نرخ بنزین در بودجه سال آینده 1000 تومان است

تهران - ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در لایحه بودجه سال ٩٨، قیمت بنزین ١٠٠٠ تومان دیده شده و برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی نداریم.مطالب مرتبط

هنوز به بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد نرسیدیم/ در بودجه ۹۸ تغییری در قیمت بنزین صورت نگرفته است

یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بودجه سال ۹۸ ویژگی های بسیاری خوبی دارد و از همه مهم تر آن که قیمت بنزین در بودجه ۹۸ تغییری نکرده است.]]>

زنگنه: ایران صادرکننده بنزین است/ آغاز احداث فاز 4 ستاره خلیج فارس در آینده نزدیک

وزیر نفت گفت: ایران هم اکنون صادر کننده بنزین است، اما بنزین به عمد صادر نمی کنیم زیرا می خواهیم ذخایر بنزین کشور را بالا ببریم.

قیمت بنزین در بودجه ۹۸ تغییر نکرده است

عضو کمیسیون صنایع مجلس، عدم افزایش قیمت بنزین را از نقاط قوت لایحه بودجه سال ۹۸ عنوان کرد و گفت: احساس ناامنی از این بابت در اقتصاد کشور در سال ۹۸ وجود ندارد.

1000 میلیارد تومان تسهیلات مستقیم و سرمایه در گردش در قم پرداخت شد

معاون استاندار قم گفت: از ابتدای سال مالی امسال 1000 میلیارد تومان تسهیلات درمجموع مستقیم و سامانه بهین یاب رونق تولید به واحدهای بخش گردشگری، جهاد و صنعت پرداخت‌شده است.

کمیسیون تلفیق با هیچکدام از پیشنهادها در زمینه قیمت بنزین موافقت نکرده است

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح سناریوهای پیش رو درباره وضعیت بنزین در سال آینده، گفت‌ که باید اجماعی بین حاکمیت در موضوع بنزین وجود داشته باشد چون مساله پیچیده‌ای است و نباید با آن بازی کرد.

ارائه لایحه بودجه ۹۸ به صحن مجلس با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ با اشاره به بررسی ۱۲۰ ساعته لایحه بودجه در این کمیسیون، گفت که براساس گزارش این کمیسیون بودجه سال آینده با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

ارائه لایحه بودجه ۹۸ به مجلس با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ با اشاره به بررسی ۱۲۰ ساعته لایحه بودجه در این کمیسیون، گفت که براساس گزارش این کمیسیون بودجه سال آینده با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

جلوگیری از خروج ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار از ایران با قطع واردات بنزین

راه‌اندازی فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، پرونده واردات بنزین را بست و ایران در تولید بنزین خودکفا شد؛ این اتفاق در حالی افتاد که قبل از خودکفایی در تولید بنزین، روزانه ۱۲ میلیون لیتر بنزین وارد می‌شد.

بررسی بودجه 98|حسن‌نژاد: با واقعی کردن قیمت بنزین حقوق‌ها 3 برابر می‌شود

نماینده مردم مرند و جلفا در مخالفت با کلیات بودجه سال 98 گفت: با واقعی کردن قیمت بنزین می‌توان حقوق‌ها را تا 3 برابر افزایش داد.

بررسی بودجه سال 98 سه هفته آینده به اتمام می رسد

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: به نحوی که پیش می رویم کار تصویب بودجه سه هفته آینده به اتمام می رسد، اگر همکاران ما در مجلس از تعدد پیشنهادات بکاهند، نیمه اول اسفند ماه بودجه نهایی می شود.

خبر خوشی که رئیس‌جمهور فردا اعلام می‌کند: ایران صادرکننده بنزین شد

با تثبیت تولید بنزین به‌میزان 105میلیون لیتر در روز، محموله‌های بنزین ایران آماده صادرات شده و ایران به صادرکننده بنزین تبدیل شد.

دولت 5 هزار تومان هزینه بنزین به ازای هر لیتر را از جیب خود می‌دهد/ مابه التفاوت ارزی 100 هزار میلیارد تومان است

پیش‌بینی درآمد 1000 میلیاردی از محل جریمه غیبت مشمولان/ بازگشت طرح جریمه مشمولان غایب به بودجه 98؟

بررسی مصوبه کمیسیون تلفیق نشان میدهد، درآمد 1000 میلیارد تومانی برای جریمه زمان غیبت مشمولان لحاظ شده است.

بودجه سال 98 شهرداری تهران نیازمند تجدید نظر جدی است

تهران- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس کمیته بودجه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: رقم بودجه شهرداری تهران در سال آینده 18 هزار و 900 میلیارد تومان است که نیازمند تجدید نظر جدی است.

اختصاص 1000 میلیارد تومان به موسسه پدیده شاندیز صحت ندارد

اختصاص 1000 میلیارد تومان به موسسه پدیده شاندیز صحت ندارد

تخصیص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای ساماندهی پسماند شهری شمال کشور

حقوقِ تا دو میلیون و 750 هزار تومان مالیات ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: میانگین افزایش حقوق در لایحه بودجه سال آینده 20 درصد است و حقوق ها تا دو میلیون و 750 هزار تومان مالیات ندارد.

بودجه سال 98 شهرداری کرمانشاه 880 میلیارد تومان اعلام شد

کرمانشاه- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه اعلام کرد: بودجه سال 98 شهرداری کرمانشاه در شورای شهر 880 میلیارد تومان تصویب شده که این رقم نسبت به بودجه پیشنهادی شهرداری 40 میلیارد تومان افزایش یافته است.

تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومان به سهامداران پدیده شاندیز کذب محض است

روابط عمومی دفتر رئیس جمهور با صدور اطلاعیه ای هرگونه دستور رئیس جمهوری مبنی بر تخصیص ۱۰۰۰ میلیارد تومان جهت پرداخت به سهامداران و مالباختگان شاندیز را تکذیب کرد.