اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان در بودجه ۹۸ به منظور همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه بودجه با حضور در فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان در بودجه ۹۸ به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.]]>مطالب مرتبط

"همسان‌سازی حقوق بازنشستگان" شدنی نیست/ افزایش ۸ هزار میلیاردی بودجه متناسب‌سازی، پیشنهادی که در کمیسیون تلفیق مطرح نشد!

احمد همتی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق، بودجه همسان‌سازی و رتبه‌بندی را کمی افزایش داده، می‌گوید: منابع بودجه محدود و غیرمطمئن است و لذا سال آینده همسان‌سازی به صورت کامل اجرایی نخواهد شد.]]>

تعیین چارچوب حقوق سال ۹۸ کارگران/ برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کمبود بودجه داریم

ماهانه 3 هزار و 250 میلیارد تومان به بازنشستگان حقوق پرداخت می‌شود

یزد- ایرنا- معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه هم اکنون صندوق بازنشستگی، یک میلیون و 421 هزار نفر بازنشسته را تحت پوشش خود دارد گفت: ماهانه 3 هزار و 250 میلیارد تومان به بازنشستگان حقوق پرداخت می‌شود.

منابع درآمدی اضافه‌شده به بودجه با اولویت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هزینه می‌شود

نماینده همدان در مجلس: کلیات بودجه 98 شفاف نیست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کلیات بودجه شفاف و روشن نیست و مواردی چون همسان سازی حقوق بازنشستگان، نظام رتبه بندی معلمان و توجه به قشرهای آسیب پذیر در آن دیده نشده است.

نوبخت: ۵.۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه سیستان و بلوچستان اختصاص یافت

محمد باقرنوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، از اختصاص ۵.۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه سیستان وبلوچستان خبر داد.

ارائه لایحه بودجه ۹۸ به مجلس با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ با اشاره به بررسی ۱۲۰ ساعته لایحه بودجه در این کمیسیون، گفت که براساس گزارش این کمیسیون بودجه سال آینده با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

ارائه لایحه بودجه ۹۸ به صحن مجلس با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ با اشاره به بررسی ۱۲۰ ساعته لایحه بودجه در این کمیسیون، گفت که براساس گزارش این کمیسیون بودجه سال آینده با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

همسان‌سازی حقوق اساتید وزارتخانه‌های علوم و بهداشت را باجدیت پیگیری می‌کنم

وزیر علوم با تاکید بر اینکه موضوع همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاههای دو وزارتخانه علوم و بهداشت را با جدیت پیگیری می‌کنم، گفت: فعلاً خبر مثبت یا منفی در این خصوص ندارم.

اختصاص یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ایمن سازی کمربندی یاسوج

یاسوج- سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای ایمن سازی محور کمر بندی یاسوج به اصفهان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اختصاص می یابد.

۱۷۳۹ هزار میلیارد تومان؛ سقف لایحه بودجه ۹۸

سقف بودجه با اصلاحاتی به میزان هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان تعیین و به صحن علنی ارائه شد

همسان‌سازی حقوق اساتید وزارت علوم و بهداشت پیگیری می شود

وزیر علوم از پیگیری همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم و بهداشت خبر داد و گفت: خبر مثبت و منفی جدی در این زمینه نداریم. اما همچنان در حال پیگیری هستیم.

اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان برای امهال وام کشاورزان

قم - عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان به مسئله امهال وام کشاورزان خبر داد.

حقوق حداقلی فقط ۳۰ درصد هزینه‌‌ها را تامین می‌‌‌کند/ اجرای ابتر همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به استخوان لای گوشت تبدیل شده است

معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: دستمزد کارگران پاسخگوی نیازهای واقعی زندگی شان نیست وبا توجه به مبلغ ۳/۷۰۰ هزارتومانی خط معیشت، حداقل حقوق حدود ۳۰ درصد معیشت کارگران را تامین می کند. بنابراین تلاش ما تاکید بر سبد هزینه و کمک‌های جانبی است تا بتوان پاسخگوی

اختصاص یک هزار و ۸۹۲ میلیارد تومان برای بیمه قالی‌بافان

رئیس­ مرکز ملی فرش ایران از اختصاص یک هزار و ۸۹۲ میلیارد تومان به بیمه قالی‌بافان و شاغلان صنایع دستی شناسه دار خبر داد

اختصاص یک هزار و ۸۹۲ میلیارد تومان برای بیمه قالی‌بافان

رئیس­ مرکز ملی فرش ایران، از اختصاص یک هزار و ۸۹۲ میلیارد تومان به بیمه قالی‌بافان و شاغلان صنایع دستی شناسه دار، خبر داد.

اختصاص یک هزار و ۸۹۲ میلیارد تومان برای بیمه قالی‌بافان

رئیس­ مرکز ملی فرش ایران از اختصاص یک هزار و ۸۹۲ میلیارد تومان به بیمه قالی‌بافان و شاغلان صنایع دستی شناسه دار خبر داد.]]>

سقف بودجه ۳۶ هزار میلیارد رشد کرد

لایحه بودجه ۱۳۹۸ در حالی بعد از بررسی و تصویب در کمیسیون تلفیق وارد صحن علنی مجلس شده که سقف آن تا ۳۶ هزار میلیارد تومان رشد داشته است.

نماینده شهر بابک: دولت و مجلس تلاش کنند از منابع موجود،‌ حداکثر بهره‌برداری صورت گیرد

نماینده مردم شهربابک در مجلس هدفمند کردن یارانه‌ها، همسان سازی حقوق بازنشستگان،‌ عدم افزایش قیمت بنزین و... را از نکات مثبت بودجه ۹۸ عنوان کرد و گفت: باید با واقع‌نگری و پرهیز از زیر سوال بردن یکدیگر، مجلس و دولت به گونه‌ای عمل کنند که از منابع موجود حداک

اختصاص ۱۸۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستائیان

قم - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: دولت طی سه سال گذشته حدود هزار و هشتصد میلیارد تومان برای اشتغال روستائیان اختصاص داده است.