آماده بهر‌برداری از تجارب استانداران قبلی در توسعه استان بوشهر هستیم

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از تجارب استانداران 40 سال پیروزی انقلاب گفت: آماده بهره‌مندی از تجارب ارزشمند استانداران بوشهر برای توسعه استان هستیم.مطالب مرتبط

آماده بهر‌برداری از تجارب استانداران قبلی در توسعه استان بوشهر هستیم

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از تجارب استانداران 40 سال پیروزی انقلاب گفت: آماده بهره‌مندی از تجارب ارزشمند استانداران بوشهر برای توسعه استان هستیم.

آماده بهره‌مندی از تجارب استانداران بوشهر برای توسعه استان هستیم

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: آماده بهره‌مندی از تجارب ارزشمند استانداران بوشهر برای توسعه استان هستیم.

استان بوشهر با بودجه دولتی آباد نمی‌شود/ لزوم جذب سرمایه‌گذار

بوشهر - استانداران ادوار مختلف استان بوشهر با تشریح راهکارهای توسعه استان، بر لزوم جذب سرمایه‌گذار و داشتن چشم‌انداز مناسب برای توسعه و آبادی استان بوشهر تاکید کردند.

مجموعه تلویزیونی عملکرد چهل ساله استانداران بوشهر رونمایی شد

بوشهر- ایرنا- با حضور رئیس و اعضای مجمع استانداران سراسر کشور از مجموعه برنامه تلویزیونی «کارنامه» ویژه عملکرد استانداران ادوار مختلف استان بوشهر در چهل سالگی انقلاب اسلامی رونمایی شد.

نشست استاندران ادوار بوشهر بیانگر انسجام ملی است

بوشهر- ایرنا- رئیس مجمع استانداران کشور گفت: حضور مدیران عالی استان ها با گرایش های سیاسی مختلف در کنار هم در نشست استانداران ادوار بوشهر بیانگر وحدت، انسجام و همدلی در کشور است.

مجمع استانداران در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود

بوشهر- ایرنا- مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار سابق بوشهر گفت: برای استفاده از تجربیات و دیدگاههای علمی و مشورتی مجمع استانداران ادوار مختلف در رفع تنگناهها و شتاب توسعه کشور باید این مجمع در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود.

۲۲۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شدند/تشکیل کمیته‌های استانی

بوشهر - رئیس مجمع استانداران کشور از تشکیل کمیته استانی مجمع استانداران در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: تاکنون ۲۲۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شده‌اند.

استانداران ۴۰ ساله استان بوشهر در قابی مشترک در گلزار شهدای بوشهر

استانداران ۴۰ ساله استان بوشهر در قابی مشترک در گلزار شهدای بوشهر

استان بوشهر باید برای میزبانی از رئیس جمهوری آماده باشد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: با توجه به سفر احتمالی رئیس جمهوری تا پایان سال جاری به این استان، مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران برای میزبانی این سفر از هم اکنون آماده باشند.

مجمع استانداران در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود

بوشهر-ایرنا-مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار سابق بوشهرگفت: برای استفاده از تجربیات و دیدگاههای علمی و مشورتی مجمع استانداران اداوار مختلف کشور در رفع تنگناهها و شتاب توسعه کشور این مجمع در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود.

اهداف سند تدبیر توسعه آذربایجان‎شرقی 61 درصد محقق شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی از تحقق 61 درصدی اهداف سند تدبیر توسعه استان در سه سال گذشته خبر داد و  گفت: در سند جدید یک فصل را به ارزیابی سند قبلی اختصاص دادیم؛ چرا که معتقد به شفافیت هستیم.

ظرفیت‌های روستاهای استان بوشهر برای توسعه اشتغال بکارگیری شود

بوشهر - استاندار بوشهر با اشاره به تخصیص تسهیلات مناسب برای توسعه اشتغال در بخش روستایی، گفت: ظرفیت‌های روستاهای استان بوشهر برای توسعه اشتغال بکارگیری شود.

کاهش مهاجرت و حاشیه‌نشینی با توسعه اشتغال روستایی در استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر از توسعه اشتغال به عنوان یکی از مهمترین رویکردها در استان بوشهر یاد کرد و گفت: کاهش مهاجرت و حاشیه‌نشینی با توسعه اشتغال روستایی محقق می‌شود.

کاهش مهاجرت و حاشیه‌نیشنی با توسعه اشتغال روستایی در استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر از توسعه اشتغال به عنوان یکی از مهمترین رویکردها در استان بوشهر یاد کرد و گفت: کاهش مهاجرت و حاشیه‌نیشنی با توسعه اشتغال روستایی محقق می‌شود.

2 طرح فرآوری محصولات راهبردی استان آماده بهره برداری است

بیرجند - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: 2 طرح مشارکتی در زمینه فرآوری محصولات کشاورزی زرشک، زعفران و عناب در شهرستان های قاینات و بیرجند آماده بهره برداری است.

200 پروژه عام المنفعه در استان بوشهر افتتاح شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرگفت:با فعال شدن دبیرخانه زکات از سال 84 تا 96، 200 پروژه عالم المنفعه از محل درآمدهای این بخش در استان اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

پایانه بار هوایی اصفهان آماده بهره برداری شد

اصفهان - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان گفت: با بهره برداری از پایانه بار هوایی ( کارگو ترمینال ) که آماده راه اندازی است ، صادرات کالا از این خطه رونق می گیرد.

گونه‌ای جدید از خزندگان در استان بوشهر شناسایی شد

بوشهر - مدیرکل محیط زیست استان بوشهر گفت: اولین رکورد اسکینگ مارشکل ایرانی در شهرستان دشتستان استان بوشهر به ثبت رسید.

دانش‌آموزان ممتاز روستاهای استان بوشهر تجلیل می‌شوند

استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش آموزان در شهرها و روستاهای استان بوشهر گفت: دانش آموزان ممتاز روستاهای استان بوشهر در سفرهای شهرستانی تجلیل می‌شوند.

آماده توسعه مناسبات تهران - اسلام آباد هستیم

رئیس جمهور با اشاره به لزوم توسعه مناسبات همه جانبه ایران و پاکستان بویژه در مسیر مبارزه با تروریسم، گفت: امروز جدیت و تلاش همگانی برای مبارزه با تروریسم و افراطی‌گری بسیار حائز اهمیت است.