شاخص هنگ‌کنگ بیش از ۲ درصد سقوط کرد
مطالب مرتبط

سقوط سنگین وال‌استریت / بیشترین سقوط هفتگی از ماه مارچ

نگرانی از تشدید تنش‌های تجاری بین آمریکا و چین و بالا رفتن نرخ بهره، موجب شد سرمایه‌گذاران به فروش سهام تکنولوژی و اینترنت رو آورند و شاخص‌های اصلی سهام بیش از ۲ درصد سقوط کنند.

شاخص هنگ‌کنگ بیش از ۲ درصد سقوط کرد

سهام آسیا افت کرد / شاخص هنگ‌کنگ بیش از ۲ درصد سقوط کرد

روز پنج‌شنبه، پس از این که کانادا یک مدیر ارشد هوآوی چین را دستگیر کرد تا به آمریکا تحویل دهد، با وحشت از ایجاد موج جدیدی از تنش‌ها بین آمریکا و چین، سهام آمریکا و آسیا سقوط کرد.

ارزش ملک در عربستان به شدت سقوط کرد

تهران - ایرنا - شاخص های بخش املاک و مستغلات عربستان نشان می دهد که این بخش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 31.4 درصد افت کرده است.

شاخص اهداکنندگان مستمر خون در کشور به 85 درصد رسید

بجنورد- ایرنا- عضو هیات مدیره سازمان انتقال خون ایران گفت: مردم افزون بر یک میلیون و 900 هزار واحد در سال خون اهدا می کنند که هم اکنون شاخص اهداکنندگان مستمر خون در سطح کشور به 85 درصد رسیده است.

سقوط 1500 واحدی سهام آمریکا

نیویورک- ایرنا- شاخص سهام صنعتی داو جونز به دلیل نگرانی نسبت به روابط تجاری آمریکا- چین و رکود اقتصاد جهانی در طی دو روز، 1500 واحد سقوط کرد.

شاخص اهدای خون مستمر در کشور به 60 درصد رسید

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در 8 ماه گذشته، شاخص اهدای خون مستمر در کشور به حدود 60 درصد رسیده است.

شاخص اهدای خون مستمر در کشور به حدود 60 درصد رسید

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در 8 ماه گذشته، شاخص اهدای خون مستمر در کشور به حدود 60 درصد رسیده است.

سقوط شاخص بورس دبی به پایین ترین سطح در سه سال گذشته

رشد 73 درصدی شاخص بورس در سال جاری

شاخص بورس از ابتدای امسال با 73.3 درصد افزایش همراه بوده است.

سقوط سنگین بیش از ۳ درصدی وال‌استریت

در حالی که بازار اوراق قرضه آمریکا نشانه‌هایی درباره افت رشد اقتصادی از خود بروز داد و سرمایه‌گذاران در مورد تجارت جهانی نگران ماندند، وال‌استریت بیش از ۳ درصد سقوط کرد.

شاخص پوسیدگی دندان در 12 ساله‌ها 1.8 درصد است

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت بهداشت دندان و شاخص پوسیدگی دندان در 12 ساله‌ها را در استان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این شاخص در حال حاضر در کشور 1.8 و در استان 1.2 است.

افت 7 درصدی شاخص فرابورس در هفته نخست آذر

شاخص فرابورس ایران در جریان معاملات هفته نخست آذرماه با 7 درصد کاهش مواجه شد.

سقوط بازارهای سهام و رشد ذخایر نفت آمریکا

روز چهارشنبه، با هشدار چین در مورد مشکلات اقتصادی پیش‌رو، بازارهای سهام سقوط کرد و با رشد ذخایر نفتی آمریکا، قیمت‌های نفت ۱ درصد پایین آمد.

افت 7 درصدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با ثبت افت 11 هزار و 941 واحدی، 7 درصد کاهش یافت.

شاخص صادرات کشور 13.5 درصد افزایش یافت

قم - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، گفت: شاخص صادرات محصولات غیرنفتی کشور از ابتدای سال جاری تا پایان آبانماه نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 13.5 درصدی را نشان می دهد.

شاخص صادرات کشور 13.5 درصد افزایش یافت

قم - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، گفت: شاخص صادرات محصولات غیرنفتی کشور از ابتدای سال جاری تا پایان آبانماه نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 13.5 درصدی را نشان می دهد.

آمار بانک مرکزی؛ گرانی 15 تا 62 درصدی کالاهای اساسی در یک سال

طی یکسال گذشته نرخ لبنیات 57.2 درصد، تخم مرغ 56.2 درصد، برنج 22.7 درصد، حبوب 15.3 درصد، میوه‌های تازه 62.1 درصد، سبزی‌های تازه 44.8 درصد، گوشت قرمز 40.2 درصد، گوشت مرغ 41.2 درصد، چای 23.5 درصد، روغن نباتی 43.7 درصد و قند و شکر 41.7 درصد افزایش یافت.

تورم کالاهای صادراتی ایران ۱۰۰ درصد شد

شاخص بهای کالاهای صادراتی ایران در ۱۲ ماهه منتهی به مهرماه سال جاری نسبت به دوره مشابه پیش از آن ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

تورم تولید ۲۶.۹ درصد شد

شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به آبان ماه ۱۳۹۷ نسبت به دوازده ماه منتهی به آبان ماه ۱۳۹۶ به‌میزان ۲۶.۹ درصد افزایش یافته است.