پلمب سوله نگهداری فلزات سنگین در شهرک صنعتی لیا قزوین

مدیر کل محیط زیست استان قزوین گفت: سوله کشف شده مربوط به فلزات سنگین نیروگاه مشهد در شهرک صنعتی لیا قزوین تا بررسی مدارک موجود مهر و موم شده است.مطالب مرتبط

102 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین جذب شدند

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 102 سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.

ایجاد 14 شهرک و ناحیه صنعتی، دستاورد انقلاب در قزوین

قزوین - ایرنا - توسعه زیرساخت های صنعتی و رشد صنایع در جای جای کشور از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به شمار می رود، به طوری که در چهل سال گذشته 14 شهرک و ناحیه صنعتی در استان قزوین احداث و ایجاد شده است.

ایجاد 14 شهرک و ناحیه صنعتی، دستاورد انقلاب در قزوین

قزوین - ایرنا - توسعه زیرساخت های صنعتی و رشد صنایع در جای جای کشور از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به شمار می رود، به طوری که در چهل سال گذشته 14 شهرک و ناحیه صنعتی در استان قزوین احداث و ایجاد شده است.

قراردادهای راکد شهرک های صنعتی قزوین ساماندهی می شوند

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از ساماندهی قراردادهای راکد شهرک های صنعتی قزوین خبر داد.

تصفیه خانه شهرک صنعتی کاسپین قزوین به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا - دومین تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین قزوین روز پنجشنبه با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی کاسپین افتتاح شد

قزوین- فاز دوم طرح توسعه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین با ظرفیت ۱۲۰۰ مترمکعب در روز افتتاح شد.

معرفی مدیران سه شهرک صنعتی البرز به دادسرا

مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز با اشاره به ورود فاضلاب سه شهرک صنعتی استان به تالاب صالحیه، از معرفی مدیران شهرک‌های صنعتی نظرآباد، هشتگرد و سپهر به دادسرا خبر داد.

166 کارگاه حجاری در شهرک صنعتی شمس آباد ری مستقر شد

شهرری ـ ایرنا ـ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: 166 کارگاه حجاری در جهت ساماندهی و تکمیل زنجیره تولید و ارزش افزایی این حرفه در شهرک صنعتی شمس آباد ری مستقر شد.

تصفیه خانه شماره 2 شهرک صنعتی کاسپین به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا - دومین تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین روز پنجشنبه با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مورد بهره برداری قرار گرفت.

عملکرد 40 شاخص شهرک های صنعتی استان مرکزی بیش از 80 درصد است

اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 78 شاخص اصلی امسال در شهرک های صنعتی این استان برنامه ریزی شده که ضریب عملکری 40 شاخص بیش از 80 درصد دارند.

عوامل ابتلا به بیماری ALS/ تحلیل سلول های مغز و نخاع

دبیر کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران، گفت: استعمال دخانیات، زندگی در محیط‌های صنعتی و مسمومیت با فلزات سنگین و عوامل ژنتیکی می‌تواند سبب ابتلا به بیماری ALS شود.

توسعه شهرک صنعتی مهاباد

شهرک صنعتی مهابادتوسعه می یابد.

۲۰ درصد واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی دچار رکود هستند

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از وجود رکود در ۲۰ درصد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت که ۳۰ درصد این واحدها با ظرفیت کمتر از ۵۰ درصد، ۲۰ درصد واحدها با ظرفیت ۵۰ تا ۷۰ درصد و بقیه با ظرفیت بیش‌از ۷۰ درصد فعالیت می‌ک

افتتاح نیروگاه گازی شهرک صنعتی لار

مرحله نخست نیروگاه گازی هفت مگاواتی شهرک صنعتی لار به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی ارومیه آغاز شد

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای عقد تفاهم نامه با سرمایه گذاران خارجی و داخلی فراهم است، گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی واحد تولیدی آلمانی «دهلر» و واحد تولیدی ترکیه ای «سینبو» در شهرک ص

صالحی نیا: بیمه سرمایه گذاری برای 1200 واحد فعال در شهرک های صنعتی

­رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت : قراردادی با بیمه مرکزی امضا کردیم که در آن سرمایه گذاری بیش از 1200 واحد فعال در این شهرک ها را بیمه کرده ایم.

پرونده سه شهرک آلاینده صنعتی البرز به دادسرا رفت

کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت که بی توجهی به قوانین زیست محیطی پرونده سه نفر از مدیران شهرک های صنعتی این استان را بر روی میز دادسراها قرار داد.

کهگیلویه و بویراحمد| ایجاد شهرک صنعتی سقاوه در حد حرف باقی مانده است

رئیس شورای شهرستان بویراحمد گفت: ایجاد شهرک صنعتی سقاوه تنها در حد اسم و مجوز بوده و اراده‌ای برای راه‌اندازی آن وجود ندارد.

رئیس سازمان محیط زیست با توانمندی های صنعت قزوین آشنا شد

قزوین - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست روز پنجشنبه با بازدید از نمایشگاه شهرک صنعتی کاسپین با توانمندی های صنعت استان قزوین آشنا شد.

افتتاح یک تولیدی کاغذ در شهرک صنعتی یزد/ ایجاد شغل برای ۳۳۹ نفر

یک واحد تولیدی کاغذ در قالب طرح توسعه در شهرک صنعتی یزد افتتاح شد. ]]>