بازداشت سه نفر در انگلیس به ظن فعالیتهای تروریستی
مطالب مرتبط

انهدام باندهای تروریستی در مرزهای کشور

فرمانده ناجا: افرادی با هدف انجام اقدامات تروریستی به صورت غیر مجاز وارد کشور شده بودند که با هوشیاری مرزبانان، بازداشت شدند

یک شهروند انگلیسی به اتهام اقدامات تروریستی بازداشت شد

بازداشت 8 نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش - زاهدان

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از دستگیری هشت نفر در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش –زاهدان خبر داد.

افسر گارد ساحلی آمریکا به اتهام طرح‌ریزی اقدام تروریستی بازداشت شد

عملیات تروریستی خاش متصل به آمریکا و ایادی آن در منطقه است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان جریان طبیعی نیست و متصل به سازمان‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی، آمریکا، انگلیس و دنباله‌های منطقه‌ای آن‌ها است.

افسر آمریکایی به اتهام برنامه ریزی حمله تروریستی بازداشت شد

تهران – ایرنا – مقام های آمریکایی یکی افسر گارد ساحلی این کشور را به اتهام نگه داری سلاح و برنامه ریزی برای یک حمله گسترده بازداشت کردند.

بازداشت دهها فلسطینی در قدس اشغالی

نظامیان اشغالگر در موج جدید بازداشت ها در قدس، شصت نفر از اهالی این شهر را بازداشت کردند.

کانادا بازداشت دو تبعه خود را انتقام گیری چین نامید

نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه کانادا از نزاع و کشمکش بر سر بازداشت دو شهروند کانادایی خبر داد و گفت: این دو بازداشت خودسرانه و انتقام آشکار چین علیه بازداشت مدیر شرکت هوآوی در کانادا است.

پیامدهای اعلام زودهنگام شکست داعش در افغانستان

کابل - ایرنا - رئیس جمهوری افغانستان روز یکشنبه گذشته شکست داعش را در افغانستان اعلام کرد و این پیروزی بزرگ را به مردم این کشور تبریک گفت که به نظر می رسد این اعلام زودهنگام بوده و غفلت در تعقیب فعالیتهای داعش و خطر جدی تر ادامه حیات این گروه تروریستی را

وزیر کشور انگلیس: از بازگشت هواداران داعش جلوگیری می کنم

لندن – ایرنا – درحالی‌که موضوع بازگشت یک دختر دانش‌آموز فراری انگلیسی از داعش، در رسانه‌های این کشور خبرساز شده است وزیر کشور می‌گوید که از بازگشت هواداران این گروه تروریستی به انگلیس جلوگیری می‌کند.

واکنش معاون وزارت خارجه انگلیس به حمله تروریستی در زاهدان

معاون امور خاورمیانه وزارت امور خارجه انگلستان با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود به واقعه تروریستی زاهدان واکنش نشان داد و این حمله انتحاری را محکوم کرد]]>

آیت‌الله جزایری چرا به انگلیس سفر کرد؟

سفیر ایران در انگلیس گفت: امام جمعه اهواز در سفر به انگلیس به دلیل درد پا توسط پزشک معاینه شدند، اما بستری یا درمانی صورت نگرفت.

افزایش 600 درصدی تعداد افراد سلب تابعیت شده در انگلیس

استفاده دولت انگلیس از اختیارات بحث برانگیزش در لغو تابعیت انگلیس طی یک سال بیش از ششصد درصد افزایش داشته است

رای گیری درباره برگزیت در پارلمان انگلیس تکرار می شود

نخست وزیر انگلیس اعلام کرد طرح بازنگری شده خروج این کشور از اتحادیه اروپا را هرچه سریع تر بار دیگر برای رای گیری به پارلمان انگلیس خواهد فرستاد

هشدار مراکز امنیتی هند درباره وقوع یک حمله بزرگ تروریستی

دهلی نو-ایرنا- سازمان های اطلاعاتی و امنیتی هند نسبت به یک حمله تروریستی هشدار دادند و اعلام کردند که گروه تروریستی جیش محمد پس از عملیات انتحاری پنجشنبه گذشته ، درصدد حمله تروریستی بزرگ در بخش دیگری از کشور است.

عملیات پلیس ترکیه علیه داعش و دستگیری 52 مظنون

طی عملیاتی که پلیس ترکیه در بورسا انجام داد، 52 مظنون به عضویت در این گروهک تروریستی بازداشت شدند.

باندهای تروریستی موردحمایت آمریکاعامل انفجار تروریستی ایران هستند

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چهارشنبه در استان سیستان و بلوچستان را که به شهادت و زخمی شدن شماری از نیروهای سپاه پاسداران منجر گردید، محکوم کرد.

موج تازه مهاجرت به انگلیس در آستانه برگزیت

لندن - ایرنا - موسسه سلطنتی ملی غریق نجات انگلیس اعلام کرد که 19 پناهجو با قایق بادی از طریق کانال مانش وارد خاک انگلیس شدند که این موضوع نشان دهنده موج تازه مهاجرت به این کشور است.

چگونگی بازداشت ۳ نفر از عوامل حادثه تروریستی خاش-زاهدان

به همت سپاه قدس و نیروی زمینی سپاه شب گذشته در عملیاتی سریع، چند خانه تیمی در خاش که عوامل جنایت اخیر در آنها مستقر بودند متلاشی شده و ۳ نفر از تروریست ها دستگیر شدند.

تصمیم شرکت هوندا برای تعطیلی کارخانه خود در انگلیس

شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا، کارخانه خود را در سویندان انگلیس در سال 2022 تعطیل خواهد کرد که ضربه سختی به انگلیس در آستانه برگزیت تلقی می شود.