برگزاری تجمع ضدآمریکایی دانشجویان در مشهد

دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با برپایی تجمع ضداستکباری در محل یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، روز دانشجو را گرامی داشتند.مطالب مرتبط

برگزاری تجمع ضدآمریکایی دانشجویان در مشهد

دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با برپایی تجمع ضداستکباری در محل یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، روز دانشجو را گرامی داشتند.

دانشجویان در مشهد تجمع ضدآمریکایی برگزار کردند

مشهد- ایرنا- دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد روز پنجشنبه همزمان با 16 آذر با برپایی تجمع ضداستکباری در محل یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، روز دانشجو را گرامی داشتند.

تجمع ساختارشکنان در دانشگاه امیرکبیر و مقاومت دانشجویان مقابل آنها

تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر از ظهر امروز با برگزاری یک تجمع بدون مجوز موجب برهم خوردن آرامش فضای این دانشگاه شده‌اند.

تجمع غیرقانونی تعدادی از دانشجویان دانشکده فنی شمسی‌پور

تعدادی از دانشجویان دانشکده فنی شمسی‌پور تهران به بهانه روز دانشجو و در پوشش پیگیری مشکلات کارگران و معلمان قصد برگزاری تجمع غیرقانونی و برهم زدن آرامش دانشگاه را داشتند.

دانشجویان سرمایه و کلید سعادت یک ملتند

امام جمعه کرمانشاه ضمن تاکید نقش دانشجویان بر آینده سازی در جامعه گفت: جوامع دانشگاهی باید در تربیت دانشجوی ضدآمریکایی اهتمام ویژه داشته باشند و دانشجویانی با روحیه عدالت‌طلبی و آزادی‌خواهی به جامعه تحویل دهند.

کلید سعادت کشور به دست دانشجویان است

امام جمعه کرمانشاه کلید سعادت کشور را به دست دانشجویان دانست و گفت: جوامع دانشگاهی باید در تربیت دانشجوی ضدآمریکایی اهتمام ویژه داشته باشند و دانشجویانی با روحیه عدالت‌طلبی و آزادی‌خواهی به جامعه تحویل دهند.

دانشجویان غیر سیاسی نشده‌اند، فهم‌شان از سیاست تغییر کرده است

استاد علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به تغییر روند دانشجویان در طول اعصار مختلف گفت: اگر جنب و جوش و فعالیت دانشجویان فعلی را با دانشجویان دهه گذشته مقایسه کنیم تفاوت‌های زیادی مشاهده خواهیم کرد.

بخشی از هزینه های دانشگاه فردوسی توسط دانشجویان خارجی تامین می شود

مشهد- ایرنا- رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشجویان خارجی درآمد بسیار برای این دانشگاه به همراه آورده و بسیاری از هزینه های دانشگاه از طریق شهریه این دانشجویان تامین می شود.

پلیس آلمان مجوز برگزاری تجمع گسترده مخالفین مقابل سفارت تاجیکستان را صادر کرد

کمیته شهروندی نجات گروگان‌ها و زندانیان سیاسی تاجیک به منظور برگزاری یک تجمع گسترده مقابل سفارت تاجیکستان در برلین به مناسبت روز بین‌المللی حقوق بشر از پلیس آلمان مجوز رسمی دریافت کرده است.

اعتراض دانشجویان عربستانی به امنیتی شدن فضای دانشگاه ها

تهران-ایرنا- جمعی از دانشجویان زن عربستانی با تجمع در مقابل یکی از دانشگاه های این کشور در ریاض نسبت به حضور گسترده مخبرها و جاسوس ها در محیط دانشگاه و بازداشت همکلاسی های خود اعتراض کردند.

اجتماع 3000 نفری دانشجویان بسیجی مشهد برگزار می‌شود

معاون بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی گفت: اجتماع 3000 نفری دانشجویان بسیجی مشهد در دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود.

دانشجویان برای حضور در مناظرات بین المللی آماده می شوند

تهران - ایرنا - دبیر اجرایی مسابقات دانشجویی می گوید: برگزاری مناظره دانشجویان به زبان انگلیسی زمینه مناسبی برای حضور دانشجویان ایرانی در مسابقات برتر بین المللی را فراهم می سازد و به زودی باید شاهد حضور دانشجویان کشور در مسابقات سطح اول جهان باشیم.

تجمع هیات های مذهبی زاهدان همزمان با روز دانشجو برگزار می شود

زاهدان - مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری تجمع بزرگ هیئات مذهبی زاهدان با همکاری جامعه ایمانی «مشعر» و شورای هیئات مذهبی استان به مناسبت روز دانشجو خبر داد.

برگزاری جشن روز دانشجو ویژه دانشجویان دختر در دانشگاه امیرکبیر

دفتر دختران با همکاری فرهنگی اداره امور خوابگاه‌ها دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری جشن روز دانشجو ویژه دانشجویان دختر کرد.

تجمع پیمانکاران مقابل شورای شهر تهران/حضور پلیس در میان تجمع‌کنندگان

از صبح امروز جمعی از پیمانکاران با حضور در مقابل ساختمان شورای شهر تهران نسبت به عدم پرداخت بدهی‌هایشان از سوی شهرداری تهران تجمع کردند و این در حالیست که این تجمع نسبت به سایر تجمعات جمعیت بیشتری را در بر می‌گیرد.

تجمع اعتراضی پیمانکاران طلبکار مقابل شورا

پیمانکاران شهرداری این هفته نیز مقابل شورا تجمع کرده و اعلام کردند تنها با حضور شهردار تهران تجمع اعتراض آمیز خود را پایان می دهند.

اقدام دانشگاه فردوسی برای حضور دانشجویان جهت گذراندن دوره‌های زبان‌ روسی در روسیه

مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در تلاش هستیم تا دانشجویان گروه زبان روسی دانشگاه فردوسی، مدرسه تابستانی زبان روسی خود را در دانشگاه فدرال کازان روسیه بگذرانند.

اعتراض دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند به کیفیت غذا

تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند در اعتراض به کیفیت غذا در محوطه این دانشگاه‎ تجمع کردند.

برگزاری جشن کتاب در دانشگاه یزد+ تصاویر

جشن کتاب با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان با هدف تشویق دانشجویان به مطالعه کتاب در دانشگاه یزد برگزار شد.

برگزاری جلسه کمیسیون آموزش با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی/ دانشجویان در صورت مشکل می توانند به کمیسیون آموزش مراجعه کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش گفت: اگر دانشجویان دانشگاهی در اعمال نظراتشان برای نوع برگزاری مراسم‌ها با مشکل مواجه هستند و به هر دلیلی برایشان مشکل ایجاد شده و وزارتخانه‌های علوم یا بهداشت هم به هر دلیلی به این مساله رسیدگی نمی‌کنند، می‌توانند برای پیگیری به ما م