دستگیری سارقان وسایل خودرو با 250 فقره سرقت در کرج

کرج - ایرنا- فرمانده انتظامی کرج از دستگیری سارقان وسایل خودرو با 250 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.مطالب مرتبط

انهدام باند ۸ نفره سارقان و مالخران لوازم داخل خودرو در پایتخت

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه با اشاره به دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان لوازم داخل خودرو و اعتراف آنها به ۸۵۰ فقره سرقت، گفت: در این رابطه ۴ مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.

دستگیری سارقان خشن گوهردشت در استان البرز

رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سه سارق کیف قاپ حرفه‌ای با ۴۰ فقره کیف قاپی با خودرو خبر داد و گفت: این افراد در یکی از سرقت‌های خود با خودرو پراید، یک خانم را چندین متر بر روی زمین کشیده بودند.]]>

سارقان خشن گوهردشت دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سه سارق کیف قاپ حرفه‌ای با ۴۰ فقره کیف قاپی با خودرو خبر داد و گفت: این افراد در یکی از سرقت‌های خود با خودرو پراید، یک خانم را چندین متر بر روی زمین کشیده بودند.

دستگیری اعضا باند سرقت خودرو در پایتخت

معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضا باند دو نفر سرقت خودرو در یکی از شهرستان‌های غربی کشور خبر داد.

سارقان خشن گوهردشت دستگیر شدند+عکس و فیلم

رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سه سارق کیف قاپ حرفه‌ای با ۴۰ فقره کیف قاپی با خودرو خبر داد و گفت: این افراد در یکی از سرقت‌های خود با خودرو پراید، یک خانم را چندین متر بر روی زمین کشیده بودند.

شلیک پلیس پایان تعقیب و گریز سارق حرفه‌ای لوازم خودرو

رئیس کلانتری یوسف آباد از دستگیری یک سارق حرفه ای لوازم خودرو با ۸۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم در روز دستگیری مرتکب ۱۰ فقره سرقت ایربک خودروی ۲۰۶ شده بود.]]>

شلیک پلیس پایان تعقیب و گریز سارق حرفه ای

رئیس کلانتری یوسف آباد از دستگیری یک سارق حرفه ای لوازم خودرو با ۸۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم در روز دستگیری مرتکب ۱۰ فقره سرقت ایربک خودروی ۲۰۶ شده بود.

اعتراف به بیش از ۳۵۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخلی خودرو

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت گفت: باند ۵ نفره سارقان شامل سه سارق و دو مالخر دستگیر شدند که در مجموع به ۳۵۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخلی خودرو اعتراف کردند.

دستگیری باند ۶ نفره سارقان منزل/سارقان به ۸۰ فقره سرقت اعتراف کرد

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اعضا ۶ نفره این باند که در منزلی در محدوده میدان امام حسین(ع) اقامت داشتند در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرقت در پوشش امدادخودرو

رئیس کلانتری خانی آباد از دستگیری یک مرد جوان با پنج فقره سرقت خودروهای سواری که با جرثقیل نیسان امداد خودرو اقدام به سرقت می‌کرد، خبر داد.

دستگیری باند سارقان منزل

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این باند سرقت به بیش از ۱۵ فقره سرقت منزل اعتراف کردند که تنها در یکی از سرقت های خود حدود ۶۰۰ میلیون تومان به جیب زده اند.

دستگیری ۷ سارق در کازرون

سارقان به ۲۱ فقره سرقت اعتراف کردند.

دستگیری باند سارقان خشن در گوهردشت+عکس

رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سه سارق کیف قاپ حرفه‌ای با ۴۰ فقره کیف قاپی با خودرو خبر داد.]]>

دستگیری سارقان منازل در مهاباد

میزان سرقت ازمنازل امسال در مهاباد30 درصد کاهش و سرقت خودرو 8 درصد افزایش داشته است.

سارق 100 فقره سرقت داخل خودرو در کرج ستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری 16 حصارک فردی که اقدام به 100 فقره سرقت داخل خودرو کرده بود شناسایی و دستگیر شد.]]>

راننده امداد خودرو سارق از آب درآمد

رئیس کلانتری خانی آباد از دستگیری یک مرد جوان با ۵ فقره سرقت خودروهای سواری خبر داد که با جرثقیل نیسان امداد خودرو اقدام به سرقت خودروهای سواری می کرد.

کشف ۲۰ فقره سرقت و دستگیری ۴ سارق در تویسرکان

تویسرکان - فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری ۴ سارق و کشف ۲۰ فقره سرقت در شهرستان تویسرکان خبر داد.

دستگیری سارقی با ۲۹ فقره سرقت در گرگان

گرگان- فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارقی با ۲۹ فقره سرقت در گرگان خبر داد.

بوشهر|باندهای سرقت در دشتستان متلاشی شد

رئیس پلیس دشتستان با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با سارقان گفت: با اجرای این طرح و متلاشی شدن باندهای سارقان، در 5 روز گذشته 14 سارق دستگیر و 19 فقره سرقت کشف شد.

دستگیری عاملان سرقت ۱۰ میلیاردی در پایتخت

رئیس کلانتری شهرک قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرک غرب خبر داد و گفت: این متهمان از منزل مال باخته ۱۰ میلیارد ریال طلا و ارز سرقت کرده بودند.