شاخص های فرهنگی ایرانشهر در سطح پایینی قرار دارد

زاهدان - ایرنا - نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با وجود اینکه مرکز فرهنگی بلوچستان محسوب می شود اما از لحاظ شاخص های فرهنگی در سطح پایینی قرار دارد.مطالب مرتبط

شاخص های فرهنگی ایرانشهر در سطح پایینی قرار دارد

زاهدان - ایرنا - نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با وجود اینکه مرکز فرهنگی بلوچستان محسوب می شود اما از لحاظ شاخص های فرهنگی در سطح پایینی قرار دارد.

شاخص های فرهنگی ایرانشهر در سطح پایینی قرار دارد

زاهدان - ایرنا - نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با وجود اینکه مرکز فرهنگی بلوچستان محسوب می شود اما از لحاظ شاخص های فرهنگی در سطح پایینی قرار دارد.

تدوین ۷۰شاخص فرهنگی درکردستان/گفتمان های دینی دراولویت قرار دارند

سنندج - مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: در راستای توجه به فعالیت های فرهنگی ۷۰ شاخص مختلف در این بخش تدوین شده و در هر شاخص چندین برنامه اجرایی می شود.

ارگ «بلقیس» اسفراین می‌تواند شاخص گردشگری باشد

مدیرکل پایگاه‌های جهانی میراث‌فرهنگی ضمن بازدید از ارگ بلقیس اسفراین، گفت: این ارگ تاریخی با توجه به ظرفیت‌های خود، پتانسیل تبدیل شدن به اثر شاخص گردشگری را دارد.

رتبه 134 ازبکستان در شاخص جهانی تروریسم

بر اساس گزارش سالیانه شاخص جهانی تروریسم (GTI)، ازبکستان تقریباً در انتهای این فهرست قرار دارد در حالی که در سال گذشته میلادی مقام 134 را از آن خود کرده بود.

هوای اهواز در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهر اهواز با شاخص 109 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

هوای اراک در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای اراک با شاخص 102 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

وزیر ارشاد وارد ایرانشهر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد سیستان و بلوچستان گفت: دکتر «صالحی» وزیر ارشاد دقایقی پیش وارد فرودگاه ایرانشهر شد و مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولین قرار گرفت.

کیفیت هوای پایتخت با شاخص 94 سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (یکشنبه) با افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون با شاخص 94 در شرایط سالم قرار دارد.

هوای کلانشهر اهواز در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: امروز شنبه هوای کلانشهر اهواز با شاخص 114 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

نهاد قانون‌گذاری فرهنگی کشور در آستانه سی و پنج سالگی

شورای عالی انقلاب فرهنگی که در راستای بروز تحول بنیادین در روند آموزش و ساماندهی امور فرهنگی و توسعه و تعمیق فعالیت‌های انقلاب فرهنگی پس از انقلاب تشکیل شد،در آستانه سی‌و پنجمینسال تاسیس خود قرار دارد.

راه دسترسی محله زیبا شهر به داخل شهر ایرانشهر آغاز شد

زاهدان - ایرنا - شهردار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت بولوار دسترسی مردم محله زیبا شهر به شهر ایرانشهر با اعتباری افزون بر 2 میلیارد ریال آغاز شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد ایرانشهر شد

زاهدان- ایرنا- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز /پنجشنبه/ وارد ایرانشهر شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

ارگ بلقیس ظرفیت گردشگری بالایی دارد

تهران - ایرنا- مدیرکل پایگاه‌های جهانی میراث‌فرهنگی ضمن بازدید از ارگ بلقیس اسفراین خراسان شمالی گفت: این ارگ تاریخی با توجه به ظرفیت‌های خود، ظرفیت تبدیل شدن به اثر شاخص گردشگری را دارد.

سقوط مرگبار کارگر جوان از یک ساختمان در حال ساخت در ایرانشهر

مردی جوانی به علت سقوط از دستگاه بالابر در شهرستان ایرانشهر جان باخت.

برداشت ذرت علوفه ای در ایرانشهر

ذرت علوفه ای در ایرانشهر یکی از محصولات عمده کشاورزی است که بخشی از نیاز بازارهای خارج از سیستان و بلوچستان را هم تامین می کند.

«بر تبعید» ترجمه می‌شود/ روایت 258 روز تبعید آیت‌الله خامنه‌ای به ایرانشهر

نشر صهبا در نظر دارد تا کتاب «بر تبعید»، روایت مستند از 258 روز تبعید آیت‌الله خامنه‌ای به ایرانشهر، را به زبان عربی ترجمه کند.

هوای همدان و اصفهان در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران - ایرنا- مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای دو کلانشهر همدان و اصفهان به ترتیب با شاخص 114 و 120 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارند.

جشنواره مکران شاخص ترین فعالیت فرهنگی سیریک است

بندرعباس- ایرنا- فرماندار سیریک گفت: جشنواره منطقه ای داستان کوتاه مکران از شاخص ترین فعالیت های فرهنگی در راستای توسعه فرهنگ و هنر این منطقه و طرحی در جهت کمک به توسعه سواحل مکران است.

چالش‌های انتقال فناوری‌های بومی به بخش‌های صنعتی/ارائه شاخص‌های رتبه‌بندی از سوی وزارت علوم

معاون هماهنگی و اجرایی‌سازی ستاد اجرای نقشه جامع علمی کشور با اشاره به شاخص‌های رتبه‌بندی، گفت: از گذشته پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در این زمینه اقدام می‌کرده است، ولی در صدد تکمیل‌تر کردن شاخص‌های رتبه‌بندی هستیم که در این زمینه قرار است از سوی وزارت