تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به دست عدالت خواهیم سپرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی امروز در چابهار تاکید کرد: ایران تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت خواهد سپرد.مطالب مرتبط

تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به دست عدالت خواهیم سپرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی امروز در چابهار تاکید کرد: ایران تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت خواهد سپرد.

تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به دست عدالت خواهیم سپرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی امروز در چابهار تاکید کرد: ایران تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت خواهد سپرد.

ظریف: تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به سزای عملشان می‌رسانیم

وزیر امور خارجه ایران گفت جمهوری اسلامی تروریست‌ها و اربابان حمله تروریستی در چابهار را به سزای عملشان می‌رساند.

ایران تروریست‌ها و اربابان‌شان را محاکمه خواهد کرد

وزیر امور خارجه کشورمان خطاب به تروریست‌ها نوشت: ایران تروریست‌ها را به سزای اعمال‌شان می‌رساند.

تروریست ها و اربابانشان مجازات می شوند

وزیر خارجه کشورمان در توییتر نوشت تروریست های تحت حمایت خارجی افراد بی گناه را در چابهار کشتند ، ایران تروریست ها و اربابان آنها را مجازات می کند.

ظریف: ایران تروریست‌ها و اربابان آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان تصریح دارد که عاملان و آمران حمله تروریستی به چابهار به چنگال عدالت سپرده خواهند شد.

تروریست‌ها را به سزای اعمالشان می‌رسانیم

وزیر امور خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار،تصریح کرد: ایران تروریست‌ها و اربابان آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند.

ابوالفضل زرویی خود را به موج نمی‌سپرد

ابراهیم رها در پی درگذشت ابوالفضل زرویی نصرآباد با تأکید بر تأثیرگذاری او بر طنز ایران می‌گوید: او خود را به امواج پرتلاطم پیرامونی نمی‌سپرد؛ تلاش داشت سنگ زیر آب باشد و کارهای ماندگار انجام دهد.

پزشکیان: هنوز نتوانسته ایم عدالت را اجرا کنیم

تبریز - ایرنا - نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه پیامبران برای عدالت آمده اند، گفت: ما هنوز نتوانسته ایم عدالت را پیاده کنیم و خیلی جاها برخلاف عدالت رفتار کرده ایم.

رویکرد قوه قضائیه از عدالت کیفری به سمت عدالت ترمیمی است

رشت- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ساز و کارهای جدید در دستگاه قضایی گفت: رویکرد قوه قضائیه حرکت از عدالت کیفری به سمت عدالت ترمیمی است.

ضرورت تسلط کارکنان دستگاه قضایی به مهارت‌های ارتباطی

معاون منابع انسانی قوه قضاییه گفت: فلسفه وجودی دستگاه قضایی عدالت است و طبیعی است که کارگزار عدالت باید گرایش به اخلاق و عدالت داشته باشد.

ایران، تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت می سپارد

وزیر امور خارجه در پیام توئیتری خود در واکنش به جنایت تروریستی امروز در چابهار تأکید کرد: چنین جنایت‌هایی بدون تنبیه و پیگرد باقی نخواهند ماند.

دانشجویان جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرا بخوانند

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم خوی در مجلس با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیاز به عدالت خواهی و ظلم ستیزی در جامعه بیش از پیش احساس می شود، ‌گفت: دانشجو باید جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرابخوانند.

چند توصیه آیت الله یزدی به قضات و حقوقدانان

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عدالت را تحقق حق دانست و گفت: عدالت اجتماعی با تلاش حقوقدانان و قضات برای کشف حقیقت محقق خواهد شد، باید قاضی حکم خود را به دور از هر گونه منافع شخصی و گروهی و تنها براساس عدالت صادر کند.

دانشجو مهم ترین مطالبه گر برقراری عدالت در اجتماع است

ایلام - ایرنا - نماینده شهرستان های دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی مسیر حرکت دانشجویان را عدالت خواهی و پیشرفت عنوان کرد و گفت: دانشجو مهم ترین مطالبه گر برقراری عدالت در اجتماع است.

انسان بدون عدالت بی‌تقواست، هرچند قیافه بگیرد و جانماز آب بکشد

امام‌جمعه با اشاره به اهمیت عدالت در زندگی گفت: کسی که عدالت ندارد، بی‌تقواست؛ حال هر چه می‌خواهد قیافه بگیرد و جانماز آب بکشد.

لیبرال دموکراسی را به اسلام پیوند نزنیم/اجرای عدالت به معنای صحیح

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:متاسفانه تمام مشکلات جامعه از جایی شروع می شود که می خواهیم بر درخت اسلام لیبرال دموکراسی را پیوند بزنیم.

شاخص‌های عدالت جنسیتی نهایی شد

معاون رئیس‌جمهور گفت: برای تحقق عدالت جنسیتی تبیین شاخص‌های عدالت جنسیتی نهایی شده و‌ در بودجه سال ۹۸ این شاخص‌ها در بودجه دستگاه‌ها پیش‌بینی می‌شود.

سازمان خصوصی‌سازی: به شرکت‌های تعاونی سهام عدالت نیاز نداریم

سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: با توجه به اینکه فرایند ساماندهی سهام عدالت به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود، هیچ‌گونه نیازی به استمرار فعالیت شرکت‌های تعاونی سهام عدالت نمی‌باشد.

150 هزار پرونده در دیوان عدالت اداری در حال بررسی است

مشهد- ایرنا- معاون قضایی دیوان عدالت اداری جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اکنون 150 هزار پرونده در دیوان عدالت اداری مطرح و در حال بررسی است.