کاهش تولید نفت در زمستان برای روسیه دشوار است

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد کاهش تولید نفت در زمستان برای این کشور دشوارتر از دیگر کشورها است.مطالب مرتبط

جهش ۲ درصدی قیمت نفت با آماده شدن عربستان برای کاهش تولید

قیمت‌های نفت در حالی با کاهش شدید تولیدات اوپک بیش از ۲ درصد جهش کرد چراکه عربستان اعلام کرد در ماه مارس تولید خود را بیش از نیم میلیون بشکه در روز کمتر از سطح متعهد شده اولیه، کاهش ‌می‌دهد.

تلاش روسیه برای توافق با آمریکا در رابطه با کاهش تسلیحات استراتژیک

وزیر امور خارجه روسیه گفت که کشورش برای رسیدن به توافقی جدید با آمریکا درباره کاهش تسلیحات استراتژیک خبر داد.]]>

پامپئو: برای کمک به کاهش مداخله روسیه در انتخابات اروپا آماده‌ایم

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن آماده است تا به کشورهای اروپایی در کاهش خطر "مداخله" روسیه در انتخابات‌هایشان کمک کند.

پیشنهادی برای تغییر توافق اوپک و متحدانش مطرح نیست

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که با وجود شرایط بحرانی در ونزوئلا، پیشنهادی برای اصلاح توافق جهانی کاهش تولید نفت مطرح نشده است.

روسیه: حق تولید و آزمایش موشک‌های بومی برای ایران محفوظ است

رئیس اداره منع اشاعه و کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه روسیه تأکید کرد ایران از حق تولید و آزمایش موشک‌های بومی خود برخوردار است و این مسئله هیچ منافاتی با قطعنامه‌های سازمان ملل ندارد.

تولید نفت روسیه از عربستان پیشی گرفت

مسکو - ایرنا - یک سازمان بین المللی از پیشی گرفتن تولید نفت روسیه از عربستان سعودی در آخرین ماه سال میلادی گذشته (آذر - دی) خبر داد.

عربستان تولید نفت خود را 500 هزار بشکه در روز کاهش می دهد

تهران - ایرنا - 'خالد الفالح' وزیر انرژی عربستان اعلام کرد که کشورش تولید نفت خود را نیم میلیون بشکه در روز کاهش می دهد تا مجموع تولید نفت خام این کشور به 9.8 دهم میلیون بشکه در روز برسد.

کاهش دید، رانندگی در جاده های کردستان را دشوار کرده است

سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده پلیس راه کردستان گفت: وجود مه شدید، بارش شدید باران و برف در گردنه ها و جاده های استان موجب کاهش دید و دشواری رانندگی شده است.

افت 8.8 درصدی تولید خودرو در آمریکا

تولید خودروهای موتوری و قطعات ماه گذشته در آمریکا 8.8 درصد کاهش یافت که بیشترین کاهش از ماه مه 2009 یعنی زمان رکود اقتصادی بوده است.

انتشار داستان انقلاب با ممیزی‌های غیر کارشناسانه دشوار شده است

عزتی‌پاک در میزگرد بوطیقا گفت: رمان قالبی برای اندیشیدن است عده‌ای این قالب را برای بیان اندیشه‌هایشان انتخاب کرده‌اند اما شیوه‌ ممیزی غیر کارشناسانه‌ انتشار داستان انقلاب را دشوار کرده است.

تولید را نکُشید

خانه‌های صنعت، معدن و تجارت در قالب بیانیه‌ای اعلام کرد: بیماری مزمن اقتصاد و ابتلای آن به تورم مستمر، سقوط ارزش ریال و تغییر مستمر قیمت ها و تورم لجام گسیخته سال جاری، امکان برنامه ریزی و کار و تولید را به عملی بسیار دشوار و پرریسک تبدیل کرده است".

افزایش تولید مرغ در کشور/قیمت مرغ و جوجه یکروزه کاهش یافت

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، با اشاره به کاهش قیمت مرغ و جوجه یکروزه در بازار، گفت: تولید، روز به روز در حال افزایش است و احتمال کاهش مجدد قیمت وجود دارد.

دشوار برای مخاطب عام و آسان برای داوران

تهران- ایرنا- شهاب آگاهی کارگردان نمایش «پرومته- طاعون» به گونه‌ای از الگوهای تئاتر تجربی استفاده و به سمت تولید نمایشی تجریدی حرکت کرده است که در ارتباط گیری با عموم مخاطبانش به همان اندازه دچار سختی می شود که آشنایان به فنون نمایش مشکلی در برقراری ارتبا

نیجریه در راستای توافق اوپک تولید نفت خود را کاهش می‌دهد

رئیس جمهور نیجریه گفت که کشورش در راستای توافق کاهش تولید اوپک که در دسامبر امضا شد، تولید نفت خود را پایین می آورد .

اهدای سرخ برای زندگی سبز

تهران- ایرنا- سالانه در ایران بیش از 2 میلیون و 100 هزار نفر خون اهدا می کنند با این حال در زمستان که نیاز به خون و فراورده های خونی به ویژه برای گروه های خون منفی بیشتر می شود، اهدای خون به دلایلی مانند ابتلا به بیماری های فصل سرما کاهش چشمگیری می یابد.

جمهوری آذربایجان واردات غله از روسیه را 59 درصد کاهش داد

باکو – ایرنا – جمهوری آذربایجان در نیمه اول سال 2018 میلادی واردات غله از فدراسیون روسیه را 59.4 درصد کاهش داده است .

سفیر سابق روسیه در آمریکا: سطح روابط دوجانبه بازهم کاهش خواهد یافت

سفیر سابق روسیه در واشنگتن و سناتور کنونی روس معتقد است که اختلافات سیاسی جدی داخلی در آمریکا ممکن است به کاهش هر چه بیشتر سطح روابط دیپلماتیک بین واشنگتن و مسکو بیانجامد.

وزیر انرژی روسیه: با توافق اوپک جلوی نفت 25 دلاری را گرفتیم

وزیر انرژی روسیه گفت: اگر اوپک و متحدانش به رهبری روسیه در 2017 شروع به مهار تولید نفت نمی‌کردند، قیمت نفت به 25 دلار در هر بشکه سقوط می‌کرد .

کاهش ۳۰ درصدی مصرف آب در تولید برنج رشت

مدیر جهاد کشاورزی رشت گفت: با توسعه و شتاب در انجام شخم زمستانه شاهد کاهش ۳۰ درصدی هزینه مصرف آب در تولید برنج سفید رشت خواهیم بود.

گروه جاوید شرایط تامین مالی و دریافت تسهیلات را ساده می‌کند

از ابتدای سال ۹۷ شرایط نامناسب در بازار سرمایه ایران، امکان تامین سرمایه برای پروژه‌های مختلف اقتصادی را دشوار کرد، به شکلی که بسیاری از کسب و کارها با تعدیل نیرو یا کاهش فعالیت روبرو شدند.