23 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در قم به بهره‌برداری می‌رسد‌

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر برنامه‌ریزی‌های استان برای افتتاح چندین طرح و پروژه استانی در دهه فجر گفت: در دهه فجر 23 پروژه عمرانی در استان قم افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.مطالب مرتبط

23 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در قم به بهره‌برداری می‌رسد‌

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر برنامه‌ریزی‌های استان برای افتتاح چندین طرح و پروژه استانی در دهه فجر گفت: در دهه فجر 23 پروژه عمرانی در استان قم افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

23 طرح عمرانی دهه فجر در قم به بهره برداری می رسد

قم - ایرنا - همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 23 طرح عمرانی با استفاده از اعتبارات دولتی در قم به بهره برداری می رسد.

شش هزار و 200 طرح عمرانی کمیته امدادگیلان بهره برداری می شود

رشت - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان از بهره برداری از شش هزار و 200 پروژه عمرانی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد تا پایان سال جاری خبر داد.

پروژه کتابخانه مرکزی مشهد تا دهه فجر آماده بهره برداری شود

مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی بر آماده سازی و بهره برداری کتابخانه مرکزی مشهد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید و بیان کرد: این طرح فرهنگی تا دهه فجر آماده بهره برداری شود.

500 پروژه نیمه تمام ورزشی به بهره برداری رسید

کرمان - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: 500 پروژه از مجموع چهار هزار و 100 پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور طی 2 سال گذشته به بهره برداری رسیده است.

500 پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور به بهره برداری رسید

کرمان - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: 500 پروژه از مجموع چهار هزار و 100 پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور طی 2 سال گذشته به بهره برداری رسیده است.

بهره‌برداری از فاز نخست پروژه آب‌شیرین‌کن یکصد هزار متر مکعبی

فاز نخست بزرگ‌ترین پروژه آب‌شیرین‌کن کشور در بندرعباس با حضور معاون اول رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از فاز نخست پروژه آب شیرین کن یکصد هزار متر مکعبی با حضور جهانگیری

فاز نخست بزرگترین پروژه آب شیرین کن آب شرب کشور در بندر عباس با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.]]>

بسیاری از پروژه‌های بهداشت و درمان در مناطق زلزله‌زده آماده بهره‌برداری است

معاون اجتماعی وزیر بهداشت گفت: در آینده نزدیک و با حضور هاشمی، پروژه‌های خیرساز در مناطق زلزله‌زده افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

بهره‌برداری اَبرپروژه ریلی ایران در دهه فجر/ از تحریم عبور می‎کنیم

مدیرعامل تراورس از آمادگی برای بهره‌برداری از اَبر پروژه ریلی قزوین-رشت همزمان با دهه مبارک فجر امسال خبر داد و گفت: بخش قابل توجهی از تحریم‌ها قابل هدایت و قابل جبران است و به خواست خدا از تحریم ها عبور می کنیم.

پروژه 271 واحدی مسکن درجزیره کیش به بهره برداری رسید

کیش - ایرنا - پروژه 271 واحدی مسکن باعنوان مجتمع مسکونی مینا رزیدنس روز پنجشنبه در مراسمی با حضور ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن در سواحل شرقی جزیره کیش به بهره برداری رسید.

به مردم بگویید 4 میلیون پروژه عمرانی طی 40 سال افتتاح شد

تاریخ‌نگار انقلاب اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور با اشاره به بهره‌برداری از 4 میلیون پروژه طی 40 سال، از وی خواست تا خدمات ارائه شده در طول انقلاب اسلامی را جمع‌آوری و به صورت مکتوب برای اطلاع مردم منتشر کند.

ورود مجلس به پروژه آزادراه تهران-شمال/پروژه6 ماهه ابتدای 98 بهره‌برداری می‌شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: به دنبال پیگیری مردم در خصوص آزادراه تهران-شمال،‌ اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از این پروژه بازدید کرده و قول قطعی برای بهره‌برداری این پروژه گرفتند.

2121 پروژه محرومیت زدایی در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید

2121 پروژه محرومیت زدایی هدیه رهبر معظم انقلاب توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور به بهره برداری رسید.

احتمال بهره‌برداری پروژه قطار شهری رشت تا پایان دولت

مدیر پروژه قطار شهری شهرداری رشت گفت: شبانه‌روز می‌کوشیم پروژه قطار شهری(تراموا)رشت تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد.

۲۱۲۱ پروژه محرومیت زدایی در جنوب شرق کشور به بهره برداری رسید

زاهدان - ۲ هزار و ۱۲۱ پروژه محرومیت زدایی هدیه رهبر معظم انقلاب توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور به بهره برداری رسید.

بهره‌برداری از پروژه‌های راه‌سازی استان البرز با اهتمام ویژه‌ای دنبال می‌شود

سرپرست استانداری البرز گفت: با توجه به خواست و نیاز مردم برای تسهیل در ترددهای ورودی و خروجی استان، درصدد اتخاذ تدابیری ویژه برای تسریع در بهره‌برداری از پروژه‌های راه‌سازی استان هستیم.

پروژه احداث باند دوم محور شهرکرد - لردگان به بهره برداری می رسد

شهرکرد- معاونت مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه احداث باند دوم محور شهرکرد - بروجن - لردگان به بهره برداری می رسد.

افتتاح و بهره برداری دو پروژه توسط جهانگیری در بندرعباس

ایرنا- بندرعباس- نیروگاه 160 مگاواتی هرمز امروز(سه شنبه) با حضور معاون اول رییس جمهوری در منطقه ویژه صنایع معدنی فلزی خلیج فارس به بهره برداری رسید. *11*

بهره‌برداری از ۸۵ پروژه نمک‌زدایی از آب‌های شور

وزیر نیرو گفت: تاکنون ۸۵ پروژه نمک‌زدایی از آب‌های شور شکل گرفته که ۴۰ مورد از آن‌ها در دولت تدبیرو امید شکل گرفته و از این تعداد ۳۰ پروژه در استان هرمزگان بوده است.