سم ریمی دیگر کارگردان فیلم The Name of the Wind نخواهد بود
مطالب مرتبط

سم ریمی دیگر کارگردان فیلم The Name of the Wind نخواهد بود

آدرس غلط کارگردان «مارموز» به فیلمسازان/ فیلم‌های حساس را به «فجر» ندهید!

کارگردان «مارموز» در اکران خصوصی فیلمش گفت: اگر فیلم حساس ساختید، قید جشنواره فجر را بزنید. جشنواره فجر به محلی تبدیل شده که افرادی از نهادهایی غیر وزارت ارشاد به تماشای فیلم‌ها می‌نشینند و بعد گزارش فیلم را به جاهای دیگر می‌دهند.

کارگردان فیلم سینمایی «کُنجان‌چَم»: داستان فیلم الهام‌گرفته از زندگی خودم است

«کُنجان‌چَم» اولین فیلم سینمایی بلند «یاسمن نصرتی» است که در مقام کارگردان آن را تولید کرده است و داستانش به سالهای دفاع مقدس برمی‌گردد. در مطلب پیش‌ِرو پروسه تولید اثرش و شیوه شناخت او از جنگ را می‌خوانید.

«امیر» جایزه بهترین کارگردان فیلم اول را به نام خود زد

«امیر» ساخته نیما اقلیما جایزه بهترین کارگردان فیلم اول را از جشنواره فیلم «همه نورها» حیدرآباد به دست آورد.

تحریم قهرمان‌های زخمی و سوخته در سینمای انگلیس

انستیتوی فیلم بریتانیا اعلام کرد دیگر در فیلم‌هایی که ضد قهرمان‌هایش صورت زخمی، سوخته و معیوب داشته باشد سرمایه‌گذاری نخواهد کرد چون باعث ایجاد مشکلاتی برای نوجوان‌‌ها و جوان‌ها می‌شود.

کارگردان مشهور آمریکایی فیلم خاشقچی را می سازد

تهران- ایرنا- یک بازیگر و کارگردان مشهور هالیوودی برای ساخت فیلمی مستند درباره قتل روزنامه نگار منتقد سعودی که در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسیده بود، وارد این شهر شد.

مذاکره کارگردان فیلم I Tonya برای حضور در فیلم Cruella با بازی اما استون

دیپلم افتخار یونیسف به مستند «همشهری جنگ» اهدا شد

اهواز - فیلم مستند «همشهری جنگ» ساخته کارگردان اهوازی در مقر سازمان یونیسف در تهران به نمایش درآمد و دیپلم افتخار یونیسف به احمد زائری کارگردان این فیلم اهدا شد.

هنر فیلم سازی با حمایت بخش خصوصی متحول می شود

زنجان - ایرنا - بازیگر، مدیر تولید، کارگردان فیلم های سینمای گفت: اگر هنر فیلم سازی و صنعت سینما از طرف بخش خصوصی حمایت شود، فیلم ها نیز با موضوعات متنوع و کیفیت بهتری ساخته و موجب تحول در این حوزه خواهد شد.

کارگردان آمریکایی فیلم ترور «خاشقچی» را می‌سازد

منابع خبری روز چهارشنبه گفته‌اند یک بازیگر و کارگردان معروف آمریکایی برای ساخت فیلمی از نحوه قتل «جمال خاشقچی»، روزنامه‌نگار منتقد سعودی به ترکیه سفر کرده است.

فیلم کارگردان ایرانی در میان شانس‌های اصلی اسکار خارجی

فیلم «مرز» ساخته علی عباسی به عنوان یکی از پیشتازان اصلی شاخه بهترین فیلم غیرانگلیسی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود.

بهرام بدخشانی: مانند "فرج حیدری" در سینما متولد نخواهد شد

بهرام بدخشانی با بیان اینکه "به جرات می‌توانم بگویم دیگر کسی مانند مرحوم فرج‌الله حیدری در سینما متولد نخواهد شد" گفت: او در این سالها مانند دیگر پیشکسوتان دچار دلشکستگی از بی‌مهری‌ها شده بوده. کسی که بعد از سال‌ها کار و فعالیت کوله باری از تجربه دارد نبا

توضیحات کارگردان «رالی ایرانی» درباره فصل جدید این مجموعه

کارگردان «رالی ایرانی» درباره ویژگی های مختلف فصل دوم این فیلم مسابقه سخن گفت.

مصیبت های جنگ را با فیلم فریاد می زنم/ همراه جنگ زده ها اشک ریختم

علیرضا آل یمین کارگردان مستند «الماظا» که در بخش شهید آوینی دوازدهمین جشنواره فیلم «سینماحقیقت» حضور دارد، درباره جزییات این اثر سخن گفت.

«کژال» گرفتار سلیقه مدیران شده است

کارگردان فیلم «کژال» با اشاره به اینکه این فیلم اولین جایزه جهانی خود را دریافت کرده است، ابراز امیدواری کرد شرایط اکران آن در ایران فراهم شود.

کارگردان فیلم Snake Eyes مشخص شد

جشن خشن از آستارا به جشنواره بین المللی فیلم نیجریه راه یافت

آستارا - ایرنا - فیلم کوتاه جشن خشن اثر کامران اسماعیلی فیلمساز و کارگردان جوان اهل آستارا به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم نیجریه راه پیدا کرد.

خالدبن‌سلمان: ریاض اجازه ظهور حزب‌الله دیگری را در جزیر‌ة‌العرب نخواهد داد

سفیر عربستان در واشنگتن و برادر ولیعهد این کشور تاکید کرد که این کشور هرگز اجازه نخواهد داد که یک حزب‌الله دیگر در جزیرة‌العرب ایجاد شود.

دل‌تورو: پینوکیوی من سیاسی است

دل‌تورو کارگردان دارنده جایزه اسکار که قصد ساختن فیلم سینمایی «پینوکیو»‌را دارد، گفت که این فیلم یک «پینوکیو» برای تمام اعضای خانواده نیست و به ایتالیای فاشیست دهه ۳۰ می‌پردازد.

مذاکرات کارگردان Sicario برای ساخت فیلم Without Remorse