نرخ بنزین در بودجه سال آینده 1000 تومان است

تهران - ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در لایحه بودجه سال ٩٨، قیمت بنزین ١٠٠٠ تومان دیده شده و برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی نداریم.مطالب مرتبط

نرخ بنزین در بودجه سال آینده 1000 تومان است

تهران - ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در لایحه بودجه سال ٩٨، قیمت بنزین ١٠٠٠ تومان دیده شده و برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی نداریم.

قیمت 1000 تومانی بنزین در بودجه 98

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در لایحه بودجه 98 دولت، عدد یک‌هزار تومان برای هر لیتر بنزین در نظر گرفته شده است، البته به دولت گفتیم که هیچگونه اثار تورمی ناشی از سیاست‌های دولت را در حوزه بودجه بابت افزایش قیمت سوخت نمی‌توانیم تحمل کنیم.

بودجه یارانه نقدی سال آینده ۴۲هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه۹۸ در ۶ جلد صبح امروز به مجلس ارسال شد،گفت:در لایحه پیشنهادی دولت، بودجه یارانه نقدی سال آینده ۴۲ هزارمیلیارد تومان درنظر گرفته شده است.

۷۰۰۰میلیارد تومان در بودجه سال آتی برای رفع فقر مطلق اختصاص یافت

اراک- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال آینده هفت هزار میلیارد تومان از محل بودجه یارانه نقدی برای رفع فقر مطلق در کشور اختصاص یافته است.

پیشنهاد کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس به دولت درباره تخصیص عادلانه سهمیه بنزین

کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس با انتشار یک گزارش سیاستی تحت عنوان «تخصیص سهمیه بنزین به هر نفر بر بستر کد ملّی خانوار» پیشنهادی در خصوص سهمیه‌بندی بنزین ارائه کرد که براساس آن سهمیه بنزین یارانه‌ای باید به صورت «ماهانه ۳۰ لیتر بنزین ۱۰۰۰ تومانی به ازای هر فرد

جزئیات بودجه 98/توزیع 142 هزار میلیارد تومان یارانه بین مردم/ یارانه نقدی همان 45500 تومان

رئیس سازمان برنامه و بودجه در بیان جزئیات ارقام لایحه بودجه 98 کل کشور از توزیع 142 هزار میلیارد تومان یارانه در سال آینده خبر داد.

اعتبارات بهداشت و درمان در بودجه سال آینده؛ ۳۵ هزار میلیارد تومان

معاون کل وزارت بهداشت گفت: کل اعتبارات بهداشت و درمان در بودجه سال آینده ۳۵ هزار میلیارد تومان است که بخشی از این اعتبار، بودجه طرح تحول سلامت است.

کرمان| عدم شفافیت بودجه 98؛ دولت باید نرخ ارز در بودجه سال آینده را اصلاح کند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت قیمت ارز برای سال آینده را 5800 تومان پیش‌بینی کرده که ما در مجلس به‌شدت مخالف هستیم گفت: این مسئله نشان از عدم شفافیت بودجه است و دولت باید نرخ ارز در سال آینده را اصلاح کند.

پیش‌بینی ۱۱۷ هزار میلیارد تومان درآمد نفتی در لایحه بودجه ۹۸ + جدول

براساس آمارهای به دست آمده از لایحه بودجه سال آینده، درآمد نفتی بودجه پس از کسر سهم صندوق توسعه ملی و شرکت ملی نفت، 116 هزار و 900 میلیارد تومان است.

نماینده رشت در مجلس: نرخ دلار در لایحه بودجه سال آینده 5800 تومان محاسبه شد

نماینده مردم رشت در مجلس گفت:‌ در لایحه بودجه سال آینده کشور نرخ هر دلار 5 هزار و 800 تومان و قیمت هر بشکه نفت صادراتی نیز 55 دلار محاسبه شده است.

توسعه راه‌آهن گیلان 1000 میلیارد تومان بودجه نیاز دارد

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: توسعه راه‌آهن گیلان با هزینه‌ای بالغ بر هزار میلیارد تومان امکانپذیر است.

سقف بودجه سال آینده ۴۱.۵ درصد رشد کرد/ افزایش ۴۰ درصدی هزینه‌ها + جدول

جزئیات لایحه بودجه ۹۸ نشان می‌دهد، رقم کل بودجه ۱۷۳۰ هزار میلیارد تومان بوده و هزینه‌ها که عمده آن مربوط به حقوق و دستمزد است، با رشد ۴۰ درصدی همراه است.

صفحه نخست روزنامه‌های شنبه

توافق اعضای اوپک و غیر اوپک برای کاهش تولید ۱.۲ میلیون بشکه نفت، محکومیت جهانی حمله تروریستی چابهار، کانال مالی اروپا با ایران دی ماه باز می‌شود و بنزین همچنان لیتری ۱۰۰۰ تومان از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.

پیش‌بینی 7 هزار میلیارد تومان برای کاهش فقر مطلق در بودجه 98

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: 42 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه‌ها در بودجه سال آینده پیش بینی شده که 7 هزار میلیارد تومان آن برای رفع فقر مطلق در جامعه است.

بودجه یارانه نقدی۴۲هزار میلیاردتومان پیشنهاد شد/لایحه به مجلس رفت

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه۹۸ در ۶ جلد صبح امروز به مجلس ارسال شد،گفت:در لایحه پیشنهادی دولت، بودجه یارانه نقدی سال آینده ۴۲ هزارمیلیارد تومان درنظر گرفته شده است.

درخواست افزیش نرخ بنزین هنوز رسمی ارائه نشده است

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این‌که درخواست افزایش نرخ بنزین هنوز به صورت رسمی از سوی دولت ارائه نشده اما شواهد نشان می‌دهد که دولت در حال آماده سازی شرایط برای افزایش نرخ بنزین است، گفت: اگر دولت در لایحه بودجه امسال بحث افزایش نرخ بنزین را مطرح کند

دولت نباید برای جبران کسری بودجه شتاب‌زده دنبال افزایش قیمت بنزین باشد

نماینده مردم اسدآباد گفت: دولت نباید برای جبران کسری بودجه شتاب زده به دنبال افزایش قیمت بنزین باشد بلکه در ابتدا باید راه‌های جلوگیری از سواستفاده از حامل های انرژی و به ویژه بنزین را دنبال کرده و با تمام برنامه ریزی از قاچاق سوخت جلوگیری کند سپس چگونگی

رونمایی از تاریکخانه بودجه طرح تحول سلامت/طرح تحول رقیب یارانه نقدی شد+ جدول

براساس گزارش سازمان برنامه و بودجه، بودجه اختصاص یافته برای استمرار اجرای طرح تحول سلامت در سال آینده ۳۵ هزار میلیارد تومان است که معادل ۸۲.۵ درصد بودجه تخصیص یافته برای پرداخت یارانه نقدی محسوب می شود.

۳۲۲۶ میلیارد بودجه شهرهای استان تهران در سال ٩٧/ ٩٠٠ هزار تومان بودجه سرانه در شهرهای استان و ۲ میلیون تومان در شهر تهران

مدیركل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: بودجه مصوب ٤٢ شهرداری استان تهران به جز شهر تهران سه هزار و ۲۶۶ میلیارد تومان در سال ٩٧ است كه سرانه بودجه شهرداری ها در شهرها به جز تهران ٩٠٠ هزار تومان و بودجه سرانه شهر تهران دو میلیون تومان است.

دولت برای جبران کسری بودجه به دنبال افزایش قیمت بنزین نباشد

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه حذف کارت سوخت زمینه قاچاق حامل‌های انرژی را فراهم کرد، گفت: دولت نباید برای جبران کسری بودجه شتاب‌زده به دنبال افزایش قیمت بنزین باشد.