دستگیری مرتبطان حادثه تروریستی چابهار در دست اقدام است

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تنها عامل حادثه تروریستی چابهار در صحنه به هلاکت رسید گفت: اقداماتی برای شناسایی و دستگیری مسببان و مرتبطان این حادثه تروریستی در دست انجام است.مطالب مرتبط

دستگیری یک زن در ارتباط با حادثه تروریستی خاش -زاهدان

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران از دستگیری یک زن در ارتباط با حادثه تروریستی خاش -زاهدان خبر داد که به گفته وی با دستگیری او دشمن دستپاچه شده است.

سردار پاکپور: یکی از عوامل دستگیر شده حادثه تروریستی زن بود

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان جزییاتی از دستگیری عوامل حادثه تروریستی جاده خاش- زاهدان گفت: یک نفر از عوامل دستگیر شده مرتبط با این حادثه تروریستی «زن» بود.

سردار پاکپور: یکی از عوامل دستگیر شده در حادثه تروریستی زن بود

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان جزییاتی از دستگیری عوامل حادثه تروریستی خاش گفت: یک نفر از عوامل دستگیر شده در حادثه تروریستی یک زن بود.

دستگیری 8 نفر در ارتباط با حادثه تروریستی ‌زاهدان/خانه‌های تیمی تروریست‌ها کشف شد

گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 8 نفرمتهم در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش ـ زاهدان خبر داد.

دستگیری عاملان حادثه تروریستی کلانتری ۱۳ ماهشهر

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان حادثه تروریستی کلانتری ۱۳ شهرستان ماهشهر در کمتر از یک هفته خبر داد.

دستگیری ۸ نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش - زاهدان

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از دستگیری ۸ نفر متهم در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش - زاهدان خبر داد و افزود: با تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و پشتیبانی دستگاه قضائی استان تا کنون ۸ نفر متهم در این خصوص دستکیر که دو نفر آنها ط

دستگیری سه تن از عوامل عملیات تروریستی جاده خاش -زاهدان

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از اقدام قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در شناسایی و متلاشی کردن خانه‌های تیمی عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان، در سراوان وخاش و دستگیری آنان خبر داد.

سپاه گام نخست انتقام از تروریست‌ها را برداشت؛ پاسخ‌های بعدی در راه است

گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به دستگیری تیم تروریستی حادثه زاهدان‌ گفت: گام اول برای انتقام این حادثه با دستگیری این گروه برداشته شد.

محکومیت شدید حادثه تروریستی در زاهدان

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ضمن محکومیت شدید حادثه تروریستی زاهدان، خواستار پاسخ دندان شکنانه مسئولان به این اقدام وحشیانه و وحدت شکن شد.

بازداشت 8 نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش - زاهدان

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از دستگیری هشت نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش –زاهدان خبر داد.

جزئیات عملیات دستگیری و انهدام خانه‌های تیمی عوامل حادثه تروریستی جاده خاش-زاهدان

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اعلام جزئیات عملیات دستگیری و انهدام خانه‌های تیمی عوامل حادثه تروریستی جاده خاش-زاهدان، عامل این عملیات انتحاری را حافظ محمدعلی از پاکستان معرفی کرد.

دولت پاکستان باید پاسخگوی حادثه تروریستی زاهدان باشد

تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی از وزارت امور خارجه و دستگاه های امنیتی خواست حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان را رسیدگی کنند و گفت: دولت پاکستان باید پاسخگوی این اقدام باشد که از سرزمین آنها گروهک تروریستی عملیات را طراحی و عمل کرده است،

۸ نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور «خاش –زاهدان» دستگیر شدند

زاهدان - رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از دستگیری ۸ نفر متهم در ارتباط با حادثه تروریستی محور «خاش –زاهدان» خبر داد.

دستگیری عوامل حادثه تروریستی خاش- زاهدان در اولویت است

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: دادستانی استان به صورت ویژه در کنار دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی برای شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تلاش خواهد کرد.

دستگیری عوامل حادثه تروریستی خاش- زاهدان در اولویت است

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: دادستانی استان به صورت ویژه در کنار دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی برای شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تلاش خواهد کرد.

حادثه تروریستی زاهدان انسجام ملت را بیشتر کرد

اصفهان- ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی زاهدان نه یک اقدام موفقیت آمیز برای دشمنان بلکه تنها یک عملیات کور بود و انسجام ملی را بیشتر کرد.

لاریجانی: دولت پاکستان باید پاسخگوی اقدام تروریستی زاهدان باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم‌کردن حادثه تروریستی زاهدان گفت: دولت پاکستان باید پاسخگوی اقدام تروریستی زاهدان باشد.

حادثه تروریستی زاهدان در قالب جاسوسی اطلاعاتی انجام شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بخشی از اقدام حادثه تروریستی زاهدان در قالب جاسوسی اطلاعاتی بوده است؛ افرادی که این کار را انجام داده‌اند، از نفوذ استفاده کرده‌ و دست به چنین حمله‌ای زدند.

دستگیری 8 نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش –زاهدان

اقدام تروریستی زاهدان با هدف تفرقه انجام شده است

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه با صدور پیامی با تسلیت شهادت پاسداران وطن در حادثه تروریستی جاده خاش - زاهدان عنوان کرد: اینگونه اقدامات خرابکارانه و تروریستی با هدف ایجاد تفرقه و ناامن کردن منطقه انجام می شود.