ظریف: ایران تروریست‌ها و اربابان آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان تصریح دارد که عاملان و آمران حمله تروریستی به چابهار به چنگال عدالت سپرده خواهند شد.مطالب مرتبط

آیت الله سبحانی: تروریست‌های حمله انتحاری سیستان و بلوچستان به سزای اعمالشان برسند

گروه استان‌ها_ مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حمله انتحاری به اتوبوس در سیستان گفت: واقعه سیستان و بلوچستان را به همه ملت ایران و داغ دیدگان این حادثه تسلیت می‌گویم و امیدوارم که جمهوری اسلامی تروریست‌ها را به سزای اعمالشان برساند.

یک‌بار برای همیشه به اشرار و اربابان آنها درس فراموش نشدنی داده شود

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: یکبار برای همیشه به اشرار و اربابان آنها درسی فراموش نشدنی داده شود تا استان سیستان و بلوچستان از لوث وجود منحوس آنها پاک شود.

خوزستان|عاملان شهادت پاسداران ‌به سزای اعمالشان می‌رسند

نماینده مردم شوش در مجلس ‌بر ضرورت برخورد سریع و قاطع با عاملان شهادت پاسداران ‌در عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان تاکید کرد و گفت: وزارت اطلاعات و امور خارجه برای خشکاندن ریشه آنها پیگیری ها و اقدامات لازم را انجام دهند.

ایران اسلامی انتقام سختی از تروریست های استکباری خواهد گرفت

قزوین- نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: استکبار با ترور مرزبانان کشور تلاش کرد کام مردم را از جشن انقلاب تلخ کند اما سربازان انقلاب انتقام سختی از تروریستها و اربابان آنها خواهد گرفت.

نگاهی به مطالب ستون نویس‌های ترکیه|حکومت سعودی و سه سوال بی‌جواب

اختیارات کنگره در حدی نیست که بتواند مجرمین قتل خاشقجی را به سزای اعمالشان برساند و این خود دونالد ترامپ است که باید در مورد روابط عربستان و آمریکا تصمیم بگیرد.

اقدام ناجوانمردانه تروریستی شرعاً و عقلا حرام است

زاهدان- ایرنا- امامان جمعه اهل سنت ایرانشهر و خاش اقدام ناجوانمردانه تروریستی را شرعا و عقلا حرام دانسته و از مسئولان دستگاههای امنیتی، انتظامی و قضایی خواستند عاملان این قبیل جنایات را دستگیر و به سزای اعمالشان برسانند.

عاملان ترور در خاش به زودی به سزای جنایات خود خواهند رسید

رئیس جمهور حمله سبعانه به اتوبوس حامل پرسنل فداکار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و اعلام کرد: عوامل حمله تروریستی خاش به زودی به سزای جنایت خود خواهند رسید.

مقیاس انتقام ایران درگیری با چهار تروریست نیست

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره واکنش عملیاتی به حادثه تروریستی جاده خاش گفت: مقیاس انتقام ایران درگیری با چهار تروریست نیست، ما با دنباله های تروریست ها درگیر خواهیم شد.

درخواست ترامپ از کشورهای اروپایی درباره تروریست‌های داعشی

رئیس جمهور آمریکا از کشورهای اروپایی خواست تا بیش از 800 تروریست داعشی بازداشت شده در سوریه را به کشورهای خود بازگردانده و آنها را محاکمه کنند.

نیروی انتظامی: عاملان حمله تروریستی به اتوبوس سپاه به سزای اعمال خود می‌‌رسند

نیروی انتظامی ضمن محکوم کردن حمله ناجوانمردانه تروریستی تکفیری‌ها به اتوبوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد عاملان این جنایت ننگین به سزای اعمال خود خواهند رسید.

ایران حمایت امارات و عربستان از تروریست ها را تحمل نمی کند

اصفهان- ایرنا - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امارات و عربستان بدانند که ایران از حمایت های مخفی آنها از گروه های تروریستی آگاه است و صبر جمهوری اسلامی ایران به سرآمده است.

ضربات محکم ارتش سوریه به تروریست‌ها در حومه حماه و ادلب

منابع سوری از پاسخ کوبنده نیروهای ارتش به تجاوزات تروریست‌ها در حومه شماه و ادلب در پاسخ به نقض مکرر توافق منطقه کاهش تنش از سوی آنها خبر دادند.

استقبال فضای مجازی از سخنان ظریف در کنفرانس مونیخ

تهران- ایرنا- سخنان محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران در متن و حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ بازتاب گسترده ای در شبکه اجتماعی توئیتر با تاکید بر دو موضوع اساسی نقد مثبت مواضع ظریف و 'انتقاد از مواضع ظریف' داشته است.

بوگدانف: عملیات نظامی علیه تروریست‌ها در ادلب حتمی است

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که عملیات نظامی در ادلب سوریه امری حتمی است، چراکه باید تروریست‌ها از بین برده شوند و به کنترل آنها بر این منطقه پایان داده شود.

انتقام خون پاسداران انقلاب اسلامی به سخت‌ترین شکل گرفته خواهد شد

وزیر دفاع تاکید کرد: خون جوانمردان و دلیرمردان پاسدار ایران اسلامی هرگز پایمال نخواهد شد و تروریست ها و اذناب بی خرد آنها بدانند فرزندان ملت بزرگ ایران اسلامی در نیروهای مسلح انتقام سختی از آنان خواهند گرفت .]]>

ظریف: جنگ با ایران، خودکشی خواهد بود

تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران روز جمعه در مصاحبه با شبکه خبری آمریکایی ان بی سی(NBC) ، به آمریکا و متحدانش هشدار داد که آغاز جنگ با ایران، به مثابه یک خودکشی خواهد بود.

انتقام سختی از تروریست‌ها و حامیان آنها خواهیم گرفت

انتثادم سختی از تروریست‌ها و حامیان آنها خواهیم گرفت

ایران در مقابل حمایت کشورهای همسایه از تروریست‌ها ساکت نمی‌نشیند

اصفهان- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای همسایه ایران بدانند که اگر برای انجام عملیاتهای تروریستی به دشمنان این نظام میدان دهند، ما نیز در برابر آنها ساکت نخواهیم نشست.

نیروهای مسلح انتقام سختی ازتروریست‌ها واذناب بی خرد آنها می‌گیرند

وزیر دفاع گفت: خون دلیرمردان پاسدار هرگز پایمال نخواهد شد و تروریست ها و اذناب بی خرد آنها بدانند نیروهای مسلح  انتقام سختی از آنان خواهند گرفت.