برگزاری تجمع ضدآمریکایی دانشجویان در مشهد

دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با برپایی تجمع ضداستکباری در محل یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، روز دانشجو را گرامی داشتند.مطالب مرتبط

یزدی‌ها در مخالفت با FATF تجمع کردند

تعدادی از دانشجویان، طلاب و مردم یزد در تجمع خود در مخالفت با تصویب لوایح FATF، هدف خود از این تجمع را گامی در جهت مقابله با اقدامات نامناسب برخی دولتمردان دانستند.

دانشجویان یاسوجی در مخالفت با لوایح CFT و پالرمو تجمع کردند

دانشجویان دانشگاه‌های مختلف یاسوج در اعتراض به لوایح CFT و پالرمو تجمع کردند.

دانشجویان دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تجمع کردند

جمعی از دانشجویان دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در اعتراض به کمبود امکانات درمان و آموزشی موردنیاز تجمع کردند.

جمعی از دانشجویان مشهد در حمایت از بیانیه رهبری راهپیمایی کردند

مشهد - ایرنا - جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاههای مشهد پنجشنبه شب با راهپیمایی از مقابل مهدیه این شهر تا حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) حمایت خود را از بیانیه اخیر رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

جمعی از دانشجویان مشهد در حمایت از بیانیه رهبری راهپیمایی کردند

مشهد- ایرنا- جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاههای مشهد پنجشنبه شب با راهپیمایی از مقابل مهدیه این شهر تا حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) حمایت خود را از بیانیه اخیر رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

عزیمت گروهی از دانشجویان دانشگاه شریف به مشهد

گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) عازم مشهد مقدس شده اند.

چرا جشنواره ملی دانشجویان دانشگاه پیام نور برگزار شد؟

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور گفت: برگزاری جشنواره ملی دانشجویان دانشگاه پیام نور نشان از عزت و اقتدار فرهنگی دانشجویان پیام نور دارد و جذب حداکثری دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

تجمع خانواده‌های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

این تجمع در ترمینال شماره ٤ فرودگاه مهرآباد با ذکر الله‌اکبر و همراه با پلاکاردهای اعتراضی خانواده جانباختگان از شرکت هواپیمایی آسمان در حال برگزاری است.

راهپیمایی جمعی از دانشجویان مشهد در حمایت از بیانیه رهبری

جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های مشهد، پنجشنبه شب با راهپیمایی از مقابل مهدیه تا حرم مطهر امام رضا (ع)، حمایت خود را از بیانیه رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

برگزاری سومین روز تحصن دانشجویان و مردم در مخالفت با لوایح FATF / رونمایی دانشجویان از طومار ۳۶ متری

مشهد میزبان مسابقات سراسری برنامه‌نویسی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: دومین دوره مسابقات سراسری ACM دانشجویان دانشگاه پیام نور 4 اسفندماه در مشهد برگزار می‌شود.

برنامه ریزی برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در مشهد

مشهد-رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد گفت: برنامه ریزی لازم برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در مشهد با همکاری سازمان های متولی در حال انجام است.

جشن چله انقلاب در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- دانشجویان خارجی و بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد شامگاه چهارشنبه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را در قالب جشنی با عنوان 'چله انقلاب' گرامی داشتند.

برگزاری تجمع اعتراض آمیز در برابر کنسولگری مصر در استانبول

اراک، میزبان مسابقات والیبالی دانشجویان کشور

رقابت های والیبال دانشجویان پسر دانشگاه های جامع علمی و کاربردی کشور به میزبانی اراک در حال برگزاری است.

محدودیت‌های دانشگاه سدی برابر افزایش تعداد دانشجویان خارجی

مدیر روابط بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مشکل فعلی ما نبود ظرفیت کافی برای جذب دانشجویان خارجی است که دانشگاه باید در اختیارمان قرار دهد.

طرح توانا با هدف توانمندی کارآفرینانه دانشجویان اجرا می شود

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه، از برگزاری دوره‌ آموزشی طرح توانا با هدف آشنایی با راه‌های ایجاد کسب ‌و ‌کارهای نوآورانه برای دانشجویان استان خبر داد.

تجمع اعتراض آمیز در ژنو

صدها عضو جنبش ضد سرمایه داری در ژنو تجمع کردند.

‌تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات دانشجویان خارجی خواهیم کرد

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: ما در دانشگاه فردوسی تمام سعی خود را خواهیم کرد که دانشجویان خارجی مشکلی نداشته باشند، اما به هر حال باز هم سختی‌هایی وجود خواهد داشت.

مسابقات ملی مناظره دانشجویان در اردبیل برگزار می‌شود‌

دبیر اجرایی هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان اردبیل از برگزاری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در اردبیل خبر داد و گفت: ثبت‌نام مرحله استانی این دوره از مسابقات در دانشگاه‌های استان آغاز شد.