بارش مجدد برف و باران‌/ کاهش دما تا ۷ درجه در شمال

وزش باد نسبتاً شدید از امشب و روز جمعه در نیمه شرقی کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی رخ خواهد داد، کاهش 4 تا 7 درجه‌ای دما روز جمعه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و روز شنبه در شمال‌شرق پیش‌بینی می‌شود.مطالب مرتبط

بارش مجدد برف و باران‌/ کاهش دما تا ۷ درجه در شمال

وزش باد نسبتاً شدید از امشب و روز جمعه در نیمه شرقی کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی رخ خواهد داد، کاهش 4 تا 7 درجه‌ای دما روز جمعه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و روز شنبه در شمال‌شرق پیش‌بینی می‌شود.

بارش باران و کاهش آلودگی هوای پایتخت از فردا/‌برف موجب اختلال ترافیکی می‌شود

از اواخر وقت امروز تا اوایل وقت جمعه در مسیرهای کوهستانی دامنه‌های زاگرس واقع در شمال غرب، غرب تا جنوب غرب کشور و ارتفاعات و دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز، بارش برف و اختلال در ترافیک جاده‌ای به سبب لغزندگی و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

تداوم بارش باران در مازندران

هوای استان مازندران امروز 2 تا 3 درجه کاهش می یابد .

پایان هفته در سمنان با ابرناکی و کاهش دما همراه است

سمنان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: با ورود سامانه بارشی به این استان، بارش باران و کاهش سه تا پنج درجه ای دما پیش بینی می شود.

سمنان سرد شد + فیلم

افزایش ابر ، بارش باران و برف بویژه در ارتفاعات ، وزش باد و کاهش یک تا 3 درجه ای دمای هوا پیش بینی هواشناسان برای وضعیت جوی استان سمنان است.

بارش باران و برف در نیمه غربی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: اواخر وقت امشب ( ۲۰ آذر) سامانه بارشی به شمال غرب کشور وارد می‌شود و طی فردا (۲۱ آذرماه) در نیمه غربی آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و برف و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

بارش برف و باران در البرز

کرج-ایرنا-مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که از امروز پنجشنبه تا 2 روز آینده بارش برف و باران، کاهش دما و وزش باد شدید برای این استان پیش بینی می شود.

آستارا سرد و بارانی است

آستارا - ایرنا - ورود جبهه هوای سرد به شمال کشور، باعث کاهش دمای هوا و بارش پراکنده باران در آستارا شد.

کاهش 10 درجه‌ای دمای هوا در گلستان

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی، دمای هوای استان گلستان از امروز 8 تا 10 درجه کاهش یافته و شاهد بارش برف در ارتفاعات استان خواهیم بود و دریای خزر نیز مواج است.

کاهش دما و بارش باران برای استان تهران پیش بینی می شود

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد طی 2روز آینده کاهش دما و بارش باران برای استان پیش بینی می شود.

بارش 80 میلی‌متری باران در پیرانشهر/ سامانه بارشی از آذربایجان‌غربی خارج شد

کارشناس اداره کل پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌غربی با اشاره به بیشترین بارش‌های باران در 24 ساعت گذشته در شهرهای استان گفت: در این مدت شاهد بارش 50 میلی‌متری باران در ارومیه و 80 میلی‌متر باران در پیرانشهر بوده‌ایم.

افزایش آلاینده‌ها‌ در هوای پایتخت/بارش برف در برخی مناطق

فردا در غرب آذربایجان غربی و روز پنج‌شنبه در برخی نقاط آذربایجان‌های شرقی و غربی، غرب کردستان و شمال زنجان بارش باران و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود و در نقاط کوهستانی و سردسیر شاهد بارش برف خواهیم بود.

دمای گلستان 10 درجه خنک می شود

گرگان - ایرنا - اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد: براساس نقشه های پیش یابی از پنجشنبه شب با نفوذ سامانه ناپایدار به استان، افزایش ابر، وزش باد شدید، مواج شدن دریا، بارندگی، آذرخش، در نواحی کوهستانی بارش برف و کاهش 10 تا 8 درجه سلسیوس و مه غلیط پیش بینی

ادامه بارش‌ها در شمال غرب کشور

بخش‌هایی از غرب، شمال شرق و سواحل دریای خزر امروز منتظر وقوع بارش باشند.

۳۲ میلی‌متر باران در لرستان بارید/ ثبت بیشترین بارش‌ها در پلدختر

خرم‌آباد- مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از بارش ۳۲ میلی‌متر باران در این استان خبر داد و گفت: بارش‌ها به صورت متناوب تا شنبه ادامه دارد.

بارش باران و آلودگی هوا در کرج

ایرنا - کرج - علیرغم بارش باران در روز پنجشنبه همچنان هوای کرج آلوده است.*10*

ادامه بارش های پراکنده در شمال غرب و غرب کشور

تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: بررسی سامانه های جوی نشان می دهد امروز شنبه در استان های واقع در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و شمال شرق بارش های پراکنده ادامه دارد.

افزایش دمای هوا در شمال/ بارش برف و باران در شمال غرب

سازمان هواشناسی اعلام کرده از امروز تا پنج‌شنبه در نوار شمالی کشور دمای هوا افزایش می‌یابد و روز چهارشنبه و پنج‌شنبه در برخی مناطق کشور برف خواهد بارید.

کاهش 4 تا درجه ای دما در مازندران

کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در برخی مناطق مازندران از پیامد استقرار سامانه بارشی در این استان است .

بارش باران و برف در جاده‌های 4 استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران و برف در محورهای چهار استان کشور خبر داد.