شاخص های فرهنگی ایرانشهر در سطح پایینی قرار دارد

زاهدان - ایرنا - نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با وجود اینکه مرکز فرهنگی بلوچستان محسوب می شود اما از لحاظ شاخص های فرهنگی در سطح پایینی قرار دارد.مطالب مرتبط

استان یزد ‌آمار پایینی در معرفی مدیران به هیئت رسیدگی به تخلفات و دادسرا ‌‌دارد

رئیس کل بازرسی استان یزد با بیان اینکه بستر فساد باید در ادارات یزد کاهش و از بین برود گفت: استان یزد ‌آمار پایینی در معرفی مدیران به هیئت رسیدگی به تخلفات و دادسرا ‌‌دارد.

نقص آمار اشتغال، رتبه ایران در شاخص شکاف جنسیتی را کم کرد

تهران- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: فراز و نشیب در آمار اشتغال رسمی زنان باعث شده است ایران در شاخص شکاف جنسیتی جهان رتبه پایینی را کسب کند.

شاخص‌ زیرساخت‌های فرهنگی در کرمان نصف متوسط کشوری است

استاندار کرمان با بیان اینکه شاخص‌های زیرساختی فرهنگی در استان کرمان نصف متوسط کشوری است، گفت: آفات فرهنگی مهم‌ترین عامل عدم توسعه است.

هوای اهواز در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران-ایرنا-مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت:هوای اهواز با شاخص 103 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

هوای اهواز در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران-ایرنا-مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای اهواز با شاخص 104 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

مسائل فرهنگی در اولویت کاری استان کرمان قرار دارد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: از آنجا که برای فرهنگ جایگاه بسیار بالایی قائل هستیم ، مسائل فرهنگی در اولویت کاری استان قرار دارد.

کیفیت هوای پایتخت با شاخص 63 سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (چهارشنبه) با افزایش 11 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 63 در شرایط سالم قرار دارد.

کیفیت هوای پایتخت با شاخص 78 سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) با افزایش 15 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 78 در شرایط سالم قرار دارد.

کیفیت هوای پایتخت با شاخص 78 سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) با افزایش 15 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 78 در شرایط سالم قرار دارد.

افزایش شاخص های فرهنگی چهل سال اخیر در کشور

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت شاخص های فرهنگی چهل سال اخیر در کشور افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته‌ است.

تشکیل 10 کمیته خدمات نوروزی در ایرانشهر

فرماندار ایرانشهر گفت: 10 کمیته برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی در سطح شهرستان ایرانشهر برنامه ریزی شده است.

هوای سه شهر در شرایط ناسالم قرار دارد

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت مخیط زیست گفت: هوای شهرهای بوشهر با شاخص ١٠٤، همدان ١١٢ و اهواز ١١٦ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارند.

توسعه شاخص های فرهنگی در کهگیلویه و بویراحمد عزم جدی می طلبد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه روزافزون شاخص های فرهنگی در این استان عزم جدی تر متولیان امر و مسئولان اجرایی استان را می طلبد.

رشد 550 پله ای شاخص بورس

تهران- ایرنا- شاخص بورس امروز (دوشنبه) با رشد 550 پله ای نسبت به دیروز، در جایگاه 156 هزار و 705 واحدی قرار گرفت.

هوای تهران امروز هم پاک ماند

شاخص آلایندگی هوای تهران در روز جاری روی عدد 50 (پاک) قرار دارد.

بیش از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۰۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه ۲ سوداگر مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

بیش از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 107 کیلوگرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه 2 سوداگر مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

شاخص‌های ارزیابی فعالیت‌های بین‌المللی پارک‌ها و پژوهشگاه‌ها اعلام شد

رئیس مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم از اعلام شاخص‌های ارزیابی فعالیت‌های بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و پژوهشگاه‌ها و دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: این شاخص‌ها در قالب‌های مختلف در اختیار دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی قرار گرفته ا

بیش از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 107 کیلوگرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه 2 سوداگر مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

اشتغال 2 هزار نفر در ایرانشهر

با پرداخت بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان جویای کار زمینه اشتغال 2 هزار نفر در ایرانشهر فراهم شد.