دشمنان با توطئه ناامنی نمی توانند مانع توسعه چابهار شوند

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: دشمنان با طراحی توطئه ناامنی و اقدامات تروریستی نمی توانند از توسعه و آبادانی منطقه راهبردی و اقتصادی چابهار جلوگیری کنند.مطالب مرتبط

توسعه فرهنگی راهکار خنثی سازی توطئه های دشمنان است

بروجرد - ایرنا - مشاور فرهنگی استاندار لرستان گفت: توسعه و ارائه برنامه های فرهنگی مبتنی بر دین اسلام زمینه ساز و راهکار خنثی سازی توطئه ها و هجمه های دشمنان علیه نسل جوان است.

اهل سنت از ایجاد ناامنی و کشتار انسان ها بیزار است

چابهار- ایرنا- امام جمعه موقت اهل سنت چابهار با محکوم کردن حادثه تروریستی حمله به اتوبوس پاسداران در محور خاش- زاهدان گفت: ایجاد ناامنی و کشتار انسان ها همیشه محکوم و اهل سنت از این قبیل حرکات بیزار است.

حفظ وحدت عاملی مهم جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان است

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به نقشه های شوم دشمنان برای ایجاد اختلاف و تفرقه در کشور، گفت: حفظ وحدت و انسجام عاملی مهم جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان است.

اقتدار و صبر مردم در جنگ توطئه های دشمنان را خنثی کرد

فرمانده یگان های ویژه ناجا از شهادت طلبی به عنوان یکی از شاخصه های فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس نام برد و گفت: اقتدار و صبر مردم در برابر توطئه های دشمنان از دلایل پیروزی در جنگ بود.

راهپیمایی 22 بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کرد

مهاباد - ایرنا - امام جمعه تکاب گفت: ملت ایران با حضور کم نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن نظیر 40 سال گذشته موجب شکست توطئه های دشمنان نظام شد.

فشار تحریم های دشمنان مانع حضور ملت ایران نشد

بوشهر-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: فشار تحریم های ظالمانه دشمنان خارجی به سرکردگی آمریکا مانع حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن نشد.

خنثی شدن توطئه دشمنان به برکت خون شهدا

سردار علی فدوی گفت: به برکت خون شهدا و استقامت مردم توطئه های 40 ساله دشمنان خنثی شده است.

نگاه عاشورایی مردم توطئه دشمنان را بی‌اثر کرده است

زنجان-کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی تاکید کرد: نگاه عاشورایی مردم ایران، توطئه دشمنان را بی‌اثر و نقش بر آب کرده است.

توطئه عربستان و امارات برای ناامنی جنوب شرق ایران/ ادامه پیدا کند مستقیم وارد عمل می‌شویم

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن شکننده توطئه دشمنان بود

تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی خانه احزاب گفت: حضور مردم در 22 بهمن ماه میلیونی، خیره کننده و شکننده توطئه دشمنان بوده است، حضور مردم مانند تبر ابراهیم و بت شکنانه بود.

ماموستا خدایی: مسلمانان جهان اسلام در برابر توطئه‌های دشمنان «وحدت و اتحاد» خود را حفظ کنند

امام جمعه سنندج با تاکید بر ضرورت هوشیاری مردم مقابل توطئه‌های دشمنان گفت: مسلمانان جهان اسلام وحدت و اتحاد خود را حفظ کنند.

رسانه هندی:ایران به‌رغم تحریم‌ها بندر چابهار را توسعه می دهد

تهران-ایرنا- روزنامه هندو روز یکشنبه در گزارشی نوشت،ایران به رغم تحریم و فشارهای آمریکا در صدد توسعه بندر چابهار است.

حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22بهمن توطئه دشمنان را خنثی کرد

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه موقت پلدختر از حضور گسترده و پررنگ مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد و گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن توطئه دشمنان را خنثی کرد.

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس کرد

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب دشمنان تبلیغات سنگینی علیه کشور شروع کرده بودند که اتحاد ملت و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرد و آنها را م

حق التدریس‌ها نمی‌توانند معلم شوند

رئیس اسبق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه موضوع حق التدریس‌ها مصیبتی شده است گفت: نماینده‌ها هم طرح‌هایی را تصویب و فشار می‌آورند حق التدریسی ها و نهضتی‌ها استخدام شوند. حق التدریس‌ها نمی‌توانند معلم بشوند. به چه دلیل یک نهضتی باید به آموز

حماسه حضور مردم توطئه دشمنان را خنثی کرد

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی گفت: حضور شکوهمند و بابصیرت مردم در راهپیمایی 22 بهمن، باردیگر اجماع و توطئه استکبار علیه مردم و نظام را خنثی کرد.

ویدئو / توسعه یکی از راهبردی‌ترین بنادر ایران

بندر چابهار به عنوان یکی از راهبردی‌ترین بنادر ایران در جنوب شرق استان سیستان و بلوچستان واقع شده و بخاطر قرار گرفتن در منطقه ترانزیتی دریای عمان و شمال اقیانوس هند، از ظرفیت‌های زیادی برای توسعه برخوردار است. چابهار از جمله بنادری است که از فضای بوجود آم

بروکرات‌ها مانع فعالیت بخش خصوصی می‌شوند

رئیس کمیسیون انرژی صنایع پالایشی و پتروشیمی اتاق بازرگانی گفت: مشکل ما در واقع آن است که بروکرات‌ها مانع نقش اصلی کنشگران بخش خصوصی در بزرگترین بخش اقتصادی کشور هستند.

تاکید امام جمعه سنندج بر هوشیاری مقابل دشمنان

امام جمعه سنندج گفت: جهان اسلام باید امروز با حفظ وحدت و انسجام در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیارتر از همیشه باشد.

تاکید امام جمعه سنندج بر هوشیاری مقابل دشمنان

امام جمعه سنندج گفت: جهان اسلام باید امروز با حفظ وحدت و انسجام در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیارتر از همیشه باشد.