تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به دست عدالت خواهیم سپرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی امروز در چابهار تاکید کرد: ایران تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت خواهد سپرد.مطالب مرتبط

وزیر اطلاعات: از تروریست‌ها انتقامی سخت خواهیم گرفت

وزیر اطلاعات با صدور پیام تسلیت در پی شهادت تعدادی از پاسداران در عملیات تروریستی گفت: از تروریست ها انتقامی سخت خواهیم گرفت.

مقیاس انتقام ایران درگیری با چهار تروریست نیست

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره واکنش عملیاتی به حادثه تروریستی جاده خاش گفت: مقیاس انتقام ایران درگیری با چهار تروریست نیست، ما با دنباله های تروریست ها درگیر خواهیم شد.

یک‌بار برای همیشه به اشرار و اربابان آنها درس فراموش نشدنی داده شود

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: یکبار برای همیشه به اشرار و اربابان آنها درسی فراموش نشدنی داده شود تا استان سیستان و بلوچستان از لوث وجود منحوس آنها پاک شود.

ایران اسلامی انتقام سختی از تروریست های استکباری خواهد گرفت

قزوین- نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: استکبار با ترور مرزبانان کشور تلاش کرد کام مردم را از جشن انقلاب تلخ کند اما سربازان انقلاب انتقام سختی از تروریستها و اربابان آنها خواهد گرفت.

سردار مارانی: انتقام خون پاسداران شهید را ‌از دولت‌های تروریست‌پرور می‌گیریم

گروه استان‌ها ـ فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه ‌گفت: به مدد حضرت حق انتقام خون عزیزان مان را از دولت‌های تروریست‌پرور منطقه خواهیم گرفت.

مسئولان امنیتی پاسخ دندان شکن به تروریست‌ها بدهند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از مسئولین و مقامات نظامی و انتظامی و امنیتی کشور می خواهیم که پاسخ دندان شکنی به تروریست های جنایتکار بدهند.

انتثادم سختی از تروریست‌ها و حامیان آنها خواهیم گرفت

انتقام سختی از تروریست‌ها و حامیان آنها خواهیم گرفت

عرصه کار سیاسی و اجتماعی را باید به جوانان سپرد

کرج - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به ظرفیت های فراوان و استعدادهای قشر جوان گفت: امروز عرصه کار سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی را باید به جوانان سپرد.

پاسخ محکمی به تروریست‌ها خواهیم داد/ رنگ لباس سپاه مایه وحشت دشمنان اسلام است

ارتش مصر از هلاکت 7 تروریست در سینا خبر داد

تهران - ایرنا - ارتش مصر امروز (دوشنبه) اعلام کرد که در مقابله با حمله تروریست ها به یکی از پایگاه های امنیتی این کشور در شمال صحرای سینا، 7 تروریست به هلاکت رسیده اند .

نشست علمی "اصول راهبردی عدالت و بررسی تدابیر سند الگوی پایه"

پنجمین نشست سالیانه هم‌اندیشی صاحبنظران و پژوهشگران برتر عدالت با عنوان "اصول راهبردی عدالت و بررسی تدابیر سند الگوی پایه" روز پنج‌شنبه، ۹ اسفندماه جاری در اندیشکده عدالت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌شود.

انتظار ۱۲ ساله برای آزادسازی سهام عدالت

اگرچه وزیر اقتصاد و نمایندگان مجلس از آزادسازی سهام عدالت در آینده ای نزدیک خبر داده‌اند، اما رئیس کل سازمان خصوصی سازی نسبت به آزادسازی سهام عدالت طی سال جاری چندان امیدوار نیست.

ترقی: اصلاح نظام برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی به تحقق عدالت کمک می‌کند

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه برای تحقق عدالت واقعی مدنظر اسلام، به تلاش بیشتری نیاز است، گفت: گام‌های قابل توجهی برای تحقق عدالت در کشور برداشته شده است، اما اصلاح نظام برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی به تحقق و تعمیق عدالت کمک می‌کند.

روسیه به تروریست ها در ادلب آتش بس نمی دهد

مسکو - ایرنا - معاون وزیر خارجه روسیه درآخرین موضع گیری این کشور در خصوص گروه های تروریستی در ادلب سوریه گفت: ما به آنان اعلام آتش بس نمی کنیم و بزودی آنان را هدف حملات خود قرار خواهیم داد.

مشمولان هنوز مالک سهام عدالت نیستند

عضو هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به این که در حال حاضر مشمولان مالک مستقیم شرکت‌های واگذار شده به سبد سهام عدالت نیستند، گفت: لایحه آزادسازی سهام عدالت هنوز در مجلس تصویب نشده است تا برای اجرا تبدیل به قانون شود.

سرلشکر باقری: پاکستانی‌ها قول داد‌ند ‌پایگاه‌های تروریست‌ها ‌را محدود کنند؛ ‌انتقام خون ‌شهدای عزیزانمان را می‌گیریم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  گفت: پاکستانی‌ها قول داده‌اند که پایگاه‌های تروریست‌ها در افغانستان را محدود کنند ما به آن‌ها گفته‌ایم که اگر توانایی ندارید ‌خودمان وارد شده و اردوگاه‌ها و پایگاه‌های تروریست‌ها را نابود و انتقام خون این عزیزان را بگیریم.

سانا:ارتش سوریه به حمله شیمیایی تروریست ها پاسخ داد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رسمی سوریه 'سانا' گزارش داد که پس از حمله شیمیایی امروز (سه شنبه) تروریست های النصره به حومه استان ادلب و مسمومیت دو تن از نیروهای ارتش سوریه، توپخانه ارتش شماری از مواضع تروریست ها را درهم کوبید.

تظاهرات ۴ هزار نفری مخالفان کنفرانس امنیتی مونیخ

تظاهرات کنندگان مخالف کنفرانس امنیتی مونیخ شعار می دادند: «ما جنگ شما را نمی‌خواهیم»، «ناتو را منحل کنید»، «به صادرات تسلیحات پایان دهید»، «دست از سر ونزوئلا بردارید» و «عدالت برای فلسطین».

وزیر اطلاعات: انتقام سختی از تروریست‌ها خواهیم گرفت

وزیر اطلاعات با صدور پیام تسلیتی در پی شهادت تعدادی از پاسداران در عملیات تروریستی شب گذشته، تاکید کرد که سربازان گمنام امام زمان انتقامی سخت و کوبنده از طراحان، عاملان و حامیان این جنایت هولناک خواهند گرفت.]]>