بارش مجدد برف و باران‌/ کاهش دما تا ۷ درجه در شمال

وزش باد نسبتاً شدید از امشب و روز جمعه در نیمه شرقی کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی رخ خواهد داد، کاهش 4 تا 7 درجه‌ای دما روز جمعه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و روز شنبه در شمال‌شرق پیش‌بینی می‌شود.مطالب مرتبط

بارش برف در ارتفاعات کرمان/شمال ۱۰ درجه سردتر می‌شود

سازمان هواشناسی اعلام کرده فردا در مناطق مختلفی شاهد بارش برف و باران خواهیم بود و هوای سواحل شمالی کشور ۷ تا ۱۰ درجه خنک می‌شود.

بارش باران و کاهش دما در مازندران

سامانه بارشی با کاهش 4 تا 8 درجه ای دما ، تا فردا در استان فعال است.

کاهش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در شمال کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه شدت بارش طی امروز (۳۰ بهمن) در استان گیلان و غرب استان مازندران است، گفت: در این مناطق طی امروز کاهش دمای شش تا ۱۰ درجه‌ای رخ می‌دهد.

ورود سامانه بارشی به سمنان و کاهش دما از امشب+ فیلم

با ورد سامانه بارشی به استان ، برای برخی نواحی استان سمنان بارش باران ، برای نواحی سردسیر و کوهستانی بارش برف و باران و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود ، امشب و فردا دما بین 3 تا 5 درجه کاهش می یابد.

کاهش 10 درجه ای دما در مناطق شمال شرق و سواحل دریای خزر

تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در مناطق شمال شرق و سواحل دریای خزر کاهش دمای 6 تا 10 درجه ای خواهیم داشت.

بارش برف و باران در اغلب نقاط کشور/ رگبار باران در بوشهر و خوزستان/ کاهش دما در استان‌های غربی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشورمان موجب بارش برف و باران و وزش باد می‌شود.]]>

بارش باران در گیلان/ ارتفاعات سپیدپوش می شود

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش باران و کاهش دمای هوای با ورود سامانه سرد و بارشی به منطقه، گفت: بارش در ارتفاعات به صورت برف بوده و این شرایط تا عصر فردا ادامه دارد.

کاهش 9 درجه‌ای دمای هوا در گلستان؛ احتمال آب‌گرفتگی معابر و اختلال در تردد محورهای کوهستانی

معاون هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ 2 سامانه بارشی به استان گلستان، از فردا دمای هوای استان 7 تا 9 درجه کاهش می‌یابد که سبب بارش برف و باران در استان و احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد محورهای کوهستانی می‌شود.

غرب و شمال غرب کشور بارانی

سامانه بارشی جدیدی از غرب و شمال غرب کشور وارد خواهد شد که سبب ابرناکی و بارش پراکنده برف و باران و در شمال غرب و غرب خواهد شد.

بارش‌ برف در برخی شهرها از سه‌شنبه/افت دما تا ۸ درجه در شمال شرق

بارش برف و باران در خراسان جنوبی

هواشناسی خراسان جنوبی درباره بارش برف و باران در امروز و فردا و کاهش محسوس دمای هوا در استان هشدار داد .

بارش در غرب و شمال غرب کشور و احتمال آبگرفتگی معابر

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی که از امشب وارد کشور می شود، موجب بارش باران و برف در غرب و شمال غرب و احتمالا آبگرفتگی معابر در این مناطق خواهد شد و به تدریج به دیگر استان های کشور سر می زند.

کاهش دما تا ۱۰ درجه در سواحل خزر و شمال‌شرق/آسمان صاف در پایتخت

شعف یزدی‌ها از بارش رحمت الهی/رونمایی باران از ضعف مدیریت شهری

یزد ـ بارش باران تقریبا در همه نقاط استان یزد از عصر روز گذشته آغاز شده و کویرنشینانی که ماه‌ها چشم به آسمان داشتند از استمرار این بارش‌ها به وجد آمده‌اند.

باران در زاهدان

ایرنا-زاهدان- بارش باران در مرکز استان سیستان و بلوچستان باعث خوشحالی مردم شد.مدت طولانیست که این شهر در انتظار باران بوده است و بارش شامگاه دوشنبه حال و هوای شادی به این شهر و مردمانش داده است.*7

باد شدید و باران در راه فارس

شیراز- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: با ورود یک سامانه بارشی فعال از سمت شمال غرب و غرب به این استان، از روز جمعه 26 بهمن ماه جاری شاهد وزش باد شدید و به تناوب بارش باران و برف خواهیم بود.

بارش باران از فردا در لرستان؛

با ورود امواج ناپایدار به جو منطقه ،برای فردا بعدازظهر و پس فردا بارش باران و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.

بارش شدید باران در روز شنبه

اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه بارش باران در روز شنبه شدت بیشتری خواهد داشت، گفت: بیشترین حجم بارش ها در مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات استان خواهد بود.

بارش باران در زاهدان به 33 میلی متر رسید

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارش رحمت الهی که از شب گذشته در سیستان و بلوچستان آغاز شده تا صبح امروز سبب بارش باران در شهرهای مختلف بین 2 تا 33 میلی‌متر شده است.

بارش باران و افزایش باد‌های شمال غربی در کیش

اداره کل هواشناسی استان هرمزگان نسبت به ورود سامانه بارشی و مواج شدن دریا اطلاعیه صادر کرد.