قم در برپایی جشن های پیروزی انقلاب سرآمد باشد

قم - ایرنا - سرپرست استانداری قم گفت: این استان خاستگاه انقلاب است، از این رو دربرگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز باید سرآمد و الگوی همه استان های کشور باشد.مطالب مرتبط

قم در برپایی جشن های پیروزی انقلاب سرآمد باشد

قم - ایرنا - سرپرست استانداری قم گفت: این استان خاستگاه انقلاب است، از این رو دربرگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز باید سرآمد و الگوی همه استان های کشور باشد.

برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب در یزد مردمی باشد

یزد - ایرنا - سرپرست استانداری یزد گفت: ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان مردمی و بدون موازی کاری با هدف بیان دستاوردهای نظام به مردم و جوانان باشد.

جشن های پیروزی انقلاب متفاوت‌تر از سال های قبل باشد

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان گفت: جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در ایام‌الله دهه فجر امسال باید متفاوت‌تر و خلاق‌تر و نیز همراه با شادی و نشاط اجتماعی بیشتر نسبت به سال‌ های قبل برگزار شود.

استفاده از ظرفیت جوانان محور جشن 40 سالگی انقلاب باشد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: استفاده از ظرفیت قشر جوان و نوجوان محور اجرای برنامه های جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در این استان باشد.

برپایی نشست کارگروه اقلیت‌های دینی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

نشست کارگروه اقلیت‌های دینی ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فردا برگزار خواهد شد.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب در گیلان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: استان گیلان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در نظر دارد تا دستاوردهای 40 ساله نظام را در قالب نمایشگاهی در معرض دید همگان قرار دهد.

سازمان تبلیغات اسلامی مولود انقلاب اسلامی است

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی مولود انقلاب اسلامی است،گفت:چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب همراه باشد.

دلایل سرآمد شدن شرکتهای زیان‌ده در کشور/لزوم توجه به پدیده دهه هفتادی‌ها

‌محققان کشور در حوزه مدیریت فناوری بر این اعتقاد هستند که پدیده دهه هفتادی‌ها مدل‌های کسب و کار مبتنی بر فناوری‌های دیجیتالی و دیتا را ارائه کرده‌اند، گفت: در حال حاضر در اقتصاد تک‌محصولی ۲۰ شرکت سرآمد هستند که زیان‌ده هم هستند؛ چرا که سودآوری آن‌ها در غی

۳ دلیل سرآمد شدن شرکتهای زیان‌ده در کشور/لزوم توجه به پدیده دهه هفتادی‌ها

‌محققان کشور در حوزه مدیریت فناوری بر این اعتقاد هستند که پدیده دهه هفتادی‌ها مدل‌های کسب و کار مبتنی بر فناوری‌های دیجیتالی و دیتا را ارائه کرده‌اند، گفت: در حال حاضر در اقتصاد تک‌محصولی ۲۰ شرکت سرآمد هستند که زیان‌ده هم هستند؛ چرا که سودآوری آن‌ها در غی

خراسان رضوی در فضای آموزشی مناسب دانش آموزان استثنایی سرآمد است

مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این استان در حوزه ایجاد فضاهای آموزشی مناسب برای دانش آموزان استثنایی با نیازهای ویژه جزو استانهای سرآمد در سطح کشور است.

نبود نوآوری عامل زیان‌ده بودن شرکتهای سرآمد اقتصادی/لزوم توجه به پدیده دهه هفتادی‌ها

‌محققان کشور در حوزه مدیریت فناوری بر این اعتقاد هستند که پدیده دهه هفتادی‌ها مدل‌های کسب و کار مبتنی بر فناوری‌های دیجیتالی و دیتا ارائه کرده‌اند، گفت: در حال حاضر در اقتصاد تک‌محصولی ۲۰ شرکت سرآمد هستند که زیان‌ده هم هستند و این امر به دلیل عدم نوآوری ا

نشست برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در نشست مسئولان ابرکوه با اشاره به ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مسئولان خواست در تبیین دستاوردهای انقلاب از شعارزدگی پرهیز کنند.

هویت زن با پیروزی انقلاب اسلامی احیاء شد/فعالیت ۳۰۰۰ مهد قرآنی

یاسوج- مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: هویت زن با پیروزی انقلاب اسلامی احیاء شد.

برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

معاون استاندار تهران به برگزاری با شکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: ادارات پروژه های مربوط به دستگاه خود را برای افتتاح و هماهنگی های لازم ارائه کنند.

تراکتورسازان مقابل میهمان خود به پیروزی دست یافتند

تیم امید تراکتورسازی مقابل تیم مس کرمان به پیروزی دست یافت تا پیروزی‌های درخشان تیم‌های پایه تراکتورسازی تداوم داشته باشد.

کمیته بانوان برای تدارک برنامه های پیروزی انقلاب تشکیل شد

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه با اشاره به تاثیر بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی ، از تشکیل کمیته بانوان کرمانشاهی برای تدارک برنامه های پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

اهواز|عشایر عرب در پیروزی انقلاب و مبارزه با استکبار نقش کلیدی داشتند

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: نقش کلیدی و محوری عشایر عرب در پیروزی انقلاب و مبارزه با استکبار جهانی بر همگان آشکار است.

205 کارگروه برای برگزاری جشن پیروزی انقلاب در یزد فعال است

یزد - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: تاکنون 205 کارگروه تخصصی برای برگزاری هرچه بهتر جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان تشکیل ‌شد که 25 مورد مربوط به شهر یزد و بقیه در سطح 10 شهرستان فعالیت دارد.

تطورات مباحث فلسفه دین پس از پیروزی انقلاب اسلامی بررسی شد

نشست علمی نیم‌نگاهی به تطورات مباحث فلسفه دین پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور ساجدی و آیت اللهی برگزار شد.

برگزاری با شکوه مراسم های سالگرد پیروزی انقلاب در استان

مراسم های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید هر چه با شکوه تر در استان مرکزی برگزار شود.