ظریف: ایران تروریست‌ها و اربابان آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان تصریح دارد که عاملان و آمران حمله تروریستی به چابهار به چنگال عدالت سپرده خواهند شد.مطالب مرتبط

تروریست‌ها را به سزای اعمالشان می‌رسانیم

وزیر امور خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار،تصریح کرد: ایران تروریست‌ها و اربابان آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند.

ظریف: ایران تروریست‌ها و اربابان آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان تصریح دارد که عاملان و آمران حمله تروریستی به چابهار به چنگال عدالت سپرده خواهند شد.

ظریف: تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به سزای عملشان می‌رسانیم

وزیر امور خارجه ایران گفت جمهوری اسلامی تروریست‌ها و اربابان حمله تروریستی در چابهار را به سزای عملشان می‌رساند.

ایران تروریست‌ها و اربابان‌شان را محاکمه خواهد کرد

وزیر امور خارجه کشورمان خطاب به تروریست‌ها نوشت: ایران تروریست‌ها را به سزای اعمال‌شان می‌رساند.

تروریست ها و اربابانشان مجازات می شوند

وزیر خارجه کشورمان در توییتر نوشت تروریست های تحت حمایت خارجی افراد بی گناه را در چابهار کشتند ، ایران تروریست ها و اربابان آنها را مجازات می کند.

تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به دست عدالت خواهیم سپرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی امروز در چابهار تاکید کرد: ایران تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت خواهد سپرد.

تروریست‌ها و اربابان آن‌ها را به دست عدالت خواهیم سپرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی امروز در چابهار تاکید کرد: ایران تروریست ها و اربابانشان را به دست عدالت خواهد سپرد.

270 تروریست در جنوب سوریه به هلاکت رسیدند

تهران- ایرنا- ارتش سوریه 270 تروریست را در حمله به استان السویداء واقع در جنوب این کشورر به هلاکت رساند.

استیضاح ظریف منتفی می‌شود

تهران- ایرنا- محمدجواد ظریف در طول پنج سال و نیم حضور خود در مقام وزیر امور خارجه با طرح سؤالات ریز و درشت مخالفانش راهی بهارستان شده بود اما هیچ گاه به بهانه استیضاح پایش به مجلس باز نشد. این پنجمین تلاش آنها و اولین باری است که طرح استیضاح ظریف تا مرحله

بیگدلی: چه بخواهید، چه نخواهید دکتر ظریف محبوب قلوب مردم ایران است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس محمد جواد ظریف را موفق‌ترین وزیر دوران پس از انقلاب دانست و اظهار کرد: چه بخواهید و چه نخواهید دکتر ظریف محبوب قلوب مردم ایران است؛ به جای تخریب به دنبال مافیای پشت پرده باشید.

امسال چند تروریست در روسیه به هلاکت رسیده یا دستگیر شده‌اند؟

مدیر سرویس امنیت فدرال روسیه گفت، طی سال جاری 65 تروریست، از جمله 10 فرمانده باندهای تروریستی به هلاکت رسیده‌، 36 تن از رهبران، 236 عضو باندهای تروریستی و 589 همدستان آنها دستگیر شده‌اند و 37 شبکه تروریستی نیز متلاشی شدند.

ظریف سطح دیپلماسی ایران را ارتقا داد

نیویورک- ایرنا- جمعی از کارشناسان ایرانی مقیم آمریکا و کانادا در گفت و گو با ایرنا ضمن ابراز امیدواری درباره اینکه استیضاح وزیر امور خارجه بیش از این به پیش نرود، گفتند 'ظریف سطح دیپلماسی ایران را ارتقا داد و تاریخ قضاوت خوبی از او خواهد داشت'.

ظریف: هدف آمریکایی‌ها ایجاد بی‌ثباتی دائمی در منطقه برای توجیه سیاست‌های شرارت‌آمیزشان است

محمدجواد ظریف عصر یکشنبه در توییتی با اشاره به حمایت آمریکایی‌ها از تروریست‌ها در منطقه، تاکید کرد: هدف آن‌ها ایجاد بی‌ثباتی دائمی در منطقه برای توجیه سیاست‌های شرارت‌آمیزشان است.

حادثه تروریستی چابهار نشان دهنده عصبانیت دشمن از مردم ایران است

تهران-ایرنا- وزیر کشور حادثه تروریستی چابهار را نشان دهنده عصبانیت آمریکا و دولت های تروریست حامی آنها در منطقه دانست و گفت:تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده که خون زنان،کودکان و مردان ایران زمین سرچشمه توفیقات الهی و پیروزی های درخشان نظام حق و روشنایی بر دش

سوال نماینده مجلس از ظریف و درخواست برای ارائه اسناد + متن

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری در سوالی از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه خواستار ارائه اسناد از سوی ظریف درباره اتهامات مربوط به پولشویی شد.

ظریف سیاست خارجی را به موازنه مثبت تغییر داد

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصدی ظریف بر وزارت امورخارجه و در جریان مذاکرات برجام برای اولین بار سیاست خارجی ایران با حفظ منافع ملی و اقتدار و عزتمندی ایران مبتنی بر موازنه مثبت تعریف شد.

تیر تروریست‌ها در چابهار به سنگ خورد؛ برگزاری دو رویداد بین‌المللی بعد از دو عملیات در چابهار

گروهک تروریستی انصار الشیطان درحالی در یک‌ سال گذشته با هدف ناامن جلوه دادن راهبردی‌ترین بندر ایران، دو بار در چابهار عملیات تروریستی انجام داده که هر دو بار رویدادهای بین‌المللی بعد از اقدام کور آنها برگزار می‌شود.

ظریف سیاست خارجی کشور را به موازنه مثبت تغییر داد

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصدی دکتر ظریف بر وزارت امورخارجه و در جریان مذاکرات برجام برای اولین بار سیاست خارجی ایران با حفظ منافع ملی و اقتدار و عزتمندی ایران مبتنی بر موازنه مثبت تعریف شد.

واحدهایی که با مردم پاس کردیم/ عدالتخواهی؛ از هفت‌تپه تا ده‌ونک

جنبش دانشجویی حالا مدت‌هاست جز حضور سیاسی، برای مطالبه حقوق مردم هم پای کار می‌آید و صدای آنها را به مسئولین می‌رساند. روز دانشجو را بهانه کردیم تا در پادکست رادیومهر از این همراهی بگوییم.

اتاق فکر تخریب ظریف، حساب شده عمل می‌کند/ فراکسیون امید و مستقلین نباید دچار خطای محاسباتی شوند

یک نماینده مجلس گفت: رئیس اداره مبارزه با پولشویی وزارت اقتصاد را تخریب کردند، آقای ظریف را هم تخریب می‌کنند و بحث استیضاح ظریف و لاریجانی را هم پیش می‌کشند. به نظر من هر سه این اقدامات پازلی برخاسته از یک اتاق فکر است. این جریان جریانی است که اکثریت را ن