بارش برف و باران در البرز

کرج-ایرنا-مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که از امروز پنجشنبه تا 2 روز آینده بارش برف و باران، کاهش دما و وزش باد شدید برای این استان پیش بینی می شود.مطالب مرتبط

وزش باد شدید و بارش برف و باران برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که طی امروز شنبه و فردا برای این استان وزش باد شدید به همراه بارش برف و باران پیش بینی می شود.

آغاز بارش ها در البرز

با ورود سامانه بارشی به البرز بارش به شکل باران و برف در این استان آغاز شد.

مزاحمت برای بارش برف و باران در البرز!

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: آلودگی با از بین بردن رطوبت موجود در منطقه، تشکیل ابر را با مشکل مواجه کرده و در روند بارندگی اختلال ایجاد می‌کند.

بارش برف و باران در اغلب نقاط کشور/ رگبار باران در بوشهر و خوزستان/ کاهش دما در استان‌های غربی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشورمان موجب بارش برف و باران و وزش باد می‌شود.]]>

شعف یزدی‌ها از بارش رحمت الهی/رونمایی باران از ضعف مدیریت شهری

یزد ـ بارش باران تقریبا در همه نقاط استان یزد از عصر روز گذشته آغاز شده و کویرنشینانی که ماه‌ها چشم به آسمان داشتند از استمرار این بارش‌ها به وجد آمده‌اند.

باران در زاهدان

ایرنا-زاهدان- بارش باران در مرکز استان سیستان و بلوچستان باعث خوشحالی مردم شد.مدت طولانیست که این شهر در انتظار باران بوده است و بارش شامگاه دوشنبه حال و هوای شادی به این شهر و مردمانش داده است.*7

وضعیت جوی در هفته آینده

با ورود سامانه بارشی از غرب کشور انتظار میرود طی روزهای آینده سواحل خلیج‌فارس مواج و دامنه‌های البرز با بارش برف و باران همراه شود.این بارش‌ها باعث سیلاب درمسیرهای منتهی به رودخانه‌ها میشود.

بارش باران از فردا در لرستان؛

با ورود امواج ناپایدار به جو منطقه ،برای فردا بعدازظهر و پس فردا بارش باران و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.

بارش شدید باران در روز شنبه

اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه بارش باران در روز شنبه شدت بیشتری خواهد داشت، گفت: بیشترین حجم بارش ها در مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات استان خواهد بود.

بارش باران در گیلان/ ارتفاعات سپیدپوش می شود

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش باران و کاهش دمای هوای با ورود سامانه سرد و بارشی به منطقه، گفت: بارش در ارتفاعات به صورت برف بوده و این شرایط تا عصر فردا ادامه دارد.

بارش باران در زاهدان به 33 میلی متر رسید

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارش رحمت الهی که از شب گذشته در سیستان و بلوچستان آغاز شده تا صبح امروز سبب بارش باران در شهرهای مختلف بین 2 تا 33 میلی‌متر شده است.

بارش برف و باران در جاده‌های 14 استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران و برف در محورهای مواصلاتی 14 استان کشور خبر داد.

بارش برف و باران در اکثر مناطق

کارشناس هواشناسی: امروز سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشورمان موجب بارش برف و باران و وزش باد می‌شود

بارش ۳۷ میلیمتری باران در یاسوج

در بارش‌های اخیر تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه ۲۷ بهمن در یاسوج ۳۳ و ۶ دهم میلیمتر باران بارید.

بارش پراکنده باران کرمانشاه را فرا می گیرد

کرمانشاه- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: انتظار می رود از بعدازشهر امروز به تدریج و با افزایش ابر، در برخی مناطق استان شاهد بارش های پراکنده باران و طی امشب در نقاط سردسیر و گردنه ها بارش برف باشیم.

آبکشی در یزد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اشاره به حجم بی‌سابقه بارش باران طی ۴۸ ساعته گذشته در استان، گفت: آبکشی‌های انجام شده به دلیل حجم بارش باران پاسخگو نیست.

پیش بینی بارش برف و باران در 20 استان

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در 20 استان کشور طی امروز و فردا خبر داد.

بارش باران در آخرین روز‌های بهمن

بارش باران از دیروز تاکنون در مناطق مختلف استان فارس ادامه دارد، علاوه بر اینکه شادمانی مردم را به همراه داشت، موجب تلطیف هوا و رفع آلودگی هوای این استان شد.

بارش باران و برف در استان قزوین

کارشناس هواشناسی از بارش باران و برف در برخی از مناطق استان خبر داد.

بارش برف و باران تهران را فرا می گیرد

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد از بامداد جمعه تا بعدازظهر شنبه در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد و در ارتفاعات برف و مه و گاهی کولاک و برف پیش بینی می شود.