ساکت از دبیرکلی فدراسیون فوتبال رفت، شکوری سرپرست شد/ آغاز تغییرات در فدراسیون

محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال جای خود را به ابراهیم شکوری داد.مطالب مرتبط

بلاتکلیفی والیبال و خیز سرپرست برای ریاست یک فدراسیون دیگر!

فدراسیون والیبال که سال آینده رویدادهای مهمی را پیش رو دارد همچنان در انتظار تعیین تکلیف زمان برگزاری مجمع از است و سرپرست فدراسیون هم برای ریاست یک فدراسیون دیگر خیز برداشته است.

خوش‌خبر دوباره سرپرست تیم ملی والیبال شد

تهران- ایرنا- سرپرست تیم ملی والیبال ایران که چند ماه قبل از سوی رئیس پیشین فدراسیون از سمت خود برکنار شده بود، با حکم سرپرست جدید این فدراسیون، به پست خود بازگشت.

تاریخ جدید برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال مشخص شد

با تصمیم اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، مجمع عمومی این فدراسیون در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

داورزنی در مشهد: مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان سال برگزار می‌شود؛

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تکلیف فدراسیون فوتبال مشخص است و رئیس این فدراسیون در حال انجام کار خود است و آقای تاج نیز هیچ مشکلی برای انجام کارش ندارد و نگران این موضوع نباشید.

فدراسیون فوتبال: منتظر پاسخ فیفا هستیم/ میزبان دختران ایران، تغییر می‌کند

فدراسیون فوتبال با اشاره به موضوع میزبانی فلسطین در دور دوم رقابت‌های فوتبال بانوان انتخابی المپیک 2020 تاکید کرد که با توجه به شرایط پیش آمده و مکاتباتی که در این زمینه از سوی فدراسیون فوتبال صورت گرفته، منتظر پاسخ کمیته مسابقات فیفا هستیم.

معرفی ناظر فرانسوی در انتخابات جودو/ عمادی از فدراسیون جهانی توضیح خواست + تصویر نامه

فدراسیون جهانی جودو در نامه ای به فدراسیون جودوی ایران ناظر خود را برای نظارت بر انتهابات ایران‌معرفی کرد، این در حالی است که سرپرست فدراسیون می‌گوید هیچ درخواستی در اینباره نداشته است.

اعلام برنامه مجمع عمومى فدراسیون فوتبال؛ خبری از تغییرات در هیات رئیسه نیست

سرپرست فدراسیون: هندبالیست ها دچار مشکل جسمانی هستند

بجنورد- ایرنا- سرپرست فدراسیون هندبال گفت: آزمون های به عمل آمده مشخص کرد که بیشترین مشکلات ورزشکاران هندبال کشور جسمانی است.

سرپرست فدراسیون: هندبالیست ها دچار مشکل جسمانی هستند

بجنورد - ایرنا- سرپرست فدراسیون هندبال گفت: آزمون های به عمل آمده مشخص کرد که بیشترین مشکلات ورزشکاران هندبال کشور جسمانی است.

۱۹ اسفند برگزاری مجمع عادی فدراسیون فوتبال

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، زمان برگزاری مجمع عادی فدراسیون فوتبال را ۱۹ اسفند اعلام کردند

فتحی: دستور زمین تمرین را از وزیر گرفتیم

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید ما خواهش کردیم گزارش های داوری که به فدراسیون ها می دهد را برای ما بفرستند. این نامه با ۲۳ برگ به فدراسیون فوتبال ارسال شد. نامه را سازمان لیگ اصلاح کرد و فدراسیون هم نامه ارسالی به آفریقای جنوبی را اصلاح کرد.]]>

تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال اعلام شد

مجمع عمومی عادی فدراسیون فوتبال یکشنبه ١٩ اسفند برگزار می‌شود.

تاریخ مجمع فدراسیون فوتبال مشخص شد/ بازنشسته‌ها در دستور کار نیست

زمان جدید برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال درحالی مشخص شد که براساس اعلام صورت گرفته بررسی وضعیت بازنشسته های این فدراسیون در دستور کار مجمع نیست!

گواری: نماینده هر بخش در انتخابات فدراسیون قایقرانی را وزارت ورزش انتخاب می‌کند/ ورزشکاری که بالاترین مدال را دارد، انتخاب شد

سرپرست فدراسیون قایقرانی در خصوص شرایط تیم‌های ملی و انتخابات فدراسیون و همچنین انتخاب نماینده هر بخش در انتخابات 7 اسفند ماه توضیحاتی ارائه کرد.

فدراسیون هندبال دنبال استعدادیابی از سنین پایه است

سنندج - ایرنا - سرپرست فدراسیون هندبال بر استعدادیابی در میان دانش آموزان و سنین پایه تاکید کرد و گفت: این فدراسیون استعدادیابی در رده های سنی پایه را با جدیت در دستور کار قرار دارد.

سلطانی‌فر: مجمع تکلیف بازنشسته‌های فوتبال را مشخص می‌کند

وزیر ورزش با تاکید بر اینکه مسئولیت انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون است، گفت: در جریان هستم که این موضوع در فدراسیون در حال انجام شود و به زودی نتیجه مشخص می‏شود.

درخواست فدراسیون فوتبال از صدا و سیما

تهران -ایرنا- فدراسیون فوتبال در بررسی مشکلات فرهنگی موجود در ورزشگاه ها از صدا و سیما خواست از تفسیر و کارشناسی حوادث چالش برانگیز که سبب تشویش اذهان می شود، جلوگیری کند.

رئیس جدید فوتبال افغانستان معرفی شد

کابل - ایرنا - رسانه های افغانستان اعلام کردند که «یوسف کارگر» از طرف «فدراسیون فوتبال جهانی» (فیفا» به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان برگزیده شده است.

عقیلی: فدراسیون می‌توانست 4 سال پیش با کی‌روش قطع همکاری کند/ کاش تیم ملی یاد می‌گرفت گل خوردن هم جزیی از فوتبال است

هادی عقیلی مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که فدراسیون فوتبال می‌توانست 4 سال پیش همکاری‌اش را با کارلوس کی‌روش خاتمه دهد.

محمود فکری به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از حضور سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در این کمیته خبر داد.