری قرار گرفت .

2 طرح عمران شهری در تبریز بهره برداری شد

تبریز- ایرنا - 2 طرح مسیرگشایی شهری عصر امروز در منطقه 2 شهرداری تبریز با هزینه ای افزون بر 155 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بهره برداری یک واحد تولیدبستنی در فریمان

واحد تولید بستنی در فریمان با همکاری بسیج سازندگی بهره برداری شد.

40کلاس درس دهه فجر امسال در ایلام به بهره برداری می رسد

ایلام - ایرنا - مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: 40کلاس درس در این استان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

بخشی از ریل‌ ملی به راه‌آهن تحویل شد/ لزوم تأیید ریل‌‌ ذوب‌‌آهن قبل از هر خرید

شرکت راه‌آهن اعلام کرد: طبق ضوابط همه ریل‌های تولیدی توسط شرکت ذوب‌آهن قبل از هرگونه بهره‌برداری باید از طریق یک مؤسسه استاندارد مورد آزمایش و تأیید قرار بگیرد و در غیر این صورت هیچ‌گونه بهره‌برداری از آنها مجاز نیست.

نیروگاه خورشیدی 100کیلوواتی در رفسجان به بهره برداری رسید

کرمان - ایرنا - نیروگاه خورشیدی یکصد کیلوواتی در دانشگاه آموزش عالی کار رفسنجان با اعتبار 10میلیاردریال به بهره برداری رسید.

بهره برداری از خط تولید کارخانه شیر در کرمان

خط تولید شیر بطری 230 سی سی و یک لیتری کارخانه شیر پگاه کرمان با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور با بیش از ده میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید .

رشد 5/22 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در استان یزد

رئیس سازمان صنعت ومعدن وتجارت استان یزد گفت: از این میزان 147 فقره پروانه در بخش بهره برداری بخش صنعت بوده است .

لزوم ایجاد نظام بهره برداری منجسم از فضاهای همگانی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت : توسعه فضاهای همگانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است در سال‌های گذشته نظام بهره برداری مناسبی از این فضاها وجود نداشت.