آیین معارفه استاندار جدید مازندران

ایرنا - ساری - مراسم معارفه احمد حسین زادگان استاندار جدید مازندران روز پنج شنبه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مسئولین استانی در ساختمان استانداری برگزار شد.*10مطالب مرتبط

آیین معارفه استاندار جدید مازندران

ایرنا - ساری - مراسم معارفه احمد حسین زادگان استاندار جدید مازندران روز پنج شنبه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مسئولین استانی در ساختمان استانداری برگزار شد.*10

توسعه مازندران در گرو انسجام و مدیریت جهادی است

نماینده ولی فقیه در مازندران در آیین معارفه استاندار جدید مازندران بر لزوم توجه به انسجام و وحدت و به‌کارگیری مدیریت جهادی برای توسعه و پیشرفت استان تأکید کرد.]]>

نماینده ولی فقیه: استاندار جدید مازندران از مسائل سیاسی پرهیز کند

مراسم معارفه بیست‌وسومین استاندار مازندران صببح امروز با حضور وزیر کشور و مسؤولان استانی برگزار شد.

آیین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی

آیین تودیع و معارفه محمدرضا پورمحمدی به عنوان چهاردهمین استاندار آذربایجان شرقی با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و مسئولان استانی در تالار مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار شد.

آیین تودیع و معارفه ‌استاندار آذربایجان شرقی به روایت تصویر ‌

آیین تودیع و معارفه چهاردهمین استاندار آذربایجان شرقی در تالار مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار شد.

استاندار مازندران پنجشنبه هفته جاری معارفه می‌شود

مراسم معارفه و تودیع استاندار مازندران اواخر هفته جاری با حضور وزرای کشور و راه و شهرسازی در ساری برگزار می‌شود.

آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی‎

ایرنا - بجنورد - مراسم معارفه محمدعلی شجاعی استاندار جدید روز پنجشنبه با حضور جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و جمعی از مسئولان خراسان شمالی در مجتمع فرهنگی هنری گلشن بجنورد برگزار شد.*10*

مدیرکل جدید صدا و سیمای استان مازندران معرفی شد

در مراسمی با حضور معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما و استاندار مازندران، مدیرکل جدید صدا و سیمای مازندران ‌معارفه شد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران معارفه شد

در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در ساری برگزار شد.

حاشیه های آیین تکریم و معارفه استانداران خراسان جنوبی

بیرجند- ایرنا- آیین معارفه هفتمین و تکریم ششمین استاندار خراسان جنوبی که روز دوشنبه با حضور معاون وزیر کشور در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد با حواشی همراهی بود که از دید خبرنگار ایرنا پنهان نماند.

بیست و سومین استاندار مازندران 15 آذر معارفه می شود

ساری- ایرنا- دبیر شورای اطلاع رسانی استان مازندران گفت که احمد حسین زادگان روز پنجشنبه 15 آذر ماه جاری به طور رسمی به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران پس از پیروزی انقلاب اسلامی معرفی می شود.

آیین معارفه رئیس جدید سازمان حج و زیارت برگزار شد

آیین تکریم رئیس پیشین سازمان حج و زیارت و معارفه علیرضا رشیدیان رئیس جدید این سازمان برگزار شد. 

آیین تکریم و معارفه معاونان جدید وزارت تعاون

آیین تکریم و معارفه معاونین امور مجلس ، حقوقی و استانها ، امور تعاون ، روابط کار ، مدیرکل حوزه وزارتی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتاعی استان تهران با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

چرا باید به عملکرد استاندار جدید مازندران خوشبین بود؟

ساری - ایرنا - پایگاه خبری ' مازندنومه ' روز یکشنبه در یادداشتی با عنوان ' چرا باید به عملکرد استاندار جدید مازندران خوش بین بود؟ ' ، مزیت های داشتن استاندار بومی را بررسی کرده است.

تودیع و معارفه فرماندهی انتطامی کردستان

ایرنا-سنندج- آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کردستان روز یکشنبه با حضور سرتیپ حسین اشتری فرمانده ناجا جمهوری اسلامی ایران در سنندج برگزار شد. سردار علی آزادی به عنوان فرمانده جدید انتظامی کردستان معرفی شد.*11*

استاندار جدید مازندران شکایت از رسانه ها را ممنوع کرد

ساری- ایرنا- استاندار جدید مازندران در نخستین هفته آغاز فعالیت رسمیش در استانداری با ارسال دستورالعملی برای تمامی دستگاههای اجرایی، شکایت علیه رسانه ها را برای این دسگاهها ممنوع کرد.

همگرایی نمایندگان مردم مازندران در مجلس با استاندار جدید

ساری-ایرنا- 12 نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی با اعلام همگرایی و همراهی با استاندار جدید که از نیروهای بومی این خطه شمال کشور است، توجه به زیرساخت حمل و نقل، مسکن و محیط زیست به عنوان مهم ترین مطالباتشان از مدیریت ارشد دولت در استان اعلام کردن

استاندار مازندران شکایت از رسانه ها را ممنوع کرد

ساری- ایرنا- استاندار جدید مازندران در نخستین هفته آغاز فعالیت رسمیش در استانداری با ارسال دستورالعملی برای تمامی دستگاههای اجرایی، آنها را از شکایت علیه رسانه ها منع کرد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران با حضور معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.

معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی

محمد صادق معتمدیان هفتمین استاندار خراسان جنوبی شد.