استقرار گروههای امداد زمستانی در جاده های غرب خراسان رضوی

8 گروه راهداری در چارچوب اجرای 'طرح زمستانه' در جاده های شهرستانهای سبزوار و داورزن واقع در غرب خراسان رضوی برای خدمات رسانی به مسافران مستقر شدند.مطالب مرتبط

استقرار گروههای امداد زمستانی در جاده های غرب خراسان رضوی

استقرار گروههای امداد زمستانی در جاده های غرب خراسان رضوی

8 گروه راهداری در چارچوب اجرای 'طرح زمستانه' در جاده های شهرستانهای سبزوار و داورزن واقع در غرب خراسان رضوی برای خدمات رسانی به مسافران مستقر شدند.

گروههای امداد زمستانی در جاده های غرب خراسان رضوی مستقر شدند

سبزوار- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار گفت: هشت گروه راهداری در چارچوب اجرای 'طرح زمستانه' در جاده های شهرستانهای سبزوار و داورزن واقع در غرب خراسان رضوی برای خدمات رسانی به مسافران مستقر شدند.

اجرای طرح راهداری زمستانی در خراسان رضوی آغاز شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: طرح راهداری زمستانی که از امروز 15 آذر در سطح این استان آغاز شده تا 15 فروردین ماه آتی ادامه دارد.

آمادگی اورژانس 115 نیشابور در طرح امداد زمستانی

اورژانس پیش بیمارستانی برای امداد رسانی سریع به مصدومان و حادثه دیدگان احتمالی حوادث جاده ای و کاهش تلفات این حوادث در محورهای اصلی و پرتردد،در طرح امداد زمستانی، آمادگی کامل دارد.

استقرار پایگاه‌های زمستانی هلال احمر از 22 آذر در جاده‌های استان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از استقرار پایگاه‌های زمستانی هلال احمر از 22 آذر ماه در جاده‌های استان خبر داد.

راهداری زمستانی خراسان در گردنه کمبودها

مشهد- ایرنا- خراسان رضوی سالانه میزبان 30 میلیون زائر و مسافر است که حدود 90 درصد آنها با استفاده از خودرو و از طریق جاده ای به این استان و شهر مشهد رفت و آمد می کنند.

70 گروه راهداری در طرح زمستانی چهارمحال و بختیاری مستقر شد

شهرکرد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از آغاز طرح راهداری زمستانی و استقرار 70 گروه (اکیپ) راهداری در جاده های استان خبر داد.

برنامه‌ریزی برای استقرار دومین شرکت خودروسازی در خراسان رضوی

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: دومین شرکت خودروسازی بعد از ایران خودرو در آینده‌ای نزدیک در استان استقرار یافته و فعالیت خود را آغاز می‌کند.

کمیته امداد موسسات خیریه را رقیب خود نمی‌داند

مشهد-معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت:خراسان رضوی ۵۵۷ موسسه خیریه دارای مجوز دارد که ما آنها را رقیب خود نمی دانیم.

کمک های مردمی به کمیته امداد خراسان رضوی ۲۵ درصد رشد داشته است

مشهد- مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال تاکنون میزان انفاق و مشارکت‌های مردمی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است.

گروه های راهداری زمستانی در جاده های ساوه مستقر شدند

ساوه -ایرنا - رئیس اداره راه و حمل ونقل جاده ای ساوه گفت: گروه های راهداری زمستانی این شهرستان همزمان با آغاز طرح خدمات فصل سرما در جاده های این منطقه مستقرشدند.

1200 واحد مسکونی تحویل مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی شد

مشهد- ایرنا- مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: یک هزار و 237 واحد مسکونی از ابتدای امسال تاکنون در قالب خرید، ساخت و اتمام پروژه های نیمه تمام تحویل مددجویان زیر پوشش این نهاد شد.

283 کیلو گرم مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شد

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: 283 کیلو گرم تریاک از یک خودرو پژو 405 در جاده بردسکن - سبزوار کشف شد.

تحویل 1237 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

یک هزار و 237 باب واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان‌ رضوی تحویل داده شد.

چهار هزار بیمار زیر پوشش کمیته امداد خراسان رضوی قرار دارند

چهار هزار بیمار نیازمند، صعب العلاج و مبتلا به بیماری های خاص زیر پوشش کمیته امداد خراسان رضوی قرار دارند.

طرح راهداری زمستانی استان تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح راهداری زمستانی جاده ای استان تهران ازامروز(15 آذر) خبرداد وگفت که این طرح تا 15 فروردین سال 98 ادامه داد.

خراسان رضوی از امشب بارانی می شود

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای باران از امشب در سطح استان آغاز شده و همراه با کاهش تدریجی دمای هوا طی روزهای آتی مناطق مختلف خراسان رضوی را فرا می گیرد.

اشتغال ۵۲۰ مددجوی کمیته امداد با اجرای طرح پنل های خورشیدی

۵۲۰ مشترک روستایی با حمایت های کمیته امداد خراسان رضوی با اجرای طرح پنل های خورشیدی شاغل شدند.

آغاز اجرای طرح زمستانی در شهرستان بردسکن

طرح راهداری زمستانی با استقرار 5 گروه راهداری در محورهای مواصلاتی شهرستان بردسکن آغاز شد.